FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Pasta stacija

Varbūt var kkā izveidot to priekšapmaksas kodu ar sms apmaksājamu (kā mobillylv)? Pretējā gadijumā, ja pie rokas nav ibanka vai kod nepieciešams uzreiz, nevis 3 dienu laikā pēc ampakas, to neizmantoju. Pie tam viņiem arī ērtāk, saņem uzreiz, izmantos vairāk atverskapi pārdevēji vai tikpat labi to var apmaksāt pricējs pat, ja pats nopērk un padod ziņu pārdevējam.

44 Atbildes

> Maira

> Janeta

> cynthie

Visas "asprartigi gudras foruma plaapas" atverskapis sadarbojas par 25% atlaidi un diez vai ka es varu saskanjot sms apmaksu shi portala vieta..

kad apmaksau veicu pec 17-iem, kods atnak nakamaja diena, darba diena, bet pa brivdienam nosutit tad vair4s nevaru.

Nu nezinu,man vienmēr kods ir dažu minūšu laikā,jo,ja prot rakstīt epastu,var uzrakstīt epastu viņiem,ka kods nepieciešams tuvākajā laikā,tad arī epastā iekrīt šis kods. Nekad nav bijusi tāda problēma,ka ilgi jāgaida.Manuprāt,viņi vēl norādījuši šadu informāciju,ka jāraksta meils,ja nepieciešams uzreiz.:)

5.Gadījumā, ja rēķina kopsumma nepārsniedz 20.00 LVL vai 28.46 EUR (t.sk. PVN), klientam ir tiesības nosūtīt konkrētā rēķina apmaksu apstiprinošu maksājuma uzdevumu uz e-pasta adresi klientuserviss@postservice.lv un pieprasīt izsniegt kodus ātrāk nekā punktos 2.3. un 2.4. minētajā kārtībā.

Pēc 17.00 tiešām šis punkts nedarbojas, ka aizsūta viņiem rēķinu, jo Pasta stacija epastus čeko 2reiz dienā ap 13. un 16. vismaz tā rakstīts viņu pārējos noteikumos.

Bet var taču sarunāt ar pircēju nosūtīt preci pirmdienā, vai tad ne? 

Kā nedarbojas?:D Kādēļ es esmu izņēmums un man viss vienmēr darbojas? Ir pat punktos rakstīts,ka

''Iesūtot punktā 2.5. minēto maksājuma uzdevumu, klientam jāņem vērā, ka kodi tiks izsniegti Pasta Stacijas Klientu servisa darba laikā (darba dienās 9.00 – 20.00, sestdienās un svētdienās 10.00 – 20.00).''

> cynthie

Visas "asprartigi gudras foruma plaapas" atverskapis sadarbojas par 25% atlaidi un diez vai ka es varu saskanjot sms apmaksu shi portala vieta..

kad apmaksau veicu pec 17-iem, kods atnak nakamaja diena, darba diena, bet pa brivdienam nosutit tad vair4s nevaru.

Muhahahhaha, tur vienkārši ir līgums, ka viens otru reklamē un iedod pirkumiem atlaidi, lai reklāma būtu efektīgāka, t.i., peļņa uz apgrozījuma rēķina, iespējams, pat ir daudz lielāka kā būtu par pilnu cenu, jo pilna cena lieliski strādā Omnivas un Pastā labā (abi šie servisi ir lētāki).
Runājot par kodu ātruma problēmām, kur problēma ir pasūtīt uzreiz vairākus kodus? Ja negribās daudz pirkt, tad sūti tā, lai visu laiku 1 (vai 2) lieks kods ir uz rokas - visas problēmas atrisināsies un pretarguments "a ja nu vairs neiznāk izmantot" šeit ir totāli lieks, jo pati vēlies, lai Tev pilnīgi sistēmju uzražo/izstrādā, tā kā izmanto pietiekami bieži.. :D
Starpcitu, kodiem nav derīguma termiņa, vismaz gan PS, gan Omnivā esmu izmantojusi pus gadu (man pat liekas, ka vairāk) vecus kodus bez problēmām.

> Janeta

> Maira

> Janeta

> cynthie

Nu nezinu,man vienmēr kods ir dažu minūšu laikā,jo,ja prot rakstīt epastu,var uzrakstīt epastu viņiem,ka kods nepieciešams tuvākajā laikā,tad arī epastā iekrīt šis kods. Nekad nav bijusi tāda problēma,ka ilgi jāgaida.Manuprāt,viņi vēl norādījuši šadu informāciju,ka jāraksta meils,ja nepieciešams uzreiz.:)

5.Gadījumā, ja rēķina kopsumma nepārsniedz 20.00 LVL vai 28.46 EUR (t.sk. PVN), klientam ir tiesības nosūtīt konkrētā rēķina apmaksu apstiprinošu maksājuma uzdevumu uz e-pasta adresi klientuserviss@postservice.lv un pieprasīt izsniegt kodus ātrāk nekā punktos 2.3. un 2.4. minētajā kārtībā.

Pēc 17.00 tiešām šis punkts nedarbojas, ka aizsūta viņiem rēķinu, jo Pasta stacija epastus čeko 2reiz dienā ap 13. un 16. vismaz tā rakstīts viņu pārējos noteikumos.

Bet var taču sarunāt ar pircēju nosūtīt preci pirmdienā, vai tad ne? 

Kā nedarbojas?:D Kādēļ es esmu izņēmums un man viss vienmēr darbojas? Ir pat punktos rakstīts,ka

''Iesūtot punktā 2.5. minēto maksājuma uzdevumu, klientam jāņem vērā, ka kodi tiks izsniegti Pasta Stacijas Klientu servisa darba laikā (darba dienās 9.00 - 20.00, sestdienās un svētdienās 10.00 - 20.00).''

A, nu vispār super. :) Būšu palaidusi garām šo.

Piekritu ka izsuta diezgan ilgi, pat ja nosuti maksajuma uzdevumu, tapat pusdiena jagaida vai uzreiz jazvana ja steidigi nepieciesams kods. Tapec man vienmer ir rezerve kadi 10 kodi. Tiem tacu nav termina un letak sanak nemt vairuma, tad nav jamaksa katru reizi komisija par bankas parskaitijumu, ja Jums nav konts Swedbanka.

Labots 02.10.2015 19:39

kaa var buut tiknezheeliigi steidzmi vajadziigs kods?:D

> Ieva

kaa var buut tiknezheeliigi steidzmi vajadziigs kods?:D

Labots: šodien, 19:39

Taču 0.70€ atlaide!! Bez tās sirds apstāsies! :D

Vispār, ja aizsūti maksājumu uzd pat brīvdienā, pēc stundas (max.) tiek atsūtīts kods, nezinu kā viņi strādā, bet kodus ir iespējams saņemt pat brīvdienā un nekad nav bijis tā, ka jāgaida, lai gan situācijis bieži ir bijušas, ka ļoti vajag dabūt sūtīšanas kodu. 

Ja ļoti kaut ko vajag, tad vajag arī bedaudz pakustēties un iespringt, nevis kaut ko mistiski gaidīt un tikai sūkstīties...

personīgi es neuzskatu, ka kaut ko vajadzētu mainīt ps sistēmā

citam 70 centi liela nauda, man ir bijusi knauzeri kas prasa 50 centus par to ka ir iepakojis sutijumu,luk ka, man piemeram tas pat prata nav ienacis,,,,varbut prasisim cela naudu lidz pakomatam atmaksat,,,ai cits pa kapeikam uti dzis pastaigaties ka tikai nauda, nauda, kapeicina,,,,,,,,,,,,

Hm, ko nozīmē "iepakošanas izmaksas"? Tas, ka prece ir ielikta maisiņā un gals ar skoču aizlīmēts? Jeb es ko nesaprotu.. :)

> Margueritte

Jā, dēļ kaut kādas slimas vienšūnainās, kura nemāk noteikumus izlasīt un banālu e-pastu uzrakstīt, AtverSkapi ies tagad pārliecināt PS, ka tiem jāmaina apmaksas sistēma. Tiešām prātiņ, nāc mājās. Paldies, pasmējos no sirds!

nu bet kāpēc ir jābūt tik rupjai?

11 - 20 no 44