FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Dullla

Sveikas, meitenes .. šobrīd vēlos uzdot mega muļķīgu jautājumu, bet tomēr man tas ir svarīgi :D Ko tieši dara skaistumkopšanas salonā .. ja ir pieteikta procedūra uz manikīru un gellaku? Ko tā sevī ietver? :D Saprotu, ka par stulbumu var iedot 10+, bet nu man tas ir svarīgi :D Paldies Jums :* 

9 Atbildes

Manikīru un gēllaku ? 

Vienkārši apkops nadziņus un uzklās gēllaku.Tas arī viss. :D

noteikti ieveidos formiņu un uzgklās laku (liks nadziņus zem zilas gaismiņas lai nožūst ātrāk laka) :)

Manikīrā apvīlēs nadziņus, apstrādās ar kutikulu līdzeklīti ienadžus un nogriezīs lieko, izmērcēs rociņas visticamāk, sasmèrēs ar barojošu kremu. Uzklās gellaku un liks pasēdèt ar rokām zem tās cietējošās lampas. 

Paudies Jums, ceru, ka mega ļoti nesmējāties :D 

> Ite

Katram pienāk pirmā reize pie manikīra un smieties šeit nav par ko. Aci miedzošs

es kad aizgaju taisit nagus ar gelu biju shoka,ja turejas ilgi laka,bet kad nonemu,nagi shausmigi ka vecai vechai,vairs netaisu,kopju savus nagus,viskoptakie nagi ir savi,protams visadi ir,ir kad savi nepatik

Uztaisa manikīru -slapjo vai sauso( atkarīgs no nagu meistarītes)- apgriež sauso ādiņu ap nadziņiem,pievīlē un sagatavo nadziņus gēllakas uzklāšanai :). Vari jau izdomāt krāsiņu kādā vēlēsies nagus redzēt katru dienu. Iespējams salonā nebūs Tavas kātotās krāsas,tāpēc padomā par vairākām krāsām :). Iesaku nagus neapgriezt, jo uz nogrieztiem līdz ādai nav ērti likt gēllaku . Būs jāliek lapmā,lai nožūst. :)

> Ite

Varēji drusku pašpārliecinātāk neapvainojot sevi. piem. jus te cacas tadas pie mankira katru dienu ejat, a es pirmo reizi, ludzu pastāstiet man kas tur un kā :D

kad man taisija manikiru. rokas pamerceja, apvileja, kitikulas skaistas uztaisija. nolakoja +masaza ar kaut kadu kremu vai ellu. 

1 - 9 no 9