FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Pasta stacija

Varbūt var kkā izveidot to priekšapmaksas kodu ar sms apmaksājamu (kā mobillylv)? Pretējā gadijumā, ja pie rokas nav ibanka vai kod nepieciešams uzreiz, nevis 3 dienu laikā pēc ampakas, to neizmantoju. Pie tam viņiem arī ērtāk, saņem uzreiz, izmantos vairāk atverskapi pārdevēji vai tikpat labi to var apmaksāt pricējs pat, ja pats nopērk un padod ziņu pārdevējam.

44 Atbildes

> Rita

Hm, ko nozīmē "iepakošanas izmaksas"? Tas, ka prece ir ielikta maisiņā un gals ar skoču aizlīmēts? Jeb es ko nesaprotu.. :)

un patērētais laiks :D

pareizi, maisins , skocs un par to liek piemaksat 50 centus, un tads te ir neviensvien.......

ja man to ari pieprasija,,,,,,,,,,,,,

Šo vai tad nevajag tam pašam PASTA STACIJAS uzņēmumam rakstīt?

> Ieva

> Rita

Hm, ko nozīmē "iepakošanas izmaksas"? Tas, ka prece ir ielikta maisiņā un gals ar skoču aizlīmēts? Jeb es ko nesaprotu.. :)

Man, piem., ir sapirkti speciāli bandroļu konverti, kuros smuki sapakot, lai nosūtītu (manuprāt, patīkamāk saņemt tādā, kā plastmasas maisiņā ar skoču aplīmētā). Esmu no pāris meitenēm saņēmusi mantas arī burbuļaploksnēs, papildus rēķins par to netika piestādīts, bet tas tā, kādas 2-3x tik no visiem pirkumiem ir bijuši sapakoti tik patīkami.

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

> Ieva

> Rita

Man, piem., ir sapirkti speciāli bandroļu konverti, kuros smuki sapakot, lai nosūtītu (manuprāt, patīkamāk saņemt tādā, kā plastmasas maisiņā ar skoču aplīmētā). Esmu no pāris meitenēm saņēmusi mantas arī burbuļaploksnēs, papildus rēķins par to netika piestādīts, bet tas tā, kādas 2-3x tik no visiem pirkumiem ir bijuši sapakoti tik patīkami.

Kur var iegādāt tos konvertus? Es parasti arī piekopju to maisiņsistēmu vai kartona kārbas. Man nav nekas pretī, ka man sūta maisiņos, iepakojums tāpat nonāk miskastē, galvenais lai viss ir tīrs, glīts. Reizēm tikai saņemu paciņas, kur manāmi skočs nav žēlots un notīts visur, kur vieta brīva. Tādas parasti taisu pusstundu vaļā, un priecājos, ka nu tik būs. :) :) :D

> Rita

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

> Ieva

> Rita

Kur var iegādāt tos konvertus? Es parasti arī piekopju to maisiņsistēmu vai kartona kārbas. Man nav nekas pretī, ka man sūta maisiņos, iepakojums tāpat nonāk miskastē, galvenais lai viss ir tīrs, glīts. Reizēm tikai saņemu paciņas, kur manāmi skočs nav žēlots un notīts visur, kur vieta brīva. Tādas parasti taisu pusstundu vaļā, un priecājos, ka nu tik būs. :) :) :D

Man pazuda kontakti, reāli mazāk pa 100 bandrolēm palikušas un kontakti palika vecajā telefonā :(

> estere_

Vispār, ja aizsūti maksājumu uzd pat brīvdienā, pēc stundas (max.) tiek atsūtīts kods, nezinu kā viņi strādā, bet kodus ir iespējams saņemt pat brīvdienā un nekad nav bijis tā, ka jāgaida, lai gan situācijis bieži ir bijušas, ka ļoti vajag dabūt sūtīšanas kodu. 

Ja ļoti kaut ko vajag, tad vajag arī bedaudz pakustēties un iespringt, nevis kaut ko mistiski gaidīt un tikai sūkstīties...

personīgi es neuzskatu, ka kaut ko vajadzētu mainīt ps sistēmā

Dābūt var, jā, strādā viss itkā. Bet to ka strādā un var tos kodus dabūt arī zin tikai tie, kas ir jau vairākkārt izmantojuši, rakstīts taču ir ka jāgaida 3dienas un vēl k-kas tur ne visai iepriecinošs.  Mainīt gan vajag viņiem sistēmu - stulba un čakarīga, tas aizņem pārāk daudz laika. Salīdzinot kaut vai ar omniva.

Pirmkārt, par steidzamo saņemšanu tur arī viss paskaidrots. Otrkārt, Omnivai vispār nav nekādu kodu, līdz ar to tur nav ko salīdzināt vispār. PS tikpat ātri var pienākt pie pakomāta un visu aizsūtīt.

Labots 04.10.2015 11:38

Vēl tagad atceros pirmo reizi sūtot ar pasta staciju :D Nu debīli tas bija un stresaini. Ierakstu saņēmēja datus, samaksāju un man saka ka trīs dienas jāgaida. Saskumstu, zvanu viņiem, kur k-kāda pa dzīvi saskābusi nelaipna sieviete man atbild lai sūtu maksājuma uzdevuma pdf un nomet. Zvanu vēlreiz jo e-pastu taču nezinu. Ok, nosūtu pdf, saņemu kodu diezgan operatīvi un prom uz bērnu pasauli kur ir tas automāts. (ok, šobrīd gan viņu lapā par šo ir skaidrāk norādīts) Grasos sūtīt - man prasa uz kurieni. Wtf uz kurieni? Es taču jau ierakstīju visus nepieciešamos datus mājās, pērkot to sasodīto kodu? Nu neatceros no galvas. Ok, atpakaļ uz patālu novietoto auto pēc telefona, kur sameklēju vēreiz mepieciešamo info. Tad nākamais pārsteigums - jāizvēlās skapīša izmērs. Nopirku kodu mazākajam, bet piedāvā tikai vidējos un lielos. Nekur, protams, nav rakstīts ka ja nav brīva mazākā skapīša, tad var ņemt arī vidējo - nebūs japiemaksā, to k-kā uz labu laimi pati uzminu. Un šis pats nelaimīgais sūtījums arī neaizbrauca laikā - pēc četrām dienām man zvana un vēreiz jautā saņēmēja datus - esot k-kas samisējies, paciņa vēl joprojām rīgas ofisā. 

Lieki, protams, teikt ka tās nebija ierastās 15min, ar ko biju rēķinājusies pēc pieredzes ar omniva. 

21 - 30 no 44