FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Situācija.

Meitenes kuras pārdod regulāri, vajadzīgs Jūsu viedoklis šādā situācijā. Tad nu vienreiz saņēmos un pārdevu savas kurpes, kuras man nederēja. Kurpes bija pinīgi jaunas. Sūtīju ar omnivu. Lieta tāda, ka man paciņa atnāca atpakaļ. Protams rakstīju uzreiz meitenei vēstuli, kas par lietu? Domāju varbūt nepatika vai nederēja, bet nē, meitene saka, ka kurpju vietā saņēmusi kautkādus novalkātus zābakus ??? Apvainojusies uz mani un viss, nav neko man rakstījusi. Tad nu aizgāju, izņēmu atpakaļatsū'tītās kurpes un sūtu viņai otreiz. Sapratu,ka omniva iespējams ir nosūtījusi viņai nepareizu kodu un tāpēc tā ir sanācis. Tagad pēc izsekošanas nummura var redzēt ,ka paka viņai ir piegādāta, bet viņa neņem ārā, pieļauju,ka atkal man atnāks atpakaļ. Aizrakstīju viņai vairākas vēstules,ka nosūtīju otreiz, izlasa un neatbild. Visi telefona nummuri ir pareizi uz pakas, tas ir pārbaudīts pirms sūtīšanas daudzreiz. Pa cik kurpes pārdevu par simbolisku cenu 5 eiro, tad man šī ārā ņemšana un stkārtota sūtīšana izmaksā tikpat :( Man par izņemšanu atkal būs jāmaksā. Kāpēc tā jādara, nesaprotu. Man jau tās kurpes pašai izmaksās cik??? beigu, beigās.

16 Atbildes

Jā, šī tēma sākta vienīgi tādēļ, lai uzzinātu, kas tev nepatīk un kas patīk! Autores kurpes automātiski samainīsies vietām ar kļūdaini saņemtiem apaviem tikai tāpēc, ka tev nepatīk tos sūtījusī Omniva. Loģika tev superīga, jā.

Ja kas, sen ir izgudrots Internets, kur var izsekot savas pakas numuru un redzēt visus ceļa posmus, tai skaitā laiku, kad tā ir piegādāta, nav nekāda problēma pacelt dirsu, ieiet Internetā un apskatīties.

> Lāsma Lašinska

Gadījumā uz Ogri nesūtījāt?  :D Tur pie Omnivas pakomāta zābaki bija miskastē ar visu paku iesviesti :D

Brīnos.. Smejošs vismaz novalkāti bija? 

VēsaisNezinu, man visas sūtīšanas laika posmā nekas manā vietā neko nav izņēmis... 

Es Tavā vietā darītu tā- ja atsūta atpakaļ, izņemtu paku un aizskaitītu naudu atpakaļ.  Smejošs

Inga

Omnivā var paku izsekot soli pa solim , katram sūtījumam ir savs izsekošanas nummurs. Neskatoties uz šo starpgadījumu ,man vienalga omniva patīk. Paciņas var izņemt 24 h diennaktī.

te vai nu viens ir stulbs, vai visi, bet skaidra prata to lasit nav iespejams, ,,,,,,Neizlēmīgs

abas vinas nedraudzejas pasas ar savu galvu, 

11 - 16 no 16