FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

DIĒTA

Sveikas,dāmas! Internetā lasu bieži par visādām diētām (prasās nomest dažus kg) ,bet nevaru saprast,kura ir tā efektīvākā ,jo daudzām domas dalās. Tikko beidzu OLU DIĒTU,kura ilga divas nedēļas,galīgi nepatika tās olas katru dienu rīt! un no svara zuduma - nekā! kaut divreiz nedēļā apmeklēju sporta zāli,skrienu ( cik nu varu)! Lūdzu,mīļās,gaidīšu jūsu ieteikumus,kādas diētas ir efektīvas un kuras labāk atstāt malā! ;(

18 Atbildes

Nekad nedrikst es katru dienu vienu un to pashu,man viss vienkarshi,tas viss ir individuali,ir javershas pie arsta,cits var est visu un nepienemties svara,citam otradi,es piemeram no sava raciona izsledzu cukuru,un baltmaizi,sali, ketcupu,majonezi,visadas piedevas un nosviedu jau 3 kg pa nedelju,vel es protams ar suni katru dienu sportoju,man haskijs,aktivs suns,un uz darbu ar velosipedu,edu auglus,darzenus,daudz udens..

varbut ir velme uzsakt pareizu uzturu?

Osijuka- piekritu

viss dazreiz ir pat vienkarshak ka liekas,vienkarshi ir jasak est pareizu uzturu

Izklausaas, ka veel neko par dieetaam nezini. Drastiska dieta+sportoshana reizem ir nulle rezultats pie tam atsakot est svars nak aatri klat, kermenis censas kompenseet visu.

Ieteiktu turpinat sportot, pat ne tik lielu slodzi. Atteikties no saldumiem pavisam, oglhidratiem vakaros. Tad labaak ieverot ik pa laikam kk atslodzes dienas, kur visu dienu ed vienu produktu vai produktu grupu (piem. tikai olbaltumvielu produktus), bet neesi izsalkusi, nekaa nonemties ar drastiskaam interneta dietam, no kuram rezultats bus tads ka atri padosies

Osijuka - gandrīz divus mēnešus jau ēdu diezgan veselīgi,mīnusā tikai 2 kg :( tāpēc ķēros pie diētām

mana masa ir uzsakusi pareiza uztura trennera gaitas,shobrid macas un visas ekstras bez maksas,ja interese,varat uzrakstīt privati

kas ir diezgan veselīgi? jo atrak svars kritas,jo atrak vinsh var atgriezties,kad svars kritas stabili un leni,tas ir svars ,kas saglabajas ilgi!

Gribu notievēt - 7 kg. Kurš ar mani? )))

Dāmas! Jums kā topošā mediķe saku- nu nevajag Jums diētas! Vienkārši ēst veselīgi, sabalansēti un kustēties vairāk! Rezultāts būs organismam draudzīgāks un ilgnoturīgāks! Ja ļoti gribas notievēt izslēdziet balto maizi, kolas, čipsus... Ievērojiet pareizi olbaltumvielu, ogļhidrātu un tauku proporciju! 

Patiesībaa ar veselīgu uzturu vien nebūs līdzēts. Pati esmu uztura speciaalists, kas citiem sastaada ēdienkarti :)), bet pati ar saviem liekajiem kg, kas radaas pēc hormonu ilglaicīgas lietošanas, galaa netieku, nelīdz arī skriešana ik dienu. Runaaju ar kolēģi un nosliecos uz trenažieru zaali pēc individuaali sastaadītas programmas. Man taa probleema vairaak ir nevis kg nomešana, bet figūras korekcija. 

1 - 10 no 18

Tēma slēgta

Tēmu slēdza: Inky
Iemesls: Diskusijas autore dzēsusies no portāla