FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Andeles rīkošana Jēkabpilī-lūdzu pēc padomiem visām meitenēm,arī nejēkabpilietēm!

Sveikiņi!Visādi apģērbu tirdziņi,Andeles utt ir gan Rīgā,gan Jelgavā,gan Cēsīs,bet Jēkabpilī par tādām neko neesmu dzirdējusi,tāpēc radās tāda doma uzrīkot! :) Pagaidām gan tikai tā-idejas līmenī,tāpēc lūdzu pēc padoma gan jēkabpilietes,gan nejēkabpilietes!Kas vispār ir jādara-jāsameklē telpa,kuru varētu noīrēt-tas ir viens,reklāma-otrs,bet kas vēl?Kā rīkotāja negribu gūt nekāda veida popularitāti vai baigi nopelnīt uz rīkošanas rēķina,gribu tikai patirgot savu skapi,kā arī dot iespēju citām meitenēm piedalīties šādā-mūsu pilsētā nebijušā pasākumā.Protams,rīkot uz sava rēķina un ''iebraukt'' mīnusos arī negribu! ;)

14 Atbildes

es arī gribētu piedalīsties šāda veida tirgošanā. :) bet ieteikt kā tas darāms, gan nezināšu.

Ehh.. Dzīvotu es Jēkabpilī, pati uzņemtos un noorganizētu tādu pasākumu - atrastu plašas telpas centrā, vai tā tuvumā, ko uz dienu izīrēt, saliktu reklāmas gan internetā, gan dažus plakātus, atkarībā no iecerētā izmēra un cilvēku daudzuma, pati stieptu tējkannas kafijām un tējām vai piesaistītu kādu vietējo mazo kafejnīcu, noteikti vismaz uz pāsākuma dienu vienu vai 2 draudzenes aicinātu paligā.

Tikai reklamētu plaši un jau kādu mēnesi iepriekš. Vienkārši gribas iemēģināt roku rīkošanā, bet Rīgā andeļu jau pilns..

> Inky

Brauc uz Jēkabpili palīgā! ;) hehe :D

Vēl viens jautājums-vai vajadzīgas kādas speciālas atļaujas kam tādam?

> Ievy

Tālu un dārgi ;D Noteikti var uzzvanīt uz VID info tālruni un pajautāt, ja nepieciešams, tad visizdevīgāk maksu noformēt kā ziedojumu, bet, domāju, var iztikt arī bez :p

> Inky

Nu skaidrs :) Ideja ir...atliek tikai sapurināties un saņemties :)

laba ideja,,,es labprat apmekleetu sadu pasaakumu:)

Labots 22.09.2013 14:32

noteikti nodroshini reklaamu,lai nav taa,ka neviens nezina,reklaamu visur- plakaatus pie eekas,kur tas notiks,Radio1,piemeeram arii,aviizee,kaut gan par peedeejo- gados jaunaaki cilveeki jau diez vai lasa vieteejo presi...

telpu jaamekele peec iespeejas publiskaakaa vietaa,varbuut Rimii teiksim koridoris pie Tomaatu picas,nodereetu(ja vien ir iespeeja tur riikot),nu taa,lai cilveeki,pat,kas nezin,iet garaam un ierauga.

Ja labs laiks,Vecpilseetas laukums arii buutu ok,tikai tur noteikti sarezhgiitaak ar atljaujaam..

Es tādu gribētu sarīkot Bauskā, bet nevaru saņemties.

> lvgirl

Es arī nevaru saņemties :(

No pārdevēju puses,domāju,ka atsaucība būtu liela,bet vai būtu pircēji...

Nu parasti visadi tirdzini notiek t/c salas placii,vai preti progresam. Manuprat ,tur nav vajadziga atlauja( par progresu runaaju), jo parasti tur tantiites tirgo ari pukes un tadaa garaa. :)

Ideja laba,bet kurs to uznemsies... :)

1 - 10 no 14