18 gadīga darbiniece

Sveikas, meitenes, varbūt jus variet ieteikt kadu darba vietu 18 gadīgai meitenei ar 11klašu izglītību. Varbūt ziniet kur meklē kadu darbinieci. Vienkarši sava pilsēta jau esmu izmeklējusies, bet neka. 

Vēlmas pilsētas būtu Rīga, Valmiera, Ogre, Jēkabpils. 

41 Atbildes

Sia telemarketing mekle darbiniekus. var stradat rita vai vakara maina. Svetki un brivdienas, brivi. Var labi nopelnit.

Veikalos apmāca uz vietas ar kasi darboties, neprasa lai obligāti jau mācētu apieties ar kasi. Sākumā tā pat uztic tikai zāli kārtot, runāt ar klientiem. Es Tērbatas Zarā strādāju, tur regulāri vajag darbiniekus. Gan pusslodze, gan pilna.

> fashion animal

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

McDonaldā točna ņem arī vidusskolniekus (pati esmu strādājusi) un alga arī salīdzinoši normāla ar visiem Rimi utt. Strādāju, kad lati bija, kopā ar nakts maiņām savi 250-280Ls/mēn. uz rokas sanāca.
Arī ar skolu var apvienot, pakārto, lai darba dienās darbs sākas pēc mācībām, tik tas, ka brīvdienās arī jāstrādā.

Labots: šodien, 15:41

Kur tik maz ? Es kad stradaju - man bij normali papildstundas (kas iet dubulta) , + piemaksa par pusdienam (jo es nemu no majam lidzi ) un taja laika bija ta - ja vini sastada tev grafiku ka vini grib , tad piemaskaja  ls - man menesii ap 400-450 ls bija . Hesiti itka ari alga ok,bet tur liek srubet - nekad dzive neatgrieztos tada darbaa - kaut sfeera makjitim un hesitim ir viena.  

Ko tik daudz?! O.O
Mēs laikam dažādos laikos (amatos..?) strādājām.. Man nekādu pusdienu piemaksu vai apmaksāto pusdienu nebija, grafiku sastādīja pēc iepriekš sarakstītā un, ja vajadzēja papildus dienas, tad piezvanīja un tā pat sarunāja, bet papildu piemaksu nebija, jo mēnesī nepārsniedza tās stundas (180..?), par kurām bija jāpiemaksā; ik pa laikam gadījās arī draņķīgas dienas, kad laida ātrāk prom un tās stundas aizgāja mīnusā..
Man gan nedēļā bija 35-40h, jo paralēli vēl bija jāmācās un ne jau vakarskolā.
Otra kolēģe, ar kuru biju draudzīgās atteicībās un strādāja ilgāk par mani un nemācījās, kad teicu par 300Ls algu, mani izlaboja, ka nekad tik daudz nav saņēmusi, lai arī ir riktīgais darba rūķis.

> Bizbizmārīte

Sia telemarketing mekle darbiniekus. var stradat rita vai vakara maina. Svetki un brivdienas, brivi. Var labi nopelnit.

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,labi nopelniit,ja maaki iesmeereet,tur taa shmauc,vismaz kad es kaadreiz straadaaju,pat minimaalo uz rokas nesanjeemaam!

Man ir maziņš darbiņš - piestrādāšana Teika-VEF 1 reizi nedēļā (aptuveni 1-2 stundas vakarpusē). Un kādreiz būtu arī uz pāris stundām dažās citās dienās uz laiku, kad saslimst pamata darbinieks. Bet jāzina krievu valoda obligāti.

Uz telemarketu neej, tur ir 120 meenesii, ja nemaaki iesmeereet to suuda ruuteri cilveekiem. Pati meenesi nostraadaaju, priekshniece izbesiija, aizgaaju prom :D nebija tā, ka galīgi sūdīgi gāja, bija arī dienas, kad bija 4 pasūtījumi, var dabūt dāvanu kartes tobiš 10 eiro, ja tev ir visvairāk pasūtījumu tajā dienā, bet nu sapratu, ka tas bērnudārzs nav mana laika vērts, jo vakara maiņā lielākoties ir vidusskolnieki...

Jaa telemarkets ir mesls:)draudzene stradaja.nevaru ieteikt neko,stradaju valsts iestadee un tados 11 klases tikai uz apkopejas vakanci.

Manupraat, tagad ņem gandriiz visur, galvenais, lai pats cilveeks ir atveerts komunikaacijai un VĒLAMS KRIEVU VALODAS ZINAAŠANAS! Ko prasa gandriiz visur

Labots 17.09.2015 18:07

P.s. Gribēju jautaat, cik visparr maksaa istabeneem piemeeram taadas prestižaas viesniicas? ( radisson utt.) Tas ir atkariigs no paša veiklības? Un vai dzeramnauda arii normaala salasaas?

Interesee, jo draudzene,nesen pameta patstaviigo darbavietu un tagad atradusi radison vakanci, bet nezin, vai pa minimaalo veerts ..

Draudzene mierīgi tika stradat drēbju veikala par pardevēju bez vidusskolas izglītības, mēģinaju tur arī tikt, bet diemžēl mani kada jau bija apsteigusi. :(

21 - 30 no 41

Tēma slēgta