FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Baha ziedi

Sveikas!

Kādai ir pieredze ar Baha ziedu lietošanu? Kādas atsauksmes? Esot nomierinoši, kad ir  pastiprināts stress... kaut kas no homeopātijas. Vai kāda zina ko vairāk? Aci miedzošs Pati plānoju pamēģināt.


8 Atbildes


Zinu, ka mana māte kā homeopāte ļoti, ļoti rekomendē, lai gan es pati neko daudz nezināšu stāstīt.


Sveika! Šobrīd lietoju 5ziedu formulu. Grūti teikt par efektu, bet man un manai ģimenei šis ir stesains laiciņš, es atsāku strādāt, bērniņš sāka apmeklēt dārziņu un visi puņķojamies un klepojam. Tā nu divas reizes dienā ar meitiņu lietojam graudiņus. Varbūt tas mums palīdz pavisam nepadoties un saslimt. 

Var jau pats izveidot sev pilienus no sev izvēlētiem ziediem, tikai jāapskata, kas nepieciešams.

Sūtiju internetā, ļoti ātri, jau nākamajā dienā. :)

Vairāk apskaties šeit: 

http://veikals.ziedu-energija.lv/Sakums


Atsauksmes ir ļoti labas,  pati lietoju, kad biju stāvoklī un vēl strādāju (bija daudz stresa). Palīdzēja ;) Var palasīt info i-netā. Zinu, kad daudzi vecāki dod saviem bērnudārzniekiem pret stresu, emocijām, dusmām. Vari pat pagatvot individuālu maisījumu, kas tev nepieciešams visvairāk (enerģijai, pret dusmām, stresu utt).


> cheburaska

Paldies! Tagad man buklets ir priekšā un tur var no dažādiem ziediem taisīt individuālo kombināciju, vadoties pēc emocijām, ko katrs no ziediem dod. Lieta jau interesanta! Smejošs


Anda, Aija paldies par atbildēm! Pat nedomāju, ka tik populārs produkts, ka tik daudzi to lieto Smejošs Jūs iedvesmojāt pamēģināt!


> Anda


man taada pat situaacija,kaa zinaaji,kaadus pasuutiit?


> zaiza

5 ziedu formula ir standarta salikums, tur nav nekas pašai jāatlasa.


 Esmu lietojusi Baha ziedus,nu nav taam efekta.

Ja nav kur naudu izmest droshi perciet.

visas slimibas ir galvaa,un ari pashi taas arstejam, ja tev liksies, ka Baha ziedi palidz, tad tie palidzes, ja esi skeptisks,tad nepalidzes.

varu ieteikt ari baseinu,ga galvaa ieskaidrosi, ka baseins palidz un vel nervus un stresu arste, tad ui ku tu busi vesela

1 - 8 no 8