FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Apaviņu iekšpēdiņu mēriņu pieprasītājiņas

Kāpēc? 

Ok, saprotu kādam atvērtam apavam, sandalēm. Bet kādā, velns, veidā šīs būtnes iedomājās ka var PRECĪZI nomērīt zābaku? Es nevaru zābakā iebāzt abas rokas. Nu nav man rentgenredzes, neiespējami nokontrolēt vai mērlenta ir līdz galam, vai pieguļ iekšpēdai, vai neizkustās. Centimetrs vai puscentimetrs apavu izmērā nav nieks, tā ir tāda pati atšķirība, kāda mēdz būt ražotāju norāditajos izmēros. Pat ja uzmestu k-kādu ciparu centības pēc - kādā veidā šāds neuzticams mērījums liekās vērtīgāka informācija par ražotāaja norādīto izmēru? 

68 Atbildes

> mujerperfecta

Bet gandriz visiem apaviem var iznemt iekszoli,kuru tad var ari precizi nomerit. Stingraku papira stremeli var ielikt apava,un atzimet kur papedis un pec tam izmerit,tur tiesam ir nevelesanas ko darit.

Man otrādi - lielākajai daļai tā ir piešūta vai pielīmēta, nāk ārā tikai no dažiem sporta apaviem. Un par tām strēmelēm atkārtošos - neuzskatu to par precīzu mērījumu. Purngalu nav iespējams nokontrolēt, bet izmatojot cietāku papīru tas vairs nepieguļ liestei. Centimetra vai puscentimetra kļūda ir daudz.

Man grūti ir nomērīt augstpapēžu apaviem, bet vienmēr kaut ka veiksmīgi un precīzi  ir sanacis nomērīt. 

man kaut kaa nav probleemu nomeeriit arii zaabakos cm,prieksh taa ir celtnieciibas meerlenta,ar kuru ideaali meeraas visiem apaviem iekshpeedas

Esmu no "iekšpēdiņu mēriņu pieprasītājiņām"!!! Un man tas liekas tikai normāli un nekad vēl neesmu kļūdījusies pērkot sev apavus pēc iekšpēdas garuma! Virtuāli nepērku apavus tikai skatoties uz izmēru, man ir vajadzīgi cm. 

Un arī man pircējas bieži lūgušas izmērīt iekšpēdu. Un esmu priecīga, kad nopērk un atraksta, ka der kā uzlietas!

Nekad nav bijusi problēma izmērīt iekšpēdu ne saviem, ne  bērnu apaviem. Un nekad mērījums nav bijis neprecīzs.

Iešzoli NEVAR viegli un ērti izņemt,tikai rupji izraut.Reti kuriem apaviem var izņemt,pārsvarā ir ielīmēta.Daudzus gadus vienā apavu veikalā man ieteica,ja nevar precīzi iekšpēdu izmērīt,jāmēra zole,un to tiem cm jāatņem 1.5cm,tas domāts apaviem ar puslīdz taisnu zoli.

es ar vienmer prasu nomerit un un nomeru ja man prasa. nekas traks ja galva strada tad var izdomat ka nomerit:))

Vienīgie zābaki, kuriem ir sanācis problēmas nomērīt ir ugg tipa zābaki, kur arī stulms ir augsts, bet tur var vadīties, cik ļoti ir par lielu/par mazu. Savādāk parast mērlentu ieliec apacā un ar pirkstu piespied posmos, kuros nedrīkst izkustēties.
Sliktkajā gadījumā, uz jautājumu, cik cm, var atbildēt, ka pēda ir tik un tik cm un ir par lielu/mazu un minējumu, cik ļoti. Nav taču raķešzinātne :D

Hmm, nu es arī prasu iekšpēdiņas garumu! Un man meitenes ir jautājušas. Neredzu lielas problēmas ar celtniecības "bleķa" mērlentu tikt zābakā. Jo izmēriem tiešām NEVAR ticēt. Nēsāju 39.izm., un un man ir apavi, uz kuriem ir gan 38., gan 40. izm.

Я тоже всегда прошу размер стельки, чтобы уж точно знать, что подойдут.. Просто многие люди не знают свой размер обуви, и говорят наугад (тот,который был когда то или тот который хотелось бы получить).. 

21 - 30 no 68