FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

andelemandele Ķīpsalā

Tās, kuras piedalījušās, padalieties ar praktiskām lietām. Kas jāņem līdz, kas ir uz vietas? Galdi, statīvi? Kā notiek vietas ierādīšana, kura pirmā, tā izvēlas? Vai par auto novietošanu jāmaksā? Paldies:)

6 Atbildes

Tev iedod zemes placīti rindas kārtībā,kāda ir izveidojusies pie ieejas,viss notiek secīgi.Viss cits jāņem pašai,protams. Par auto novietošanu ir jāmaksā,jo tad,kad bija par brīvu,dāmas neprata parkoties,atstāja,kur pagadās ar tekstu-mēs esam sievietes un tas ir sievišķīgi. :D 

Visprār jau viss sīki parasti ir aprakstā - par andelimandeli - uz vietas nekā nav, viss jānodrošina pašam - statīvi, galdi, dažāda atribūtika (plakāti, baloni utt - protams, ja ir tāda vēlme). Vietu neizvēlas, to dod nesaprotamā secībā. Parasti braucu uzkrāmēties iepriekšējā vakarā, ja vieta, kuru man rāda, nepatīk, klusu - bez bļaustīšanās nomainu uz vietu, aks man patīk :) Parasti cenšos tikt blakus jaukām meitenēm, nevis tādām, kas ar visu neapmierinātas - pūš un elš.

Uz tikšanos 12.09.2015.

Ar smaidu sejā!

O, ir iespēja iekārtoties iepriekšējā vakarā? Un kā var izvēlēties jaukas dāmas sev blakus?:))

It kaa ir vēlme piedalīties, bet nav ne kronšteina, ne galdiņa :( Parasti tur sapērkos tikai, piedalījusies vēl neesmu

Par parkošanos, cik atceros bija EUR 2 un tas nav dārgi, jo maksā par vienu periodu, proti, nav tā, ka par katru stundu jāmaksā. 

Līdzi jāņem visu, lai justos ērti, piemēram kādu krēslu, kur apsēsties, jo feināk, ka vari pastaigāt, pameklēt kaut ko sev, tad aktīvi tirgoties, un tad apsēsties un iemalkot kafiju :) tas viss kopā foršs process!

Iekārtoties vajag tā, lai netraucētu blakus esošāajām un lai pašai ērti, lai pircējs var plus mīnus ērti aplūkot piedāvājumu, nevis tā, ka netiec ārā no sava plača (arī tas ir redzēts).

Iekārtojas rindas kārtībā, bet ja sanāk šķietami ne visai laba vieta, tā nav traģēdija, jo , ja foršs piedāvājums - aizies tā lieta. 

Vajag pamēģināt noteikti! Jo tas ir 100 reizes patīkamāk nekā te, ja vari savu skapi kārtīgi patukšot pus dienas laikā.

Meklēju kādu godīgu meiteni, kura vēlētos ar mani dalīt vietu šī gada Septembra andelē. Man būs galdiņš(žāvējamais statīvs), tad Jums vajadzīgs kronšteins kur varēsiet salikt savas drēbītes un andelēties. Jo man pašai nav kronšteina. Summa 5 euro. Ceru, ka kāda pieteiksies kas ir no Rīgas, lai varu saņemt naudu pie reizes nopirkt aproci un uz reizes arī to nodot jums rokās.

12.09. notiks andele, kur vieta atvēlēta 810 dalībniecēm, diezgan daudz konkurence būs liela, tāpēc ceru, ka kādai no jums ir nepieciešama šī tirgošanās vieta.

1 - 6 no 6