FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Apaviņu iekšpēdiņu mēriņu pieprasītājiņas

Kāpēc? 

Ok, saprotu kādam atvērtam apavam, sandalēm. Bet kādā, velns, veidā šīs būtnes iedomājās ka var PRECĪZI nomērīt zābaku? Es nevaru zābakā iebāzt abas rokas. Nu nav man rentgenredzes, neiespējami nokontrolēt vai mērlenta ir līdz galam, vai pieguļ iekšpēdai, vai neizkustās. Centimetrs vai puscentimetrs apavu izmērā nav nieks, tā ir tāda pati atšķirība, kāda mēdz būt ražotāju norāditajos izmēros. Pat ja uzmestu k-kādu ciparu centības pēc - kādā veidā šāds neuzticams mērījums liekās vērtīgāka informācija par ražotāaja norādīto izmēru? 

68 Atbildes

> Liene Stiene

> zaiza

jautaajuminja uzdeveejai!

man,piemeeram,ir liela peeda,man neder,.ka apaviem atziimeets izmeers 40!jo:

razhotaajiem izmeeri atshkjiras,pat ljoti!

Man ,lai apavi dereetu vajag obligaati,minimums 26.5cm iekšpēdiņu!,man neder,ka tur rakstiits 41.izmeers!

bet videeju izmeeru iipashbnieceem,to nesaprast.

Izlasi visu no sākuma.

ko tieshi

> zaiza

> Liene Stiene

> zaiza

jautaajuminja uzdeveejai!

man,piemeeram,ir liela peeda,man neder,.ka apaviem atziimeets izmeers 40!jo:

razhotaajiem izmeeri atshkjiras,pat ljoti!

Man ,lai apavi dereetu vajag obligaati,minimums 26.5cm iekšpēdiņu!,man neder,ka tur rakstiits 41.izmeers!

bet videeju izmeeru iipashbnieceem,to nesaprast.

Izlasi visu no sākuma.

ko tieshi

aa,sorry,visas laikam atbildeeja teishi uz jautaajumu,ja?

jaa,man taapat svariigs taads nepreciizs meeriijums,jo sasummeeshu kopaa ar noraadiito izmeeru un taps skaidraaka bilde,vai ir veerts rikseet un pirkt.

Tas ir logiski ja cilveeks grib nopirkt apavus neklaatienee, tad paprasa izmerit iekspeedinu, es pati taa daru un ja man jautaa arii nomeeru.Jo izmeeri atskiraas, arii pieaugusajiem un berniem taapat.Kas te ko skaisties? Ja gruuti izmeeriit-tad buus arii gruuti paardot!!!

Neskaitāmas pircējas ir prasījušas izmērīt zābakiem iekšzoli, pilnīgi normāls jautājums, lai nesaņemtu pa pastu brīnumu lietas, vai netērētu laiku nevajadzīgai laikošanai. Nekad neesmu kļūdījusies ar parasto šuvēju mērlenti- sāku no purngala turot mērlenti ar izstieptiem pirkstiem un virzos uz papēdi ar īkšķa palīdzību, vienlaicīgi stingri fikējot lentu ar pārējiem pirkstiem Vēsais

> Dii

> Liene Stiene

> Dii

šis izklausaas pēc mana facebook kašķa Smejošs

Kā tas beidzās? :D

jaasaak laikam no saakuma. ir posts, ka meitene tirgo 40. izmēra apavus, iekšpēdiņa 24 cm. man ir 24cm apavi, un es labi zinu, ka tas ir 37. izmērs, taa arī ierakstīju, ka īsti neatbilst. viena mistiska persona (nevis posta autore, bet vnk random meitene) man baigi par to uzsēdaas virsū, sūtija šur un tur, nolika atklaati utt. tad viņai laikam aptrūkaas "mīļaas" fraazes, ielika izmēru tabulu (kuraa ir skaidri un gaiši rakstīts tas, ko es teicu - ka 24 cm ir 37. izmērs), bet aizvērties viņa taapat nebija spējīga, arī ne tad, kad posta autorei viss bija noriebies un teica, lai liekamies mieraa. gan jau šobrīd lasa manu komentaaru un tlt spers kko aaraa Smejošs

un p.s. man šeit vairs nav garaa "a" burta, sorry

Ha, es šajā diskusijā FB arī biju pievienojusies un sludinājuma autorei centos paskaidrot, ka īstais izmērs tas noteikti nav. Smejošs

> xoshopaholic

> Dii

> Liene Stiene

> Dii

šis izklausaas pēc mana facebook kašķa Smejošs

Kā tas beidzās? :D

jaasaak laikam no saakuma. ir posts, ka meitene tirgo 40. izmēra apavus, iekšpēdiņa 24 cm. man ir 24cm apavi, un es labi zinu, ka tas ir 37. izmērs, taa arī ierakstīju, ka īsti neatbilst. viena mistiska persona (nevis posta autore, bet vnk random meitene) man baigi par to uzsēdaas virsū, sūtija šur un tur, nolika atklaati utt. tad viņai laikam aptrūkaas "mīļaas" fraazes, ielika izmēru tabulu (kuraa ir skaidri un gaiši rakstīts tas, ko es teicu - ka 24 cm ir 37. izmērs), bet aizvērties viņa taapat nebija spējīga, arī ne tad, kad posta autorei viss bija noriebies un teica, lai liekamies mieraa. gan jau šobrīd lasa manu komentaaru un tlt spers kko aaraa Smejošs

un p.s. man šeit vairs nav garaa "a" burta, sorry

Ha, es šajā diskusijā FB arī biju pievienojusies un sludinājuma autorei centos paskaidrot, ka īstais izmērs tas noteikti nav. Smejošs

jaa,es nesen vienai paardeveejai FB centos ieskaidrot,ka 25cm iekshpeeda nu nebuus 41izmeeram,shamaa centaas notirgot bezizmeera kedas,kuras pashai uz 37izmeeru esot mazliet palielas..

es arī prasu mērīt, jo ir bijis dzīvē periods, kad nesāju apavus no 35.5 - 39. izmēram :D

Labots 20.08.2015 11:07

Man kāda meitene atrakstīja šādu tekstiņu par 26. izmēra zābaciņiem:

nobildē man iekšiņai dziļumu jo vajag zināt vai ir puka!

Laikam bija interese, vai ir pūka visā zābaciņa garumā.

Smaidīgs Smaidīgs

..jā kādi tik brinumi nenotiek...

41 - 50 no 68