Andele 12.09

Tēma malta 100 reižu, bet tomēr... Jūs sevi kaut kā īpaši atzīmējas, ka esat, tā teikt, no "Skapja"? Ja kāda meitene vēlas speciāli jūs atrast Andelē... Šogad pēc 2 gadu pārtraukuma atkal piedalīšos Andelē, domāju, kā skapja meitenes atpazīst viena otru, vai vienkārši iepērkas Andelē? 

25 Atbildes

Es personīgi ,nekādi nelieku manīt ,ka esmu no Skapja :))

http://www.atverskapi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=27503&limitstart=0

Daļa sazinaasies, arī man meitene šo to rezervēja, tiksimies. Bet, vai ir jēga likt, ka esi no Skapja, es pat nezinu... Man personīgi tas laikam neko nemaina Smaidīgs

taa buutu driizak reklaama shim saitam.

Neatzimejos, bet laikam varetu sakt pirkt kadus balonus, jo tas cilvekus patiesiba loti piesaista... 

Es būšu Andelē un tāpēc izveidoju speciāli diskusiju - http://www.atverskapi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=27947

JO uzskatu, ka tā tomēr ir lieliska iespēja MUMS - skapja meitenēm satikties, ja ikdienā to dažādu apsvērumu dēļ nesanāk izdarīt - līdz ar to nesanāk iegādāties varbūt to, kas jau sen ir noskatīts.

Pati arī esmu sarunājusi jau tikšanās ne tikai ar pircējām, bet arī ar citām pārdevējām, tāpēc man atkal liekas forši, ja tomēr uzliktu kādu atpazīstamības zīmi, kaut vai savu niku pie stenda, jo man personīgi tad uzreiz būtu skaidrs, ka šī meitene ir no skapja. :)

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

Neatzimejos, bet laikam varetu sakt pirkt kadus balonus, jo tas cilvekus patiesiba loti piesaista... 

piesaista jau atshkjiriigais,kraasainums.

Runājot par šo. Sakiet,lūdzu,tāda kā ieejas maksa arī ir? Vēlos aiziet un kaut ko iegādāties.Smaidīgs

Labots 08.09.2015 16:55

Man vairāk cits jautājums interesē. Bija doma, lai mazāk vietas aizņemtu, pašai ērtāk - doties ar diviem statīviem, bez galda. Uzrakstīju Līvai, vai tā drīkst. Atbilde - noteikumi visiem vienādi 1galds + 1statīvs, bet teikšu godīgi, katrā no andelēm (pēdējo 2 gadu laikā), cik esmu bijusi, ļoti maz ir tādas pārdevējas, kas ievēro noteikumus un tirgojas no sākuma līdz beigām. Noteikumu ievērošanā domāju gan to, ka ir 2 kronšteini un nav galdu, vai pat ir 2 kronšteini un 1 galds, vai pat 2 vietu platumā izvērsušās dāmas... Kā tad ir - vai riskēt un doties ar 2 kronšteiniem vai tomēr nē? Šie kronšteini pēc maniem mēriem aizņem gandrīz 2x mazāk vietas un arī tas, ka pircējiem ērtāk pārskatāms ir tas, kas izkarināts. Jo to, kas stāv uz galda, praktiski pat neskatās, var būt tā starp citu pacilā, patausta, bet acu skatiens ir kaut kur tālumā.

> Šopaholiķe

Runājot par šo. Sakiet,lūdzu,tāda kā ieejas maksa arī ir? Vēlos aiziet un kaut ko iegādāties.Smaidīgs

3-4€, pēc 15tiem bez maksas.

> Tikai bērniem

Man vairāk cits jautājums interesē. Bija doma, lai mazāk vietas aizņemtu, pašai ērtāk - doties ar diviem statīviem, bez galda. Uzrakstīju Līvai, vai tā drīkst. Atbilde - noteikumi visiem vienādi 1galds + 1statīvs, bet teikšu godīgi, katrā no andelēm (pēdējo 2 gadu laikā), cik esmu bijusi, ļoti maz ir tādas pārdevējas, kas ievēro noteikumus un tirgojas no sākuma līdz beigām. Noteikumu ievērošanā domāju gan to, ka ir 2 kronšteini un nav galdu, vai pat ir 2 kronšteini un 1 galds, vai pat 2 vietu platumā izvērsušās dāmas... Kā tad ir - vai riskēt un doties ar 2 kronšteiniem vai tomēr nē? Šie kronšteini pēc maniem mēriem aizņem gandrīz 2x mazāk vietas un arī tas, ka pircējiem ērtāk pārskatāms ir tas, kas izkarināts. Jo to, kas stāv uz galda, praktiski pat neskatās, var būt tā starp citu pacilā, patausta, bet acu skatiens ir kaut kur tālumā.

Labots: šodien, 16:55

Pilnīgi piekrītu - gan pašai ērtaak, gan (kaa pircēja saku) paarējiem. Varbūt ņemiet līdzi un turiet vienu saliktaa veidaa līdz brīdim, kad blakus rodas brīva vieta? Smaidīgs

1 - 10 no 25