FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Apaviņu iekšpēdiņu mēriņu pieprasītājiņas

Kāpēc? 

Ok, saprotu kādam atvērtam apavam, sandalēm. Bet kādā, velns, veidā šīs būtnes iedomājās ka var PRECĪZI nomērīt zābaku? Es nevaru zābakā iebāzt abas rokas. Nu nav man rentgenredzes, neiespējami nokontrolēt vai mērlenta ir līdz galam, vai pieguļ iekšpēdai, vai neizkustās. Centimetrs vai puscentimetrs apavu izmērā nav nieks, tā ir tāda pati atšķirība, kāda mēdz būt ražotāju norāditajos izmēros. Pat ja uzmestu k-kādu ciparu centības pēc - kādā veidā šāds neuzticams mērījums liekās vērtīgāka informācija par ražotāaja norādīto izmēru? 

68 Atbildes

Kāpēc tad man un citiem tas nesagādā grūtības? Nevis pieprasītājas prasa ko neiedomājamu, bet gan tu ne velna neproti. Nekliedz, bet ieslēdz prātu beidzot. Abas rokas nemaz nav tur vajadzīgas, tikai cieta rulete vai arī bieza papīra strēmele + viena roka. Izmēri dažādiem ražotājiem tik ļoti atšķiras, ka jautājums par iekšzoles garumu ir visai vietā. Negribi - nemēri, tavas tiesības, tā arī atbildi gribētājiem, bet nav ko publiski izrādīt savu stulbumu un nemākulību, apvainojot absolūti normālā Interneta tirdzniecības vidē jautājuma uzdevējus.

Sveika, es mēru ar mērlenti, kura ir rullītī. 

Eleganti var ielikt pēdas garumā līdz purniņam un pie kapītes elastīgi uzloka uz augšu - nolasu ciparus un ir ok ... 

Visiem ražotājiem apavi nav vienāda garuma, kaut arī norādīts konkrētais izmērs. 

Man puika šobrīd staigā ar 23. un 24. izmēru - nav tā , ka vienā kurpē viņam ir mazāka pēda , bet citā - lielāka :D 

Nesaskatu neko šausmīgu, ja māmiņa palūdz nomērīt iekšpēdiņu, lai pirksti nekarājas ārā no apaviem ... ;)

Tapec

Ne vienmer apavi atbilst izmēram, tapec, ja vien iespejams, tad labak ir noradit ari cm. Izmers ir atkarigs ari no apavu razotaja. 

Lielai daļai zābaku iekspedinas ir iznemamas. Biezi nevar iznemt teniscibam, bet botam var iznemt. 

Superfit apaviem vispar ir atzimets uz iekpedinas, pie kadas atzimes kaja jutisies komporta. 

Iekšpēdu var jau arī no aarpuses nomērīt, atņemt paaris cm un aptuveni skaidrs būs. ;)

Es mēru ar cietu mērlenti (rullīti) vai, ja izņemama pēdas,, mēlīte'' tad to nomēru.

Nu ja galiigi nevari iebaazt roku un izmeeriit, tad sameklee razotaja izmeru tabulu internetaa

Vispar man skiet, ka iekspedu, ja nevar izmerit no ieksas, var precizak nomerit no sana nevis merot pedu ar visu zoli un nemot nost kk mistiskus cm.

Metodes ir visdažādākās, galvenais ir gribēt. Vot gribēšana te arī nav - pret to cīnīties nevar nekas, ne padomi, ne ražotāju tabulas Internetā. Bet negribi - nedari, kas tur sarežģīts, slinkums veidot stulbas tēmas un vāvuļot pa tukšo gan nav.

Cik var saprast no tēmas veidotaajas, tad laikam kads ir pamatiigi saacis pukoties par nemeeriishanu.

> Lonija

Iekšpēdu var jau arī no aarpuses nomērīt, atņemt paaris cm un aptuveni skaidrs būs. ;)

Jā, nu tas arī ir mans jautājums pa lielam - kāpēc kaut kāds "aptuveni skaidrs" der? Aptuveni ir skaidrs arī pēc ražotāja norādītā izmēra.

Nu nav iespējams precīzi nomērīt neredzot mērlentei galu. Ar cietu ruleti vispār absurds - tā nemaz nepieguļ liestei. Zinu un saprotu ka apavu izmēri dažādiem ražotājiem atšķirās, taču jautājums paliek tas pats. Tātad - kādā veidā visi šie ļoti aptuvenie mēri ir noderīgāki? 

1 - 10 no 68