FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Aliexspress izsekošana

Sveikas.Varbūt kāda var ielikt linku kā var izsekot Aliexspress sūtijumu?

7 Atbildes

sveika,cik esmu meegjinaajusi izsekot,lielaakaa dalja tipa izsekoshanas numuru,nedarbojaas,secinaajums- biezhi vien tie numuri ir ponta peec.

> zaiza

sveika,cik esmu meegjinaajusi izsekot,lielaakaa dalja tipa izsekoshanas numuru,nedarbojaas,secinaajums- biezhi vien tie numuri ir ponta peec.

Tad jau sanāk,ka jāgaida vienkārši uz labu laimi :) Kad atnāks ,tad atnāks:)

Tāpēc jau arī lēti, visi ķīniešu pārsūtīšanas varianti ar izsekošanu parasti maksā vairāk.

http://www.17track.net/en/result/post.shtml?nums=RK283627958CN%2CRF069035551CN

Tā kā dažiem ir problēmas atrast, kur pirmajā lapā var ievadīt numurus, tad sūtu jau aizpildītu tabulu. Izdzēs tos un iekopē jauno(s).

Lai izsekošanas nr strādātu, tam ir jāsākas ar 2 burtiem, pa vidu jābūt 9 cipariem un jābeidzas ar 2 burtiem, ja tas ir tikai ciparu virknējums, tad numurs nav pareizs.
Izņēmuma gadījums, ko 17track.net nevar izsekot ir YanWen sūtīšanas serviss, kur nr sākas ar YC un beidzas ar YW, tam ir speciālā izsekošana YanWen lapā, kas strādā tikai līdz LV robežai. Pārējie nr, ja ir pareizi, tikko kā reģistrēti uzrādīsies 17track lapā :)

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

http://www.17track.net/en/result/post.shtml?nums=RK283627958CN%2CRF069035551CN

Tā kā dažiem ir problēmas atrast, kur pirmajā lapā var ievadīt numurus, tad sūtu jau aizpildītu tabulu. Izdzēs tos un iekopē jauno(s).

Lai izsekošanas nr strādātu, tam ir jāsākas ar 2 burtiem, pa vidu jābūt 9 cipariem un jābeidzas ar 2 burtiem, ja tas ir tikai ciparu virknējums, tad numurs nav pareizs.
Izņēmuma gadījums, ko 17track.net nevar izsekot ir YanWen sūtīšanas serviss, kur nr sākas ar YC un beidzas ar YW, tam ir speciālā izsekošana YanWen lapā, kas strādā tikai līdz LV robežai. Pārējie nr, ja ir pareizi, tikko kā reģistrēti uzrādīsies 17track lapā :)

Liels paldies Inky-sanāca..atradu:)

Man parsvarā strādā tas izsekotājs,cik esmu sūtījusi, bet nu jāgaida mēnesis tāpat...

Nu jā ar to jau rēķinos ka mēnesi jāgaida,tikai gribējās zināt cik tālu tā paciņa ir tikusi..:)

1 - 7 no 7