Vai drīkst sūtīt smaržas pa pastu uz citu valsti?

Sveikas meitenes.

Pasta noteikumos rakstīts ka smāržas sūtīt ar pasta starpniecību uz citu valsti nedrīkst. Bet kā tad ar ārzemju internet veikaliem, viņi taču var tās sūtīt uz mūsu valsti.

Lieta ir tāda ka gribu nopirkt smaržiņas no ebay aukciona no prīvatas pārdevejas no UK, nevis no veikala. Viņa ir ar mieru man tās nosūtīt. Bet pašlaik aizdomajos ka varbūt tomēr nedrīkst un viņa to nezin?

Varbūt kāda zin kā notiek realitātē? Vai drīkst vai nē?

15 Atbildes

Pie mums var, bet no mums nevar. No turienes nedrīkst sūtīt ar avio to, kas ir zem spiediena (aerosols), pārējo drīkst droši.

Pienāks. Šķidrumus drīkst saņemt. Sūtīt NO LV nedrīkst.

Šadi pasūtīju smaržas no UK, atnāca feiks, pazaudēju 30-40Ls, jo atgriezt nevarēju - pasta noteikumi neļauj sūtīt šķidrumus. Bet saņemt nebūs problēmu.

ok, paldies meitenes. Cerēšu ka sūtīt NO UK pie mums drīkst.

Vai nebūs jāmaksa muitas nodokli man saņēmot pastā ja paka ir no UK?

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Pienāks. Šķidrumus drīkst saņemt. Sūtīt NO LV nedrīkst.

Šadi pasūtīju smaržas no UK, atnāca feiks, pazaudēju 30-40Ls, jo atgriezt nevarēju - pasta noteikumi neļauj sūtīt šķidrumus. Bet saņemt nebūs problēmu.

Patiešam? es pat neiedomājos par to..В рот мне ноги biju domajusi ka tikai mūsu ss.lv ir feiki, bet ārzemes nav tik traki

UK taču ir Eiropā. Bet tajā ir visādas autonomas salu teritorijas, kuras vairs nav ES un preces no turienes tiek apliktas ar nodokli. Tā kā skaties, no kurienes tava pārdevēja tieši ir. Ja Mainland, tad viss Ok.

Cerēt tur nav ko, šķidrumus, kuri nav zem spiediena, drīkst sūtīt pie mums brīvi.

> Margueritte

UK taču ir Eiropā. Bet tajā ir visādas autonomas salu teritorijas, kuras vairs nav ES un preces no turienes tiek apliktas ar nodokli. Tā kā skaties, no kurienes tava pārdevēja tieši ir. Ja Mainland, tad viss Ok.

Cerēt tur nav ko, šķidrumus, kuri nav zem spiediena, drīkst sūtīt pie mums brīvi.

paldies par info. paskatīšos

> Margueritte

paldies par info. paskatīšos

> Saule

Atnaks (ja nu vienigi nav raksits,ka nesipo arpus UK, citam lapam ta ir rakstits par smarzam, bet to norada jau pie sludinajuma). Muita no UK NAV JAMAKSA! 

1 - 10 no 15