FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

dāvanas!?

Sveikas,dāmas,

kā jūs skatāties uz dāvanām,ko pārdevējs ieliek kopā ar pērkamo preci?

Vai esat priecigas,

vai ''dāvana '' vienmēr ir bijusi lietderīga?

pati ,kā pircēja,par dāvanām īpaši sajūsmā neesmu,reiz pirku bērnu drēbītes caur pakomātiem un dāvanā saņēmu pleķainu krekliņu un tadas pat bērnu apenes,+ nošmulētu mazu,mīksto mantiņu,goda vārds,sajutos nevis priecīgi,bet kā tāda bomzene,jo pārdevēja noteikti,labu gribot,man to ielika par velti,bet es- uzreiz izlidināju...

bet pērkot zābakus,reiz saņēmu džemperi ar izrautu caurumu dāvanā..Kājmutis

bet ir arī atmiņā pozitīvs piemērs- dāvanā kaklarota ,pērkot kleitiņuSkūpsts

32 Atbildes

> zaiza

> Miss Damn

Vienmēr pastāv opcija dāvanu izmest miskastē, ja ir tik atbaidoša.. :D cik tur tā darba. :D bet pārsvarā jau tomēr ir patīkami nieciņi, es domāju, kas pirkumu padara īpašāku. :) vismaz ne reizi neko "lieku" un "nevēlamu" neesmu saņēmusi :D un pati lieku dāvaniņas, kas nav ne apģērbs, ne apavi, bet universāla pielietojuma sīks pārsteigumiņš :)

Labots: šodien, 19:03

protams,ka var izlidinaat un arii lidina,bet fakts kaa taads- kaa var ielikt apenes ar aciimredzamu plekji attieciigajaa vietaa un domaat,ka izdariits patiikams paarsteigums?Kliedzošs

Nu es domāju, ka Tev gadījies īpaši ekskluzīvs darījums. :D Negribētos ticēt, ka tādus kadrus var atrast vairumā :D Bet vispār sasmējos. :D

Esmu ļoti maz kaut ko iegādājusies, vairāk pārdevusi. Bija patīkami, kad saņemot paciņu- no tās izbira  čupa ar konfektēm :)

31 - 32 no 32