FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Andele 12.09

Tēma malta 100 reižu, bet tomēr... Jūs sevi kaut kā īpaši atzīmējas, ka esat, tā teikt, no "Skapja"? Ja kāda meitene vēlas speciāli jūs atrast Andelē... Šogad pēc 2 gadu pārtraukuma atkal piedalīšos Andelē, domāju, kā skapja meitenes atpazīst viena otru, vai vienkārši iepērkas Andelē? 

25 Atbildes

> *Sauliite*

> Parfait

> *Sauliite*

Hmm,būs tikai pieaugušajiem šajā andelmandelē vai arī bērniem?Īsti nesaprotu,jo skatos ka īpaši bērniem būs 10.oktobrī Andelmandele KIDS Vēsais

Info ir īpaši uzsvērs, ka šī ir tikai pieaugušo Andele, lai bērnu drēbes neņem līdzi Aci miedzošs

Paldies par apskaidrošanu Aci miedzošs

Veiksmīgu andelēšanos Smaidīgs

> Parfait

> *Sauliite*

Hmm,būs tikai pieaugušajiem šajā andelmandelē vai arī bērniem?Īsti nesaprotu,jo skatos ka īpaši bērniem būs 10.oktobrī Andelmandele KIDS Vēsais

Info ir īpaši uzsvērs, ka šī ir tikai pieaugušo Andele, lai bērnu drēbes neņem līdzi Aci miedzošs

Zinot, kā meitenes ievēro noteikumus, šodien esmu nolēmusi apstaigāt stendus un paskatīties, vai tiešām neviena neko no bērnu lietām netirgos... Esmu novērojusi, ka šis noteikums tiek kaut kā ignorēts. Ko diez tie "kontrolieri"  par to saka un nez kāpēc nekas netiek aizrādīts meitenēm, kas acīm redzami pārkāpj noteikumus?!?

> Tikai bērniem

> Parfait

> *Sauliite*

Zinot, kā meitenes ievēro noteikumus, šodien esmu nolēmusi apstaigāt stendus un paskatīties, vai tiešām neviena neko no bērnu lietām netirgos... Esmu novērojusi, ka šis noteikums tiek kaut kā ignorēts. Ko diez tie "kontrolieri"  par to saka un nez kāpēc nekas netiek aizrādīts meitenēm, kas acīm redzami pārkāpj noteikumus?!?

Piekrītu, katru reizi redzu bērnu drēbju kalnus Smejošs

> Parfait

> Tikai bērniem

> Parfait

> *Sauliite*

Piekrītu, katru reizi redzu bērnu drēbju kalnus Smejošs

Jā, un vēl lieta, kas mani izbrīna, ja tirgoju ko jaunu - cilvēkiem jautājums - kāpēc jauns? Bet, ja tur pat blakus stāv māmiņa ar humpalu cienīga arsenāla drēbīšu kaudzi un apavu klāstu, tad tur jautājumu nav, vai tiešām tas ir no viņas bērna...

Nu ko, meitenes, kādas atsauksmes, kā gāja?

21 - 25 no 25