iesakiet smaržas

Sveikas!

Iedomājaties smaržu, kāda ir pēc dušas, ja esat mazgājusies nevis ar dušas želeju, bet maigām krēmziepēm. Tādas smaržas es meklēju. Noteikti nemeklēju augļu, ziedu, rūgtos, saldos vai nekādā gadījumā ne citrusu (citrusu parfīmā neciešu), bet gan tās svaigās, maigās, bezierunu un bez jebkādām apakšnotīm un variācijām - "ziepju" smaržas. Ļoti interesētu ieteikumi no dāmām, kurām ir pieredze šajā lietā, jo man pašai parfīmi ir mīļa tēma, un ir daudz kā kolekcijā no populārā, saldā, intersantā, klasiskā un vintage, bet nekādi nevaru atrast tās "ziepju smaržas". Zinu, ka ir tās, kuras uzreiz sapratīs par ko es runāju. 

Ja kādai ir konkrēts parfīms, ko ieteikt - lūdzu padalaties.

22 Atbildes

Labots 03.09.2015 10:38

Pēc ziepēm konkrēti bija JLo Still cik atceros

> loti_labas_lietinas

Pēc ziepēm konkrēti bija JLo Still cik atceros

Labots: šodien, 10:38

JLO noteikti nebūs priekš manis.

mēģināšu precizēt - nevis veļas ziepēm, bet elegantām, maigām, "tīrām", krēmziepēm....

varbūt kāda no šīm? http://perfumes.allwomenstalk.com/awesome-perfumes-that-smell-like-soap

man gan patīk pakonsultēties, piem., Douglasā vienmēr iesaka ko interesantu atbilstoši aprakstītajām vēlmēm Smejošs

Labots 03.09.2015 12:00

> clothes (tiekos tikai Rīgas centrā)

mēģināšu precizēt - nevis veļas ziepēm, bet elegantām, maigām, "tīrām", krēmziepēm....

man arī patīk 'tīrās' smaržas. Tādas ir ATTIRANCE un SEPHORA brendiem 

> M.S.

varbūt kāda no šīm? http://perfumes.allwomenstalk.com/awesome-perfumes-that-smell-like-soap

man gan patīk pakonsultēties, piem., Douglasā vienmēr iesaka ko interesantu atbilstoši aprakstītajām vēlmēm Smejošs

izskatīju, lielākajai daļai nebūs īstā smaržu piramīda, īpaši, kur minēts CLEAN sent dēļ tā ka sastāvā ir gurķa ekstrakts:D 

paldies, bet gaidu vēl kādus ieteikumus, konkrēts parfīms, kas izraisa konkrētu sajūsmu:) gribētos  reālas parfīma īapašnieces atsauksmi, 

P.S. gurķis, citruss - nebūs īstie.

konsultantiem neuzticos:D 

Chanel N 5 Eau premiere? :)

Vēl ideja - Demeter - Pure Soap! Demeter tagad var dabūt LV, redzēju iekš parfimers.lv. :)

1 - 10 no 22

Tēma slēgta