FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Apaviņu iekšpēdiņu mēriņu pieprasītājiņas

Kāpēc? 

Ok, saprotu kādam atvērtam apavam, sandalēm. Bet kādā, velns, veidā šīs būtnes iedomājās ka var PRECĪZI nomērīt zābaku? Es nevaru zābakā iebāzt abas rokas. Nu nav man rentgenredzes, neiespējami nokontrolēt vai mērlenta ir līdz galam, vai pieguļ iekšpēdai, vai neizkustās. Centimetrs vai puscentimetrs apavu izmērā nav nieks, tā ir tāda pati atšķirība, kāda mēdz būt ražotāju norāditajos izmēros. Pat ja uzmestu k-kādu ciparu centības pēc - kādā veidā šāds neuzticams mērījums liekās vērtīgāka informācija par ražotāaja norādīto izmēru? 

68 Atbildes

> Dii

> Liene Stiene

> Dii

šis izklausaas pēc mana facebook kašķa Smejošs

Kā tas beidzās? :D

jaasaak laikam no saakuma. ir posts, ka meitene tirgo 40. izmēra apavus, iekšpēdiņa 24 cm. man ir 24cm apavi, un es labi zinu, ka tas ir 37. izmērs, taa arī ierakstīju, ka īsti neatbilst. viena mistiska persona (nevis posta autore, bet vnk random meitene) man baigi par to uzsēdaas virsū, sūtija šur un tur, nolika atklaati utt. tad viņai laikam aptrūkaas "mīļaas" fraazes, ielika izmēru tabulu (kuraa ir skaidri un gaiši rakstīts tas, ko es teicu - ka 24 cm ir 37. izmērs), bet aizvērties viņa taapat nebija spējīga, arī ne tad, kad posta autorei viss bija noriebies un teica, lai liekamies mieraa. gan jau šobrīd lasa manu komentaaru un tlt spers kko aaraa Smejošs

un p.s. man šeit vairs nav garaa "a" burta, sorry

Laikam tā meitene nezina,ka kliedzot ar pilnu dibenu,nāk ārā tikai pļutka.

>Dii-Sasmeejos:))!

Sorry,komentaars veltiits Janetai:).

Neredzu probleemu nomeeriit iekshzoli zaabakiem un pat zaabakiem ar garo stulmu. Kas gribees paardot, tas nomeeriis..

Manupraat garums cm ir svariigaaks pat par razotaaja noraadiito izmeeru. Ir pietiekami daudz razotaaju, kam izmeers iisti neatbilst - ir mazaaks. Tam pasham vienam razotajam (piem Zara) reizeem esmu iegadajusi 39 izmeru, reizem 40 un reizem pat 41 - skatoties kads dizains. Tadelj pat uz pashu razotaju tabulam ISTI PALAUTIES NEVAR.  Cik forsha ir sajuuta nopirkt apavus, kas neder? - izmesta nauda....

> Klaidas - tikai VIENU nedelu

Neredzu probleemu nomeeriit iekshzoli zaabakiem un pat zaabakiem ar garo stulmu. Kas gribees paardot, tas nomeeriis..

Manupraat garums cm ir svariigaaks pat par razotaaja noraadiito izmeeru. Ir pietiekami daudz razotaaju, kam izmeers iisti neatbilst - ir mazaaks. Tam pasham vienam razotajam (piem Zara) reizeem esmu iegadajusi 39 izmeru, reizem 40 un reizem pat 41 - skatoties kads dizains. Tadelj pat uz pashu razotaju tabulam ISTI PALAUTIES NEVAR.  Cik forsha ir sajuuta nopirkt apavus, kas neder? - izmesta nauda....

+++

Tieši tā, pat prasot mērus cm, reizēm atnāk apavi un neder, kur nu vēl bez tā. UN apavus šeit pārdot IR grūtāk, vismaz man tāda pieredze, jo daudzas tomēr neriskē pirkt bez mērīšanas un ja nav pa ceļam tikties, tad darījums nesanāk.

Lielsks veids kā papildināt savu atverskapi.lv piedāvājumu un izmest naudiņu ir PIRKT apavus, paļaujoties tikai uz norādīto izmēru! Vēsais

Labots 15.08.2015 16:02

Lol, jā :D kas gribēs pārdot, tas visu ko nomērīs... Tikai vai uz šādiem pārdotgribētāju mēriem var paļauties? 

Neapstrīdu to, ka dažādiem ražotājiem izmēri diezgan atšķirās. Pati nemērot apavus pērku tikai no man labi pazīstamiem brendiem.

Atgādinu arī ka runa šeit ir nevis par sandalēm vai augstpapēžu kurpēm, kam purngals ir vien pāris centimetru un var labi redzēt līdz galam. Runa ir par vismaz līdz potītei slēgtiem apaviem.

Šodien eksperimeta pēc pamēģināju nomērīt 4 dažādos veidos (metāla rulete, mīkstā mērlenta, cieta papīra strēmelīte un mīksta) vienu augstpapēžu zābaku, kam var izņemt pēdiņu. Un pēc tam tad to izņemt, nomērīt un salīdzināt. Mēri atšķīrās par 0.5cm līdz 0.8cm, visvairāk mērot ar ruleti.

Tad jautāju vēreiz - vai tiešām tāds neprecīzs mērījums ir vērtīgāks par ražotāja norādīto izmēru? Neapšaubu šeit neviena labos nodomus tos piedāvājot, bet vai kritiskāk paskatoties tomēr tā nav tikai izpatikšana potenciālajam pircējam...? 

Mērot ar mīksto šuvēju mērlenti esmu mērījusi daudz,ir precīzi.

Labots 15.08.2015 16:33

jautaajuminja uzdeveejai!

man,piemeeram,ir liela peeda,man neder,.ka apaviem atziimeets izmeers39, 40 vai 41!jo:

razhotaajiem izmeeri atshkjiras,pat ljoti!

Man ,lai apavi dereetu vajag obligaati,minimums 26.5cm iekšpēdiņu!,man neder,ka tur rakstiits 41.izmeers!

bet videeju izmeeru iipashbnieceem,to nesaprast.

++++++++++

> zaiza

jautaajuminja uzdeveejai!

man,piemeeram,ir liela peeda,man neder,.ka apaviem atziimeets izmeers 40!jo:

razhotaajiem izmeeri atshkjiras,pat ljoti!

Man ,lai apavi dereetu vajag obligaati,minimums 26.5cm iekšpēdiņu!,man neder,ka tur rakstiits 41.izmeers!

bet videeju izmeeru iipashbnieceem,to nesaprast.

Izlasi visu no sākuma.

31 - 40 no 68