Ko ņemt uz skolu pusdienās ? PALĪDZI

čau 

nevaru izdomat ko ņemt uz skolu līdzi pusdienas . neka diža man ledusskapī nav . mūsu skola neko veselīgu nevar nopirkt , ja neskaita negazetu udni vai kadu sulasglazi . parasti tur ir tikai krievu grauzdiņi , bulciņas , košļenes , konfektes , šokolades , limonades utt . palīdzi lūdzu .

23 Atbildes

Tas izklausas pēc skolas bufetes, bet ka ar siltajam ēdnīcas pusdienam? Kartupeļi, kada gaļa u.t.t

Labots 18.09.2013 20:49

> ddace

nevēlos pirkt skolas pusdienas , jo parasti tas ir pari latam . piemeram šnicele jau 1.20 . Pusdienu nauda līdzitikai 1Ls

Sasmalcini puķkāpostu un uztaisi atsevišķā trauciņā mērcīti( piemēram krējums+lociņi+sāls)

Skūpsts

Tad jau sanak vien aukstie pusdienu varianti- salati, gaļas kuras garšo labi arī aukstas.. vai esmu dzirdējusi arī par ēdiena termosiem (apaļi bunduļi).

> deimijs

laba ideja , bet tad iepriešējajaa dienaa viss ir jaizdara , jo bieži ir pirmsstudas . un lociņus tad pašam jaaudzē . kautkaa negribaas rokas smērēt . bet paldies . Smaidīgs

Tas ēdiena termoss sanak dargs variants, bet ja viņš tiešam ir tik labs ka apraksta, tad labs pirkums:

http://www.rito.lv/lv/shop/termosi-un-termokruzes/ediena-termosi/aladdin-bento-termoss-edienam-zals-06l

> ddace

tajos salaatos parasti ir lietas , no kuraam ir vai nu alerģija vai arī man vienkarši negaršo . Smejošs

nopietni, visos salatos? Kas tas par lietam?

> ddace

tur ir variti burkani - mm ... nē , paldies
salami dese vai desa ar baltumiem (lai arī kas tur būtu ) man taas negaršo .
majonēze - taa nemaz nelīdzinas majonēzei .
parējais ciešams . 

pietam nevēlos neko aukstu , jo nesen bišķ pieslimu

ja garšo tuncis, tad atrie tunča salati- ķinas kaposts, tuncis sava sula un krējumiņš.. visu mix un salati gatavi. Vieni no maniem mīļakajiem.

1 - 10 no 23