18 gadīga darbiniece

Sveikas, meitenes, varbūt jus variet ieteikt kadu darba vietu 18 gadīgai meitenei ar 11klašu izglītību. Varbūt ziniet kur meklē kadu darbinieci. Vienkarši sava pilsēta jau esmu izmeklējusies, bet neka. 

Vēlmas pilsētas būtu Rīga, Valmiera, Ogre, Jēkabpils. 

41 Atbildes

Es domaaju, ka mieriigi vari piestraadaat kada kafejniiciņaa vai restoraana par virtuves darbinieci vai trauku mazgaataaju... Galvenais ir aatrums un čaklums. Pati straadaaju ēdinasanas nozarē, darbs nav no vieglajiem..

> Wildfox

Uz telemarketu neej, tur ir 120 meenesii, ja nemaaki iesmeereet to suuda ruuteri cilveekiem. Pati meenesi nostraadaaju, priekshniece izbesiija, aizgaaju prom :D nebija tā, ka galīgi sūdīgi gāja, bija arī dienas, kad bija 4 pasūtījumi, var dabūt dāvanu kartes tobiš 10 eiro, ja tev ir visvairāk pasūtījumu tajā dienā, bet nu sapratu, ka tas bērnudārzs nav mana laika vērts, jo vakara maiņā lielākoties ir vidusskolnieki...

tad jau veel labi,ja i-nets jaapiedaavaa,tachu telemarketam ir daudz kantoru,kuros jaapiedaavaa- zivju elljas vitamiini,graamatas,medaljas u.c suu....un,ja neko nepaardod,tad attieciigi brauc virsuu .

> mjau

Es domaaju, ka mieriigi vari piestraadaat kada kafejniiciņaa vai restoraana par virtuves darbinieci vai trauku mazgaataaju... Galvenais ir aatrums un čaklums. Pati straadaaju ēdinasanas nozarē, darbs nav no vieglajiem..

galvenais,lai neapchakaree un arii algu izmaksaa!

reiz par istabeni intereseejos Avalon hotel- vadiitaaja pateica,ka iesaakumaa uz dzeramnaudu neesot ko cereet,tipa pastraadaasi ilgaak,iziesi paarbaudes laiku,varesi dzeramnaudu njemt.

> zaiza

> Wildfox

Uz telemarketu neej, tur ir 120 meenesii, ja nemaaki iesmeereet to suuda ruuteri cilveekiem. Pati meenesi nostraadaaju, priekshniece izbesiija, aizgaaju prom :D nebija tā, ka galīgi sūdīgi gāja, bija arī dienas, kad bija 4 pasūtījumi, var dabūt dāvanu kartes tobiš 10 eiro, ja tev ir visvairāk pasūtījumu tajā dienā, bet nu sapratu, ka tas bērnudārzs nav mana laika vērts, jo vakara maiņā lielākoties ir vidusskolnieki...

tad jau veel labi,ja i-nets jaapiedaavaa,tachu telemarketam ir daudz kantoru,kuros jaapiedaavaa- zivju elljas vitamiini,graamatas,medaljas u.c suu....un,ja neko nepaardod,tad attieciigi brauc virsuu .

Es biju tajā konkrētajā pirmīt pieminētajā SIA Telemarket, viņi ir zem LMT un attiecīgi piedāvā visus LMT pakalpojumus, gan bezvadu rūteri, gan pieslēgumu Brīvība. Nu tur ir pilns komplekts. :D Bet varbūt arī tajās citās filiālēs piedāvā ko citu, tik smalki nezinu :D Tad jau man tiešām vēl bija paveicies, jo grāmatas, vitamīnus utt, tiešām negribētos piedāvāt :D

Sportsdirect trūkst darbinieku, tā dzirdēju, jo studentu daudz.

Vispār jau vidējā izglītība ir svarīga un tiek prasīta praktiski visiem, gan pārdevējām, gan apkopējām, jo tās esamība apliecina cilvēka attieksmi pret dzīvi, darbu, utt. Vidējo izglītību iegūt nav nemaz tik sarežģīti, ja tās nav, tad vismaz ir nepieciešama kāda profesionālā izglītība, bet, ja arī tās nav, tad tas neko labu par cilvēku neliecina. Latvijā ir tālmācības skolas, vidējo izglītību var iegūt gada laikā, ja esat apguvusi 11 klases, un būs jums tas papīrs. Izglītība vienmēr ir bijusi un būs svarīga, jo tā ne tik daudz pierāda, ka esat gudrs, cik apliecina jūsu rakstura stingrību, neatlaidību, uzņēmību, čaklumu, un tas arī ir tas, kas jebkurā darbā ir svarīgi. Bet tā citādi, kkādos lielos kantoros, cehos kko jau var pameklēt, jo vairums tur nav vajadzīga vidējā izglītība, galvenais ka ej un strādā. 

Labots 17.09.2015 18:35

Studenti visur būs daudz, jo Eiropas stipendijas (līdz 96 eiro mēnesī) atņēma

> Wildfox

> zaiza

> Wildfox

Es biju tajā konkrētajā pirmīt pieminētajā SIA Telemarket, viņi ir zem LMT un attiecīgi piedāvā visus LMT pakalpojumus, gan bezvadu rūteri, gan pieslēgumu Brīvība. Nu tur ir pilns komplekts. :D Bet varbūt arī tajās citās filiālēs piedāvā ko citu, tik smalki nezinu :D Tad jau man tiešām vēl bija paveicies, jo grāmatas, vitamīnus utt, tiešām negribētos piedāvāt :D

es straadaaju pie vinjiem,kad vinji veel ar Lattelecom sadarbojaas,no vienas puses bij ok,kad zvaniiji un teici,ka no Lattelecom,visma cilveeki nemeta klausuli nost :d bet vakara mainjaa naaca citi,kas tirgoja medaljas un graamatasKājmutis ar Lattelecom vinjiem tur viss nobruka ,tad saaka LMT pieveersties,kas ir sakariigaakais no visa,ko vinji piedaavaa...

Par tam eiropas stipendijaam tiešaam traki.. Kad es veel pabeidzu skolu, vel biija , bij pieks saņemt vismaz kaut ko.... Bet tagad... to arii noņeema. Traki, traki

Principā Rīgā ir ļooti daudzas vietiņas,kur lapbrāt ņem jaunus cilvēkus,ja vien persona ir gatava parādīt sevi ar pilnu jaudu. Un,protams,kā jau iepriekšs tika minēts -ar krievu valodas zināšanām. Personīgi es pati krievu valodā esmu nulle,tāpēc pārrunās ir daudzi atteikuši man tikai dēļ tā.

Vispār jau tagad iet karsti ar tām stipendijām,es Dānijā,kas ir apvienota arī ar Spāniju mācoties saņemu katru mēnesi 750 eiro,esmu tik ļoti iedzīvojusies tajā,ka atbraucot uz šejieni pie vecākiem,paliek skumji.
Un piekritīšu "Kristīnīte" izglītība ir labākais ko varam saņemt .. Ir taču tik forši mācīties un iegūt pavisam jaunu pieredzi dažādās dzīves sfērās.

P.s -Viesnīcā Grand Palace meklē darbiniekus,vari tur painteresēties ..

Arī Bar Fly cik zinu meklē patreiz darbiniekus +vari apvienot ar mācībām (Protams,ja mācies)

Vai pastaigā pa dažādām kafejnīcām/restorāniem/bistro apjautājies vai nav nepieciešami darbinieki.

31 - 40 no 41

Tēma slēgta