FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Mani tas besī ārā !!!!!!

Sveikas!

Nezinu kā iesākt, bet meitenes, Jūs arī zinu tracina tas, kad cilvēki ignorē vēstules :) Es neprasu maiņu pat, gribu nopirkt un prasu uzreiz kā varam tikties!!!!!

Cilvēki vispār neko neraksta, izlasa, un viss. Sludināumi turklāt stāv un pārdodās tālāk! Vai tad tik grūti ir atbildēt? Ja tur ir rinda, vai kaut kas tml.??????

Biju uzrakstījusi cilvēkiem par dažādām precēm ap 10 vēstulēm, un tikai viena pārdevēja padeva ziņu :) Tās ir normāli?

Tāda necieņa mani vienkārši tracina!!!!

Piedāvāju meitenēm izdomāt, kā sodīt šādas pārdevējas..Varbūt AS administrācijai bloķēt tādas uz 1 mēnesi?

54 Atbildes

> Sabīne

Pilnīgi no mutes vārdus izrāvi :D Bet par to tēmu ar tām,kuras neatbild, domāju, ka būs atkal liela putra, kur rakstīs nu ļoooti daudz nevajadzīgas informācijas, ka pazudīs jēga un caurskatamība, jo visiem gribēsies uzrakstīt komentārus, bet tā kā neatbildētājas un tās, kuras neatnāk uz tikšanām ir nereāli daudz, kaut gan pamēģināt var, bet tomēr ir jāizdomā tiešām te vienotais reģistrs ar tādam, kā funkciju ar favorīiem, tikai vienotu visiem atverskapi.lv listi, vai nu arī veidot savu melno sarakstu

> Sabīne

Man arī tas bišķiņ nepatīk, ja ir norādīts, ka negribu mainīties, tomēr cenšos noturēt dusmas un atbildēt ka maiņa neinterese, bet atbildi sniedzu vienmēr, jo zinu, ka tomēr gribas vienmēr būt lietas kursā :D

nu varbūt cilvēks vnk ilgi nav bijis pie datora... Es uzraxtīju, lai nomēra vienu apģērbu, man atbildēja pēc desmit dienām, ka tgd nevarot, bet pēc brītiņa izdarīs... tgd atkal jau kāda nedēļa pagājusi :D

Labots 17.09.2013 12:25

Nezinu, kaut kā netrāpos uz pārdevējām, kuras neatbild, nu vienīgi, ja nu tiešām esmu uzrakstījusi kaut kam ''ļoti vecam'' :), bet mani šodien uzjautrināja cits gadījums, pieteicos pirkt vienus svārciņus, ar pārdevēju visu sarunājām, pārdevēja tikšanās trīs reizes atcēla, no savas puses pat piedāvāju piebraukt kur ērtāk būtu viņai, šodien skatos svārciņi no piedāvājuma pazuduši, aizsūtu vēstulīti, kā tad paliek, kad beidzot varam satikties?, redzu vēstulīte izlasīta, bet laikam trūkst drosmes atbildēt, ka svārciņu vairs nav. Smejošs

Man filosofija vienkārša, dēļ lupatām nav vērts iespringt, jo pēc pāris dienām būs citas :D, bet nu nesaprotu šos gājienus.

P.S Un jā man arī ļoti gribētos individuālo antifavorītu listi, kur var saķeksēt tos pārdevējus ar kuriem nav vērts tērēt savu laiku.

Kādreiz meitenēm gadās izdzēst neizlasītu vēstuli... :) Kam negadās.. :D Es cenšos atbildēt uz visām vēstulēm.

Labots 17.09.2013 16:50

> Boy66

Ja neizlasīta vēstule ir dzēsta, tad vienalga parādas,ka tā nav izlasīta, tas tā :))

++ tā riebjas, galvenais viņiem ir iespēja nopelnīt, bet pat tad nevar atbildēt kaut vai būtu uzrakstījuši Nē vai kko, bet vismaz kko...-_-

Nu nav ko tur iespringt, ja neatbild, tad neatbild. Ne jau nu tā ir vienīgā unikālā prece,  var meklēt ko citu. Ja man kāda sev vien zināmu iemeslu dēļ neatbild vai atbild pēc krietna laika, saku vnk, ka vairs nav intereses. Tā arī ir, jo, ja man vajag, tad vajag to preci un to es meklēšu citur, un negaidīšu, ka kāda pārdevēja pēc mēneša "pamodīsies" 

mani arī nesen kaa piemeklēja šī nelaime un ļoti apbēdinaaja, jo ieraudzīju šeit preci, kaadu jau ilgi centos atrast veikalos, bet nebija. Sludinaajums nav noņemts, pēc kaa spriežu, ka prece nav paardota. Manu vēstuli izlasiija jau pēc stundas, bet ignorē jautajumu kad es varu satikties, lai nopirktu preci...

Bet paardevējai kaa taadai ļoti daudz labu atsauksmju un komentaaru par atsaucību un operatīvu darbu, kas mani mulsina vēl jo vairaak :((

Ja esmu skaidri norādījusi, ka maiņa neinteresē, tomēr man atkal un atkal uzbāžas ar saviem maiņas piedāvājumiem, es arī neatbildu. Cienīsim sevi un citus!

31 - 40 no 54