FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Apaviņu iekšpēdiņu mēriņu pieprasītājiņas

Kāpēc? 

Ok, saprotu kādam atvērtam apavam, sandalēm. Bet kādā, velns, veidā šīs būtnes iedomājās ka var PRECĪZI nomērīt zābaku? Es nevaru zābakā iebāzt abas rokas. Nu nav man rentgenredzes, neiespējami nokontrolēt vai mērlenta ir līdz galam, vai pieguļ iekšpēdai, vai neizkustās. Centimetrs vai puscentimetrs apavu izmērā nav nieks, tā ir tāda pati atšķirība, kāda mēdz būt ražotāju norāditajos izmēros. Pat ja uzmestu k-kādu ciparu centības pēc - kādā veidā šāds neuzticams mērījums liekās vērtīgāka informācija par ražotāaja norādīto izmēru? 

68 Atbildes

> Margueritte

Metodes ir visdažādākās, galvenais ir gribēt. Vot gribēšana te arī nav - pret to cīnīties nevar nekas, ne padomi, ne ražotāju tabulas Internetā. Bet negribi - nedari, kas tur sarežģīts, slinkums veidot stulbas tēmas un vāvuļot pa tukšo gan nav.

Tieši tā. Nav nekādas gribēšanas piedāvāt cilvēkiem mistiskus, neuzticamus mērus. Galīgi nav.

> loti_labas_lietinas

Cik var saprast no tēmas veidotaajas, tad laikam kads ir pamatiigi saacis pukoties par nemeeriishanu.

Jā :D Tā, itkā es būtu atteikusi pensionāram apsēsties tramvajā. 

Nu man ludza vienreiz nomerit zabakus(vieniem nedaudz pagarinats purnins). Nu vor izmeriju 37 izmeram 27cm pedu un teicu,ka savu 41 nevaru ievast tur, bet taja neklausijas...Parasti jau meitenes sludinajuma norada vai ir lielaks vai mazaks izmers ka noradits... es citreiz daru, ka paskatos neta izmeru uz cm,kad patiesam pieprasa un es saku,ka nav iespeja merit. :d 

šis izklausaas pēc mana facebook kašķa Smejošs

> loti_labas_lietinas

Nu ja galiigi nevari iebaazt roku un izmeeriit, tad sameklee razotaja izmeru tabulu internetaa

Paldies, šī ir laba ideja - konkrētajiem apaviem atradu.

> Dii

Kā tas beidzās? :D

Nesen iegadajos sheit puikam sandales. Un skatoties tikai uz izmeru noradito sludinajuma,atsutija stipri palielus apavus. Labi,ka taa. Izaugs kaja. Labi,ka ne mazaku. Cm ir noziime :D

> Liene Stiene

> Dii

Kā tas beidzās? :D

jaasaak laikam no saakuma. ir posts, ka meitene tirgo 40. izmēra apavus, iekšpēdiņa 24 cm. man ir 24cm apavi, un es labi zinu, ka tas ir 37. izmērs, taa arī ierakstīju, ka īsti neatbilst. viena mistiska persona (nevis posta autore, bet vnk random meitene) man baigi par to uzsēdaas virsū, sūtija šur un tur, nolika atklaati utt. tad viņai laikam aptrūkaas "mīļaas" fraazes, ielika izmēru tabulu (kuraa ir skaidri un gaiši rakstīts tas, ko es teicu - ka 24 cm ir 37. izmērs), bet aizvērties viņa taapat nebija spējīga, arī ne tad, kad posta autorei viss bija noriebies un teica, lai liekamies mieraa. gan jau šobrīd lasa manu komentaaru un tlt spers kko aaraa Smejošs

un p.s. man šeit vairs nav garaa "a" burta, sorry

Domāju, ka jautājums pilnīgi vietā, jo tiešām, piemēram, zābakiem citreiz ir ļoti grūti izmērīt precīzu iekšpēdas garumu un kaut vai dažu milimetru nobīde var liecināt pavisam par citu izmēru.

Es parasti daru tā: - ja nav pēdas garums norādīts uz apava, cenšos atrast konkrētā ražotāja izmēru tabulas internetā, jo tas tomēr būs visprecīzāk;

-Ja tādu tabulu nevar atrast, skatos vai nevar izņemt zolīti un nomērīt;

- Visbiežāk gan vados pēc savas pēdas izmēra – zinu konkrēti, cik man pēda gara un tad arī atbilstoši uzrakstu, ka man derēja uz tādu un tādu pēdas garumu vai atkal bija pavisam nedaudz par lielu/mazu un uzrakstu vismaz aptuveni izmērīto pēdas garumu vai arī uzrakstu, ka manuprāt, varētu derēt uz tādu un tādu izmēru, piemēram, ja man apavs ir pavisam nedaudz par lielu, pielieku aptuveni 5mm garumā klāt, bet arī uzrakstu, ka tas ir mans aptuvenais pieņēmums un tad jau paliek pircēja ziņā, vai riskēt apavu iegādāties, nemērot klētienē, vai nē.

Kā nekā iekšpēdas garums galvenokārt ne tuvu nav vienīgais kritērijs pēc kā nosaka, vai apavs derēs, vai nē.

Bet gandriz visiem apaviem var iznemt iekszoli,kuru tad var ari precizi nomerit. Stingraku papira stremeli var ielikt apava,un atzimet kur papedis un pec tam izmerit,tur tiesam ir nevelesanas ko darit.

11 - 20 no 68