FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kraapniece-meitenes, esiet uzmaniigi.

Прошу прощения, но напишу по-русски, как удобнее изложить мысли. Девушка под ником Kichiigaa предожила обмен, я согласилась поменять шляпу на ее куртку. Поскольку она живет в Валмиере, то условились на Омнива. Сразу в тот день я выслать не могла шляпу, были выходные. Она мне названивала настойчиво на телефон. Я не могла говорить-отдыхала с семьей. Она реально звонила раз 20, причем я сбрасываю, она все равно звонит. В итоге она написала, что предлагает поменять еще кроссовки Nike,прислала фото. Я сказала мне не надо. Тогда она предложила купить у меня 2 вещи, и деньги за них сказала положит в конверт с отправкой куртки. Тут я сама виновата, поверила на слово человеку и согласилась. В итоге во вторник я выслала ей вещи через пакомат, и ждала в ответ посылки. Но она пропала,мои СМС сообщения (айфон) даже не были прочитаны, потом в субботу я уже стала ей звонить - конечно никакого ответа, скидывает или отключен (заблокировала вероятно номер). В общем эта мошенница украла вещи на 45 евро, но девушки, я повторяю, я сама виновата что поверила и выслала без оплаты. Людям верить нельзя! будьте внимательны, и хороших вам покупок.

Профиль свой Kichiigaa удалила, номер ее телефона 29393049

9 Atbildes

Tas vien,ka meitene bija uzstajīga,radītu aizdomas...

ja kāds man tik uzstājīgi zvanītu brīvdienā, kad zvans tiek 'nomests', dabūtu dzirdēt manas domas par traucēšanu un nekādu cepuri nedabūtu. Vai tad cepure tik šausmīgi "deg", cilvēks salst nost? :)

> Sana

Hā,man ar viņu arī darīšana,nopirku pagājušo nedēļ jaku....skaidrs,ka jaka neatnāca,bet nekas,rīt došos uz policiju,man tam laiks un pacietība pietiks:)!

Tā,ka lai viņa turās!!!!!

> Agnese Meiere Mikelsone

> Sana

Hā,man ar viņu arī darīšana,nopirku pagājušo nedēļ jaku....skaidrs,ka jaka neatnāca,bet nekas,rīt došos uz policiju,man tam laiks un pacietība pietiks:)!

Tā,ka lai viņa turās!!!!!

kāds viņai vārds, uzvārds?

Paldies, ka padalijies at stastu - man vinja ari rakstija :( Mani shajaa situacijaa vairak uztraucetu tas, ka meitene uzstajigi nevelas dalities ar konta un personigo informaciju - sutit naudu aploksnee nekad neviens nepiedavaja, vel caur gulbju pastu nosutitu - ne akmens laikmetaa dzivojam.

Lūdzu pasakiet vinas vardu

> _MilaC_Brands&More

Paldies, ka padalijies at stastu - man vinja ari rakstija :( Mani shajaa situacijaa vairak uztraucetu tas, ka meitene uzstajigi nevelas dalities ar konta un personigo informaciju - sutit naudu aploksnee nekad neviens nepiedavaja, vel caur gulbju pastu nosutitu - ne akmens laikmetaa dzivojam.

Monta Slišāne

> _MilaC_Brands&More

Monta Slišāne

Nu ko jaatrod - un jabrauc ciemos ar zagariem . 

1 - 9 no 9