18 gadīga darbiniece

Sveikas, meitenes, varbūt jus variet ieteikt kadu darba vietu 18 gadīgai meitenei ar 11klašu izglītību. Varbūt ziniet kur meklē kadu darbinieci. Vienkarši sava pilsēta jau esmu izmeklējusies, bet neka. 

Vēlmas pilsētas būtu Rīga, Valmiera, Ogre, Jēkabpils. 

41 Atbildes

Rimi jau visu laiku aktīvi aicina darbā

Ar tajiem partikas veikaliem man ir ka ir, to es atstatu pēdeja varianta. 

Labprat kada drēbju veikala stradatu. 

rimi, superneto, maxima, tirgus utml., Rīgā darba par minimālo algu pilns, tikai jāiet un jāstrādā

Uztrauca jau visvarak tas, ka nav vidusskolas izglītības. 

Ieej Facebook grupā "darbs Latvijā" tur ik pa laikam meklē dažāda veida pārdevējus :)

Hesburgers, Macdonalds.

Manuprāt Evolution Latvia meklē tagad daudz darbiniekus game presenter (dīleris) pozīcijai. Ir obligātas angļu valodas zināšanas, raksta, ka ir jābūt izcilam, bet ir zināms, ka tur strādā arī ar pamatzināšanām. Dažiem patīk. Uz turieni nav tik grūti tikt.

http://www.cv.lv/darba-sludinajums/evolution-latvia-sia/game-presenter-d536415.html

Labots 17.09.2015 15:41

McDonaldā točna ņem arī vidusskolniekus (pati esmu strādājusi) un alga arī salīdzinoši normāla ar visiem Rimi utt. Strādāju, kad lati bija, kopā ar nakts maiņām savi 250-280Ls/mēn. uz rokas sanāca.
Arī ar skolu var apvienot, pakārto, lai darba dienās darbs sākas pēc mācībām, tik tas, ka brīvdienās arī jāstrādā.

varbut kada restoraanaa vai kafejnicaa, pati esmu viduskolniece un brivajaa laikaa stradaju restoraanaa :)  pameigini valmieraa bastionaa vai kaut kur citur :) atvaino, nav garumzimju

> Mans skapis

Ar tajiem partikas veikaliem man ir ka ir, to es atstatu pēdeja varianta. 

Labprat kada drēbju veikala stradatu. 

No personīgās pieredzes - vecākiem viens no bizmesiem ir apģērbu veikals un kaimiņienei ir komisijas veikals un, pieņemot darbā pārdevējas , tiek pievērsta uzmanība tam, lai tomēr ir pabeigta vidējā izglītība.  Var jau būt, ka ir kāds, kam tas ir mazsvarīgi, bet nu papīrs no pamatskolas - sorry, bet neizklausās nopietni.

1 - 10 no 41

Tēma slēgta