Aizkaitinosi- katru dienu dzesh & pievieno..

Sveikas meitenes!

Mani kaa pirceju mazliet ir aizkaitinajushas dazas pardevejas, kas katru dienu dzesh un pievieno no jauna savus sludinajumus, lai tikai tie turetos mekletaja augsgala.

Ik dienas esmu pieradusi mekletaja ievadit brenda nosaukumu, piemeram, "Monton" un paskatities kadas jaunas drebites ir pardosana. Bet, aizvien biezak atduros pret vienam un tam pasam vecajam drebem / aksesuariem (kurus neviens jau vairak ka gadu nevelas pirkt).

Apskatijos pardeveju profila aktivitates, ka prece katru dienu ar neatlaidibu tiek dzesta un pievienota no jauna. Protams, viltiga & gudra pardeveja taktika, bet no pirceja puses- loti nepatikami, apnicigi un kaitinoshi Neizlēmīgs

Varbut administracija varetu ierobezhot vienu un to pasu precu dzesanas/ pievienosanas biezumu..?

23 Atbildes

> Miss Damn

ar visiem noteikumiem vairākas reizes dienā figurē vieni un tie paši vārdi tajā sadaļā.. jebkurā diskusijā kur var ieiet, arī vienmēr būs tie paši vārdi.. :D Nebeidzamais stāsts. :D 

Nu jau vairs nevar pacelt savu tēmu vairāk par trim reizēm dienā! Un kādēļ lai es maksātu naudu par maksas tēmu, ja nedrīkstu pat tas trīs reizes dienā pacelt savu sludinājumu???!! Logika!? Un ja kāda ir aktīva "atver skapi" lietotāja, lai jau raksta forumos savus komentus un piedāvājumus Ja tie protams ir pa tēmu! 

Ja par "Monton", tad jau laikam mans staasts. Kaapeec tad jums tik skumji, ka kaads dzeesh un liek par jaunu? Ss.lv dara taapat. Ja nedriiksteetu, tad arii buutu ierobezjomi sludinaajumiem. Tas ir pilniigi normaali, ka katrs grib izpaardot to, ko nolicis kaadaa atsevishkaa plauktaa un nelieto. Un nezinu, kaa citaam, bet man par savu piedaavaajumu nav kauns - dreebes un somas ir ljoti labas! Nevienu, atvainojos, meeslu, neesmu sheit ielikusi.  Tas, ka te neviens gadiem neko nepeerk(vispaar jau par gadiem ir paarspiileets:)) nav to paardeveeju vaina, kas regulaari atjaunina sludinaajumus. :)

> Ligucis

> Miss Damn

ar visiem noteikumiem vairākas reizes dienā figurē vieni un tie paši vārdi tajā sadaļā.. jebkurā diskusijā kur var ieiet, arī vienmēr būs tie paši vārdi.. :D Nebeidzamais stāsts. :D 

Nu jau vairs nevar pacelt savu tēmu vairāk par trim reizēm dienā! Un kādēļ lai es maksātu naudu par maksas tēmu, ja nedrīkstu pat tas trīs reizes dienā pacelt savu sludinājumu???!! Logika!? Un ja kāda ir aktīva "atver skapi" lietotāja, lai jau raksta forumos savus komentus un piedāvājumus Ja tie protams ir pa tēmu! 

Nav runa par- to, ka nedrīkst, es saku, ka kaitina, tracina to lasīt, ka karājas forumā vieni un tie paši sludinājumi, neatkarīgi no tā vai cilvēks par to ir maksājis vai nē, runāju par pašu faktu. Jo tā vien liekas, ka tie pārdevēji par katru cenu grib kādam kaut ko iesmērēt, jo viņiem neko nepērk, tādēļ uzmācīgas tēmu pacelšanas viņiem ir aktuālas. Tas ir mans viedoklis, kuru izsaku. Un runājot par tiem komentāriem, ar to pieredze gaužām bēdīga - tieši no pieredzes ar to, ka piedāvā pilnīgi sludinājumam neatbilstošas lietas, lai atkal kaut ko iesmērētu - visi šie varbūt ieskaties, varbūt tomēr, ja nu.. uzbāzība un traucējoša pie tam! ja nav ko piedāvāt - nepiedāvā, ja vajadzēs, meklētājs darbojas visu, kas skapjos stāv var atrast elementāri, ja ir vēlme. Atceros, kad meklēju garos zempapēžu zābakus.. Murgs, man piedāvaja visu iespējamo un neiespējamo, pat garās zeķes ar kurpēm, ka izskatoties kā zābaki :D :D Normāli taču vai ne?

Man piemēram tas netraucē. Ja grib, lai pievieno no jauna katru dienu... Man gan nervu nepietiktu, tas ir diezgan nogurdinoši... Bet pastāvīgās lietotājas var vienkārši ignorēt jau redzētu preci, pēc bildes taču var saprast ka jau redzēta prece... Easy!!

Man ari netrauce,tikai nepatik Kad liek vienadas temas ka piem no rita bija tris viena das temas pec kartas;)

Labots 11.08.2015 10:15

Nekā dīvaina šajā nesaskatu. Dīvaini tad arī būtu tas pats - meklēt katru dienu vienu un to pašu.

Pati nepaceļu sludinājumus katru dienu, tikai tad, kad atnāk paziņojums par dzēšanu, tad reizēm tos ielieku pa jaunam, bet ar tikai tad, ja ir laiks un nav slinkums to darīt. Katrs dara kā uzskata par labāku. Maksas tēmas likšana manā skatījumā galīgi nav risinājums, lai kā reklamētu skapi, jo tieši tie nesakarīgie saukļi tēmu nosaukumos vairāk kaitina kā jebkas cits šajā lapā. Interesantāk būtu ko citu palasīt, kā nejēdzīgus saucienus, kas galīgi neatbilst sludinājuma saturam. N-tās publicitātes arī bezjēdzīgas. Kam interesēs, tas atradīs un nopirks. Ja prece ir nesaistoša vai cena neadekvāta - nepirks neviens pat ar maksas sludinājuma ievietošanu.

Labots 11.08.2015 10:25

> Tikai bērniem

Maksas tēmas likšana manā skatījumā galīgi nav risinājums, lai kā reklamētu skapi, jo tieši tie nesakarīgie saukļi tēmu nosaukumos vairāk kaitina kā jebkas cits šajā lapā. Interesantāk būtu ko citu palasīt, kā nejēdzīgus saucienus, kas galīgi neatbilst sludinājuma saturam. N-tās publicitātes arī bezjēdzīgas. Kam interesēs, tas atradīs un nopirks. Ja prece ir nesaistoša vai cena neadekvāta - nepirks neviens pat ar maksas sludinājuma ievietošanu.

Labots: šodien, 10:15

Absolūti mans domu gājiens. :)

tad varbūt PRECES izcelšana ir risinājums, man liekas, ka daudzas jauc divas dažādas lietas - foruma tēmas izvietošanu ar preces izcelšanu, kas rotējot rādās sākumlapā un ierauga tūkstoši, kuri uz forumu neskatās Nevainīgs

Katru dienu dzēst un atkal ievietot ir tiešām stulbi.. Maksas tēmu reizi divās nedēļās manuprāt var atļauties nopirkt un tas tiešām palīdz izpārdot skapi... Šeit ir daudz tādas, kurām pēc grūtniecības vairs neder kaudze ar drēbēm vai pasūtot atnāk nepareizie izmēri un gribās ātri vien izpārdot, lai varētu nopirk ko tādu, kas der. :D Varbūt tā daru tikai es :D

Katram jau sava metode kā pārdot :D Dažas tikai pārcenšās...

Ja pati butu paredeveja, tad daritu tiesi tapat (lai tikai nopardotu savu preci) Vēsais, bet kaa pircejai biezi sanacis ir palaist garam "istos" jaunumus (t.i.  tikko pievienotas jaunas mantas, jo tas del aktivajam atjauninatajam ir aizslidejushas lapas leja vai sliktakaja gadijuma uz otru lapu.

Zinu, ka Atverskapi neko isti nevar padarit, lai iepirksanas butu patikamaka shaja zina (viss atkarigs no pardeveja godpratibas), tapec vien naksies samierinaties un rupigak izskatit meklejumu rezultatus :)

11 - 20 no 23