FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Apaviņu iekšpēdiņu mēriņu pieprasītājiņas

Kāpēc? 

Ok, saprotu kādam atvērtam apavam, sandalēm. Bet kādā, velns, veidā šīs būtnes iedomājās ka var PRECĪZI nomērīt zābaku? Es nevaru zābakā iebāzt abas rokas. Nu nav man rentgenredzes, neiespējami nokontrolēt vai mērlenta ir līdz galam, vai pieguļ iekšpēdai, vai neizkustās. Centimetrs vai puscentimetrs apavu izmērā nav nieks, tā ir tāda pati atšķirība, kāda mēdz būt ražotāju norāditajos izmēros. Pat ja uzmestu k-kādu ciparu centības pēc - kādā veidā šāds neuzticams mērījums liekās vērtīgāka informācija par ražotāaja norādīto izmēru? 

68 Atbildes

..jā kādi tik brinumi nenotiek...

Daudziem apaviem ir izņemama iekšzolīte,tāpēc šāds jautājums man neliekas jocīgs un ja tomēr nekādi nevar izmērīt tad tā vnk vajag pateikt un viss. 

Dīvaini man liekas ja prasa ārējo zoles garumu. Piemēram crocs zābaki bērniem no ārpuses izskatās daudz lielāki nekā patiesībā ir .

Loģiski, ka jāprasa iekšpēdas garums! Kā vēl es varu pārliecināties par apava atbilstību norādītajam izmēram, kur nu vēl, ja noskatītās kurpes atrodas, piem. Valmierā, Liepājā vai Ludzā. Diez vai braukšu mērīt, protams, nolemjot iegādāties, riskēšu, bet jebkurā gadījumā riskēju. Kā meitenes jau šeit norādīja- šobrīd apavu izmēriem ir tāda amplitūda, ka tik turies, es arī nēsāju, sākot no 40.-43.izmēram, kaut gan ir stabils 41.izmērs.

> Sail

Loģiski, ka jāprasa iekšpēdas garums! Kā vēl es varu pārliecināties par apava atbilstību norādītajam izmēram, kur nu vēl, ja noskatītās kurpes atrodas, piem. Valmierā, Liepājā vai Ludzā. Diez vai braukšu mērīt, protams, nolemjot iegādāties, riskēšu, bet jebkurā gadījumā riskēju. Kā meitenes jau šeit norādīja- šobrīd apavu izmēriem ir tāda amplitūda, ka tik turies, es arī nēsāju, sākot no 40.-43.izmēram, kaut gan ir stabils 41.izmērs.

saprotu pilniibaa,tikko man bij gadiijums,kad atziimeetska 41izmeera apavi,bet iekshpeeda esot 24.5cm....

> zaiza

> Sail

saprotu pilniibaa,tikko man bij gadiijums,kad atziimeetska 41izmeera apavi,bet iekshpeeda esot 24.5cm....

41  un 24.5 ? Izkslausaas peec aliexpress apaviem :D

Izmērīt var!!! Tik jāņem nevis mīkstais metriņš kurš paredzēts rokdarbiem, bet gan izvelkamais (celtnieku) :) Neko briesmīgu nesaskatu tajā, ka kāds palūdz izmērīt zolīti :)

> blondinja2

Izmērīt var!!! Tik jāņem nevis mīkstais metriņš kurš paredzēts rokdarbiem, bet gan izvelkamais (celtnieku) :) Neko briesmīgu nesaskatu tajā, ka kāds palūdz izmērīt zolīti :)

vai ne. cik var nemties?:D Gribi meri, gribi nemeri. pats jau esi pardevejs... 

Piekrītu, ka ērti izmantot tieši celtniecības metramēru un ,ja gribas tomēr par mantu vismaz simbolisku summu, izmērīt nav tik grūti.Smejošs

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> blondinja2

vai ne. cik var nemties?:D Gribi meri, gribi nemeri. pats jau esi pardevejs... 

Ņemās diskusijas autore, kas atkal izlaboja tēmu, lai būtu starp izceltajām, neliekas mierā. Vēl nepietiek ar iepriekšējajiem komentāriem un viedokļiem, vajag jaunus.

51 - 60 no 68