iesakiet smaržas

Sveikas!

Iedomājaties smaržu, kāda ir pēc dušas, ja esat mazgājusies nevis ar dušas želeju, bet maigām krēmziepēm. Tādas smaržas es meklēju. Noteikti nemeklēju augļu, ziedu, rūgtos, saldos vai nekādā gadījumā ne citrusu (citrusu parfīmā neciešu), bet gan tās svaigās, maigās, bezierunu un bez jebkādām apakšnotīm un variācijām - "ziepju" smaržas. Ļoti interesētu ieteikumi no dāmām, kurām ir pieredze šajā lietā, jo man pašai parfīmi ir mīļa tēma, un ir daudz kā kolekcijā no populārā, saldā, intersantā, klasiskā un vintage, bet nekādi nevaru atrast tās "ziepju smaržas". Zinu, ka ir tās, kuras uzreiz sapratīs par ko es runāju. 

Ja kādai ir konkrēts parfīms, ko ieteikt - lūdzu padalaties.

22 Atbildes

Roberto cavalli 4uuska-isti nosaukumu neatceros flakons ar 4uusku.......

Marine de burbon 

Jebkuri zilie toņi būs tie svaigi.Parasti pec krasas izvelos.Pec nosaukuma nevaru pateikt,jo lietoju saldas:)

> clothes (tiekos tikai Rīgas centrā)

konsultantiem neuzticos:D 

vini jau tev iedod ari pasmarzot.:D 

Trussardi "My name"

> Dress VIP

Jebkuri zilie toņi būs tie svaigi.Parasti pec krasas izvelos.Pec nosaukuma nevaru pateikt,jo lietoju saldas:)

Uj, man zilās nekad neder, jo lielākoties maržo pēc jūras vai gurķiem (noteikti, ka ne visas, bet tās, ko esmu testējusi).

> Jeļena S

Trussardi "My name"

Lūk, par šīm gan domāju! Tās ir manā sarakstā un šāds ieteikums vēlreiz liek par tām aizdomāties....pašreiz gan pirkšu Jil Sander Style (tās gan nav "ziepju smaržas").

> clothes (tiekos tikai Rīgas centrā)

> Jeļena S

Trussardi "My name"

Lūk, par šīm gan domāju! Tās ir manā sarakstā un šāds ieteikums vēlreiz liek par tām aizdomāties....pašreiz gan pirkšu Jil Sander Style (tās gan nav "ziepju smaržas").

Es pati šīs smaržas lietoju, ļoti patīkamas, bet tomēr ar laiku var apnikt :)

Montale paris roses musk. Bet loti dargas.

Man ir Rihanna - Nude, pēc apraksta, itkā atbilst, tādas maigas, svaigas, manā izpratnē :)

> Olga Rowko

Montale paris roses musk. Bet loti dargas.

Montale saku - nē. Cik mēģināts, nav mans. Rihanna NUDE man bija ilgstoši, bet tā snoteikti nav tas, ko aprakstīju:) Nude manā skatījumā, vairāk ir saldas...Man viņas pilnībā nešķiet svaigas...

Paldies visiem par ieteikumiem!

11 - 20 no 22

Tēma slēgta