18 gadīga darbiniece

Sveikas, meitenes, varbūt jus variet ieteikt kadu darba vietu 18 gadīgai meitenei ar 11klašu izglītību. Varbūt ziniet kur meklē kadu darbinieci. Vienkarši sava pilsēta jau esmu izmeklējusies, bet neka. 

Vēlmas pilsētas būtu Rīga, Valmiera, Ogre, Jēkabpils. 

41 Atbildes

iesaku vakarskolā pabeigt pēdējo klasi lai miers, darbiņš b[us. Vai labāk apvienu kādu pagaidu ''maximas'' darbu ar vakarskolu! Savādāk izredzes mazas...

Pieauguši, izglītoti cilvēki bieži vien nevar darbu atrast, kur nu vēl bez vidusskolas izglītības....

Labots 17.09.2015 15:50

Būtu jau svarīgāk noskaidrot, vai autore meklē darbu pēc stundām, jo pēc rakstītā tā arī var saprast. Tāpēc loģiski, ka vidusskola nav pabeigta un ir 11. klašu izglītība!

Pati neesmu sasniegusi pilngadību,bet brīvajā laikā strādāju Radisson Blu Hotel Latvija par istabeni. 

Ja vēlies kādā apģērbu veikalā strādāt,Tev jāiziet kasiera kursi. To var nokārtot ļoti īsā laikā.

Respektīvi,kad meklēju darbu vasarā-visur prasīja. :)

Makdonalds :) Alga normala,ja piesaujas - darbs ari nekads sliktais - un tur darba laikus ar var izveleties. 

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

McDonaldā točna ņem arī vidusskolniekus (pati esmu strādājusi) un alga arī salīdzinoši normāla ar visiem Rimi utt. Strādāju, kad lati bija, kopā ar nakts maiņām savi 250-280Ls/mēn. uz rokas sanāca.
Arī ar skolu var apvienot, pakārto, lai darba dienās darbs sākas pēc mācībām, tik tas, ka brīvdienās arī jāstrādā.

Labots: šodien, 15:41

Kur tik maz ? Es kad stradaju - man bij normali papildstundas (kas iet dubulta) , + piemaksa par pusdienam (jo es nemu no majam lidzi ) un taja laika bija ta - ja vini sastada tev grafiku ka vini grib , tad piemaskaja  ls - man menesii ap 400-450 ls bija . Hesiti itka ari alga ok,bet tur liek srubet - nekad dzive neatgrieztos tada darbaa - kaut sfeera makjitim un hesitim ir viena.  

> Šopaholiķe

Ja vēlies kādā apģērbu veikalā strādāt,Tev jāiziet kasiera kursi. To var nokārtot ļoti īsā laikā.

Respektīvi,kad meklēju darbu vasarā-visur prasīja. :)

Kasieru kursi- nopietni? Nevienus kursus nēesmu gājusi, bet strādāju gan pārikas, gan apģērbu vekalos!

Sia telemarketing mekle darbiniekus. var stradat rita vai vakara maina. Svetki un brivdienas, brivi. Var labi nopelnit.

Sia telemarketing mekle darbiniekus. var stradat rita vai vakara maina. Svetki un brivdienas, brivi. Var labi nopelnit.

11 - 20 no 41

Tēma slēgta