Aizkaitinosi- katru dienu dzesh & pievieno..

Sveikas meitenes!

Mani kaa pirceju mazliet ir aizkaitinajushas dazas pardevejas, kas katru dienu dzesh un pievieno no jauna savus sludinajumus, lai tikai tie turetos mekletaja augsgala.

Ik dienas esmu pieradusi mekletaja ievadit brenda nosaukumu, piemeram, "Monton" un paskatities kadas jaunas drebites ir pardosana. Bet, aizvien biezak atduros pret vienam un tam pasam vecajam drebem / aksesuariem (kurus neviens jau vairak ka gadu nevelas pirkt).

Apskatijos pardeveju profila aktivitates, ka prece katru dienu ar neatlaidibu tiek dzesta un pievienota no jauna. Protams, viltiga & gudra pardeveja taktika, bet no pirceja puses- loti nepatikami, apnicigi un kaitinoshi Neizlēmīgs

Varbut administracija varetu ierobezhot vienu un to pasu precu dzesanas/ pievienosanas biezumu..?

23 Atbildes

Labots 10.08.2015 23:08

Ja godīgi man pašai būtu diez gan nogurdinoši visu laiku dzēst un pievienot no jauna. 

dāmas nav spējīgas samaksāt par izceltajiem sludinājumiem, bet šādas ikdienas nodarbes gan var atļauties... Neizlēmīgs skumji

Katru dienu gan tiesam ir skumji dzēst un pievienot sludinajumus.. Es ik pa mēnesiem ar dažam lietām kādreiz ta izdaru, ka nobildēju pa jaunam lai atjaunojas, nomaiņu cenu, aprakstu utt., bet katru dienu tiesam skumji.. Nezinu vai administracija ir spējīga izkontrolèt

varbūt ne pa tēmu, bet... mani drīzāk tracina tās "pārdevējas", kas regulāri forumā liek aizvien jaunas tēmas (nav svarīgi maksas vai nē) - ieskaties manā skapī, pievienoti jaunumi, atlaides tādas un šitādas, utml. :D un ceļ uz augšu ar saviem "UP" komentāriem vai "it kā" tēmas labojumiem. Bet katram jau skaidrs, ka patiesība nekas tur netiek labots un līdz ar to tēmas kur kāds ko tiešām ko meklē, vai ir kāda interesanta diskusija,  bieži vien jaunumu listē parēgojas vien pāris minūtes. 

Par šo tēmu jau ir aizgājis vilciens. Admini tak uzstādīja noteikumus 

ar visiem noteikumiem vairākas reizes dienā figurē vieni un tie paši vārdi tajā sadaļā.. jebkurā diskusijā kur var ieiet, arī vienmēr būs tie paši vārdi.. :D Nebeidzamais stāsts. :D 

Man arī tracina tie ''mana skapī atlaides, ieskaties'' forumi.

Dažos skapjos ir taas atlaides, bet dažos par velti apskatīts, jo cenas astronomiski augstas pat ar visaam ''atlaideem''.

Bet uz to jau šī mājaslapa pelna kkadu budžetu no lietotājiem, kas maksā par tām tēmām. Es ik pa laikam taisu tādas, lieku jaunumus un pērk arī diezgan labi 

+++

mjaa,esmu pamaniijusi mekleejot,piemeeram,kleitas,ka paaris kleitas visu laiku pirmajaa lapaa bez izcelshanas,logiski,ka ieliktas atkal un atkal no jauna....

1 - 10 no 23