FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Andele - atsauksmes

kā gāja šogad, kādas atsauksmes?

30 Atbildes

> zaiza

mja,lasu un atceros kaa reiz pirmo un peedeejo reiz,taadaa tirgoshanaa piedaliijos un arii- prece taa jau leeta,zem pashizmaksas,bet veel ''nagla'' uzstaaj uz atlaidiKliedzošs

Labots: šodien, 16:10

Man arī bija tāds šoks - nopietni?!
Jauna kleita ar birkām, meitene skatās:
- cik atlaidi iedosiet?
- nu, pa 8€ varu atdot..
- tik daudz?! (un pat negaidot atlaidi, nemēģinot kaulēties vai ko vnk pagriež muguru un aiziet)
Un tad standarts - pēta, skatās džemperi, paskatās cenu un pārbola acis.. Es saprotu, ka citām ir lētākas cenas, bet 5€ par pilnīgi jaunu džemperi (ne topu vai bītleni), manuprāt, ir pat ļoti laba, pati pa 5€ šajā pasākumā nopirku palietotu, bet, redz, tām, kuras biegās nonāca līdz mums, jau 5€ bija acu bolīšanas vērta nauda..

Par izvietojumu piekritīšu, sākuma daļā viemēr veiksies daudz labāk, kā tālajos nostūros.

Manuprat, bija mazāk cilvēku..vismaz tajā galā, kur es biju! Bet milzīgs pluss, ka bija plaša vieta, nebija tik smacīgs kā otrā galā..un kopumā gāja ļoti labi! Atradu arī sev trīs pērles! Tā kā izdevās;)

> Janeta

> Zaķītis Baltais

pilniga taisniba, sitie gauneretaji un cenu kauletaji zin aknas sez brizam,,,,,,,,,,,,pardevu jau nu bluzi pa 4 eiro, man viena pajauta vai cena ieklauta ari sutisana,,,,,,

Tas jau šeit populāri 1-5 eur lietām prasīt vai var nemaksāt par sūtīšanu papildus.

man vakar rakstija viena meitene par lupu balzamiem un prasija,lai no rigas vedu uz salaspili (laigan noraditias vietas,kur tiekos bija...)

Mans viedoklis par AM soreiz : 

Mazak cilveki ka parasti (pirceji), bola acis par jaunam lietam, neko ipasi nepirka... Bet reali kaut kadas pilnigas smotkas (pabalejusus dzemperus vai tadus neipasi modernus apgerbus uz urra pirka - vismaz pretim esosajam meitenem...). + Pieaicinatas ekspertes bija vienkarsi kretiniskas! Bez labdien, nelaipna toni, liek novakt divus vienadus ,jaunus (bet dazada izmera) auskarinus, jo redz tas ir bizness! Bet meicas,kuram bija pilns galds ar jaunam lietam (laikam topiem), pat iepakojuma - neko neteica. Tapat ari staveja galds ar reali jaunu bizuteriju,kur kopa vina bija pie tukstots - neko neteica...Mans uzsakts - ja netiec pie ieejas gandriz vai novietot stendu - nav ipasi jegas iet uz AM GRAND. 

> red wine

man gāja ļoti labi, arī makā naudiņas, kas rakstās ar trīs cipariem un ši bija naudīgākā andele ever. Lai gan bija arī attiecīgi kvalitatīvas lietas. Rezumē:

- šoreiz tika iedalīts ļoti maz vietas, biju burtiski iespiesta starp blakus pārdevējām, līdz ar ko drēbes netirgojās. Tā ir, ka Līva grib tik aizvien vairāk sabāzt vienā hallē, lai gan pa malām vietas bija atliku likām. Tas nesmuki un nepārdomāti no viņas puses. :( Uzkrāmējos iepriekšējā vakarā un mana kaimiņiene bija nolikusi pirmos čemodānus un aizgājusi pakaļ kronšteinam, kas netraucēja Līvu vienkārši viņai blakus iebīdīt vēl vienu tirgotāju, lai gan vietas tai tur faktiski nebija.

-nesaprotu meitenes, kuras tirgoja drēbes, kas reāli smirdēja pēc humpalām un pelējuma - it kā būtu vakar izvilktas no pagraba. Bet cena oj, oj, oj. Kā jaunām!

-riebjas, kad pati eju lūkoties kādu pērli, bāžas virsū ar savu gaumi un piedāvājumiem - vai patīk šī kleita, vai kāda šitā slaidinoša, noteikti jāpiemēra, lai gan skaidrs, ka tādas drēbes var nēsāt tikai tantaroni. Bet katram savs un tirgojas kā māk. :) Tikai tad, kad pircējs izrāda patiesu interesi, arī piedāvājos palīdzēt, iedot spoguli utt.

- ebay un aliexpress gāja uz uraa ar dubulto uzcenojumu;

- nekad nesapratīšu bābas (es atvainojos, bet tiešām bābas), kuras kaulējas par cenām, kuras jau tā ir smieklīgas. Piemēram, andele vēl nebija vaļā, kad man viena "dāma", aizbildinoties, ka ak vai, viņai taču uz Grieķiju vai fig kur jābrauc, jāpērk kurpes un kāpēc tad es no 5 eur par jaunām kurpēm, negribu tās atdot lētāk. Čau, komentāru nav.

- un joprojām atceros vienu gadu kida andelē, kad foršas ādas botiņas pārdevu pa 2 eur, lai gan šeit pat atverskapi par tādām varētu dabūt krietni vairāk, kad man "dāma" tās nokaulē pa 1 eur (ar žēlabainiem tekstiem, ka jau dikti iztērējusies), un dod 50 eur, lai nu tagad 49 eur es viņai izdotu. Tādā brīdī gribas vienkārši paņemt tās botas un gāzt pa ģīmi!Kājmutis

- jā, un kronšteinu pavēlnieces, kuras pakaramos pa to slidina ar neapskaužamu sirsnību - ir īpaša kategorija, tāpat kā tās, kuras mēģina sevi iespīlēt pēc iespējas mazāku izmēru drēbēs, lai gan skaidri redzams, ka tā jaka vai kleita ir pa mazu, bet nē, vajag. Un kad tu uz aci redzi, ka šitai meitenei tavi tirgotie izmēri būtu ok, tad viņa pārgriež acis un nošausminās - ak dievs, tik liels izmērs! Smejošs  bet pati ielien maiciņā, kurā liekas, ka krūšu daļas poga tūlīt, tūlīt kādam iešaus pa galvu, un jūtas varen apmierināta ar sevi! Tā tik turpināt! :))))

Labots: šodien, 13:56

isteniba ir starpiba. laigan biju 2/3 rinda,musu rinda vispar cilveki negaja ipasi garam. aizmugre pagriezos - pulis traucas garam.:D Ari pagajuso gadu pasas beigas staigaja tikai reta pirceja. man ari bija slinkums staigat tik talu todien, bet parvareju slinkumu pasas beigas. 

Šoreiz stundu pirms 11.00 veltīju medībām. Jāsaka esmu ļoooti priecīga par savām pērlēm.

Par tirdzniecību- piedalos jau no kādas otrās Andeles, vienmēr ietirgots trīsciparu skaitlis. Arī kad parādījās Grand, nekad tik švaki nebija gājis. Piekrītu viedoklim par vietas nozīmi- medības sāku no ieejas, un kad biju pusē-ielaida pircējus, metu mieru. Sanāk ka paprāvu summiņu atstāju tieši tur.

Arī saspiestība nenāca par labu- pagājušajā Andelē man bija 1-1,5m platāka vieta, viss bija pārskatāms, un pircējas labprātāk iegriezās. Kad bijām ieņēmušas vietu, atradās dažas dīvaines, kuras sāka ieņemt vietas no otra gala, un kad nonāca līdz mums bija saspiestas kā šprotes, un izvalbītām acīm pieprasīja saspiesties, jo redz šamējām par šauru. 

Diemžēl jāpiekrīt arī par humpalniecēm- tas paskats un smaka nav aizmirstami.

Ari man sliktaka Andele ever, bet staveju uz beigu pusi. ;)

Sakuma rinda redzeju cilv, bet reti kurs gaja dziļāk. :) 

Pie stenda pat praktiski neviens negaja. Vairums gaja pie kurtki stenda un biksem ko visvairak ari pirka.

Pa ilgiem laikiem ari pati pastaigajos. Ari dzen izstaigaju tik pasas pirmas 3 rindas, jo tad laida ieksa pircejus. Mekleju tik melnas laivinas, bet beigas iegadajos 2 superigas virsjakas un draugam firmas botas. :)

Uz beigam izstaigaju atlikusas meitenes, kas vel nebija novakusas lidz galam, bet neko sev piesaistosu neatradu, jo parsvara visur bija lielie izmeri un vasaras drebes :(

> Parfait

Šoreiz stundu pirms 11.00 veltīju medībām. Jāsaka esmu ļoooti priecīga par savām pērlēm.

Par tirdzniecību- piedalos jau no kādas otrās Andeles, vienmēr ietirgots trīsciparu skaitlis. Arī kad parādījās Grand, nekad tik švaki nebija gājis. Piekrītu viedoklim par vietas nozīmi- medības sāku no ieejas, un kad biju pusē-ielaida pircējus, metu mieru. Sanāk ka paprāvu summiņu atstāju tieši tur.

Arī saspiestība nenāca par labu- pagājušajā Andelē man bija 1-1,5m platāka vieta, viss bija pārskatāms, un pircējas labprātāk iegriezās. Kad bijām ieņēmušas vietu, atradās dažas dīvaines, kuras sāka ieņemt vietas no otra gala, un kad nonāca līdz mums bija saspiestas kā šprotes, un izvalbītām acīm pieprasīja saspiesties, jo redz šamējām par šauru. 

Diemžēl jāpiekrīt arī par humpalniecēm- tas paskats un smaka nav aizmirstami.

nopietni? man iedalija sausmigi daudz vietas. Biju + blakus bija reali brivs laukums.

Es esmu apmeklējusi tikai divas Andeles (kā pārdevēja) un šī ir daudz, daudz sliktāka nekā iepriekšējā (tā, kas notika februārī). Nenopelnīju gandrīz neko, kaut drēbes bija labas un par lētām cenām. Parunāju ar vēl vairākām meitenēm, viņām tas pats. Nepiekrītu, ka nav nozīmes vietai - un kā vēl ir, uz beigām pircēji nogurst, es pati staigādama un meklēdama kaut ko sev no citām pārdevējām, līdz dažām pārdevējām nemaz netiku vai tiku, bet jau skatījos preces daudz paviršāk. Braucu iekārtoties iepriekšējā vakarā, ļoti nepatika, ka pat tad nevarēja izvēlēties sev vietu, bet iestūma kaut kur, kur Līvai gribējās. Preces ļoti daudzām pārdevējām bija humpalu variants.. Protams, bija arī labas lietas, pati šo to nopirku, bet daudzas varēja redzēt, ka nodarbojās ar biznesu - iepērk humpalās vai ebay un pārdot tālāk dārgāk. Trešo reizi Andeli vairs neapmeklēšu..

"Mazak cilveki ka parasti (pirceji), bola acis par jaunam lietam, neko ipasi nepirka... Bet reali kaut kadas pilnigas smotkas (pabalejusus dzemperus vai tadus neipasi modernus apgerbus uz urra pirka - vismaz pretim esosajam meitenem...)"

+

Piekrītu šim.

Es neredzēju tās pieaicinātās ekspertes, diemžēl. :D :D

Neesmu vēl nekad piedalījusies andelē kā pārdevēja..vai kādai ir kādi ieteikumi?Domāju piedalīties nākamajā.. :)

Šogad biju kā pircēja..diemžēl bija jāskriem cauri kā trakai,jo tiešām bija traki daudz stendu...BET..pērles tiešām atradu un ļoooti lēti.

Piemēram,MILFA(LV ražojums) kreklu pa 3.50 euro,mājās paskatījos oriģinālo cenu-35 euro!!!Gandrīz apraudājos :D krekls perfekts.Tad vēl supersuperīgu boohoo kleitu..5 euro!!!Kā arī slipnonus no asos pa 4 euro..un vēl pāris lietas(šīs  spilgtākās),tā kā es neteiktu,ka andele bija slikta..drīzāk bija daudz par daudz pārdevēju stendu..

:)

21 - 30 no 30