Ko ņemt uz skolu pusdienās ? PALĪDZI

čau 

nevaru izdomat ko ņemt uz skolu līdzi pusdienas . neka diža man ledusskapī nav . mūsu skola neko veselīgu nevar nopirkt , ja neskaita negazetu udni vai kadu sulasglazi . parasti tur ir tikai krievu grauzdiņi , bulciņas , košļenes , konfektes , šokolades , limonades utt . palīdzi lūdzu .

23 Atbildes

http://www.youtube.com/watch?v=0P1ufbAuob0 

es tik sausmigi sogad gribeju taisit sos uz skolu, bet ta ari es to vel nedaru.:( parasti uztaisu maizites uz skolu(bet tas parasti atri pieriebjas) un citreiz panemu, ko uzkozamu lidzi.:3

> ddace

paldies , būs jaapamēģina . tuncis var būt bundžiņaa pirktais ?

Labots 18.09.2013 21:05

Es vienmēr taisu ar bundžiņa pirkto, tikai sava sula nevis eļļa.

Un protams ja pēc garšas tev prasas mazliet sals, tad pieliec šķipsniņu.. man ta sals vispar nav vajadzīga salatos. 

> ddace

oho . labi . paturēšu praataa

Labots 18.09.2013 21:18

Nezinu vai ir pretenzijas pret sīpolu un īpaši skola, jo sava smaržiņa ir Smejošs:

fitaki siers, tomats, gurķis un sarkanais sīpols- visu sagriež ripiņas un kubiņos un mix.

Tada garda salatu uzkodiņa.. pašai aš sakarojas Smejošs

un manas mīļakas maizītes: tostermaize uz kuras smērē svaigo sieru (izvēlos karuma bez piedevam), laša šķēlīte un gurķīša ripiņas.. pa virsu vel vienu tostermaizes šķēlīti (jumtiņu, kuru arī iekšpusē apsmērē ar svaigo sieru). Tostermaizi sagriež uz pusēm un divas gardas trīsstūru maizītes, kuras Rimikos tirgo par latu ar kko (starp citu gardakas ka Rimika). Tadas svaigas, maigu garšu.

Es arí menu lidzi uz skolu pusdienas no mâjâm .

Parasti ielieku plastmasa traukâ ar vâku.

Parasti man patík ieprieksèja diena sataisu rîsus ar papriku, svaigu gurki kukuruzu , un vistas galu. Tad panemu vel kadus niekus un paèdu .

vel pietam , tie rîsi man sanäk 3dienám .

Un ja nemsi lidzi merci ar lokiem,tä sàks smirdèt nejau tapéc ka vini butu veci bet ta ir .

:)

Parasti man patík ieprieksèja diena sataisu rîsus ar papriku, svaigu gurki kukuruzu , un vistas galu. Tad panemu vel kadus niekus un paèdu .

Un ja nemsi lidzi merci ar lokiem,tä sàks smirdèt nejau tapéc ka vini butu veci bet ta ir .

Kad studēju, ņēmu līdzi tostermaizes ar sieru, man īpaši (un arī joprojām) garšoja tostermaizes no sēklu maizes (Vizbulīte) - bija viegli uzkost starp lekcijām.

Viegli pagatavojami salātiņi ir arī sagriezts puķkāposts + sarīvēts ābols+mazliet skābais krējums (bet ābolus vajag tādus saldus).

Un, izlasot Rebekas komentāru par rīsiem, atcerējos, ka kādreiz uz darbu ņēmu kārbiņā līdzi rīsus + tomāts + krējums - bija ļoti garšīgi. Eh, pilnīgi sakārojās tagad :D

Labots 18.09.2013 22:01

> Rebeka

nu tā ka smird...laikam nepiekritīšuSmejošs...man vismaz tā neliekas

vnk piemīt specifiska smaržaSmejošs,bet laikam jau tā ir gaumes lieta:)...Var jau loku vietā dillītes pielikt un problēma atrisināta:):):)

11 - 20 no 23