FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Divas negativas par neko?

Cau, visam! 

Kadai ari ir gadijies,ka bezsakariba ieliek negativu atsauksmi? Sadarbiba un pat sarakstes nav bijusas ar sim meitenem. Ko iesakat darit,lai atrak izdzestu so murgu,kurus vinas ir salikusas?

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs/aktivitates.html?id=38072

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=35401

01.09.2015 14:03

Kāpēc neesi ierakstījusi viņām pretatsauksmi par to ka raksta nepamatotas atsauksmes ne no kā?

01.09.2015 14:04

1.Intereses pēc noskaidro,kādēļ viņas to ir izdarījušas,bet neidziļinies diži tajā,jo citreiz ir lietas,kurām nav pamatojums.

2.Admini izdzēsīs,tikai nosūti vēstuli,ka atsauksmes ir nepamatotas,jo nav bijis kontakts ar šīm meitenēm.

01.09.2015 14:05

Nav jau jēga likt pretī,ja viens izdara muļķību,nevajag spēlēt līdz,vienkārši palūgt adminiem izdzēst.

> Aiga S Akcija!

Kāpēc neesi ierakstījusi viņām pretatsauksmi par to ka raksta nepamatotas atsauksmes ne no kā?

Labak neliksu, saks vel smirdet pa visu portalu!:D 

Janeta, uzrakstiju jau, tikai prasu viedokli no jums, varbut ir atraks veds, jo dazreiz jagaida loti ilgi, ceru uz to labako :) 

Īstenībā vajag arī kārtīgu iespert katrai pa vienai, lai nākamreiz padomā kur liek :D 

01.09.2015 14:14

> Janeta

Nav jau jēga likt pretī,ja viens izdara muļķību,nevajag spēlēt līdz,vienkārši palūgt adminiem izdzēst.

Janeta viņas taču tad no tā negūs pilnīgi nekādu mācību, un pēc tam atkal uzradīsies kāda kurai ir saliktas šādas atsauksmes, nepamatotas. Bet ja profilā viņām stāvēs negatīva vai vismaz neitrāla atsauksme. Cilvēki apdomāsies vai ir vērts sadarboties ar tādu cilvēku kurš tā izrīkojās.

> Aiga S Akcija!

> Janeta

Janeta viņas taču tad no tā negūs pilnīgi nekādu mācību, un pēc tam atkal uzradīsies kāda kurai ir saliktas šādas atsauksmes, nepamatotas. Bet ja profilā viņām stāvēs negatīva vai vismaz neitrāla atsauksme. Cilvēki apdomāsies vai ir vērts sadarboties ar tādu cilvēku kurš tā izrīkojās.

Nu ir ta,ja es ieliksu vinam sliktu man neiznems ara, jo redz, kpc tad es liku vinam sliktu (vienreiz jau ta bija ar veco profilu). 

01.09.2015 14:18

> Aiga S Akcija!

> Janeta

Atriebība nav vienkārši nekad bijusi laba lieta. Iespējams cilvēks nemāk internetu,nezinu iemeslus,bet ne vienmēr dumja atsauksmju likšana nosaka par to,kāds varētu notikt darījums. Es laikam uz to skatos tā,ka tas nav nekas traks,salīdzinājumā ar to,ja cilvēks tiktu apkrāpts. Būtu interesanti sagaidīt pamatojumu,lai spriestu tālāk,ko darīt.Viss atkarīgs,ko meitenes tajā brīdī domāja.

1 - 8 no 8

Tēma slēgta