FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Pasta stacija

Varbūt var kkā izveidot to priekšapmaksas kodu ar sms apmaksājamu (kā mobillylv)? Pretējā gadijumā, ja pie rokas nav ibanka vai kod nepieciešams uzreiz, nevis 3 dienu laikā pēc ampakas, to neizmantoju. Pie tam viņiem arī ērtāk, saņem uzreiz, izmantos vairāk atverskapi pārdevēji vai tikpat labi to var apmaksāt pricējs pat, ja pats nopērk un padod ziņu pārdevējam.

44 Atbildes

> Margueritte

Pirmkārt, par steidzamo saņemšanu tur arī viss paskaidrots. Otrkārt, Omnivai vispār nav nekādu kodu, līdz ar to tur nav ko salīdzināt vispār. PS tikpat ātri var pienākt pie pakomāta un visu aizsūtīt.

Ir kodi! Noformējot pasūtījumu iepriekš tu saņem kodu, pie automāta tas tikai jāievada un saņem uzlīmi ar iepriekš (siltumā pie datora) ievadītajiem datiem. Tad vairāk nekas nav jādara pie automāta.

Tas nav atlaižu kods, bet sekošanas numurs. Ar atlaidēm tur nav nekāda sakara. Ja nepārtraukti jaukt dzimumlocekli ar pirkstu visu laiku, nekādai diskusijai jēgas nebūs it nemaz.

Labots 04.10.2015 12:37

Kurā brīdī bija runa par atlaižu kodiem? Es lasīju par sūtīšanas kodiem. Un atlaižu kodi ir arī omniva. Lai nu kā - diskusija jau šeit nav par detaļām, bet par to cik viens vai otrs serviss ir cilvēkiem (jā, arī idiņi ir cilvēki) draudzīgs. Ja viens serviss ir tik piņķerīgs, ka to lietot bez aizķeršanās var tikai gudrīši tad cerēt, ka noturēsies pret konkurentu, kas ir lietotājiem (ne tikai lielīgiem gudriniekiem, kam ir pārāk daudz brīva laika lai pētītu neintuitīvi būvētas mājas lapas) draudzīgs ir jocīgi.

> Liene Stiene

Kurā brīdī bija runa par atlaižu kodiem? Es lasīju par sūtīšanas kodiem. Un atlaižu kodi ir arī omniva. Lai nu kā - diskusija jau šeit nav par detaļām bet par to cik viens vai otris serviss ir cilvēkiem (jā, arī idiņi ir cilvēki) draudzīgs. Ja viens serviss ir tik piņķerīgs, ka to lietot bez aizķeršanās var tikai gudrīši tad cerēt, ka noturēsies pret konkurentu, kas ir lietotājiem (ne tikai lielīgiem gudriniekiem, kam ir pārāk daudz brīva laika lai pētītu neintuitīvi būvētas mājas lapas) draudzīgs ir jocīgi.

Labots: šodien, 12:22

kas tie par omnivas atlaižu kodiem un kur tos var dabūt?

> Liene Stiene

Kurā brīdī bija runa par atlaižu kodiem? Es lasīju par sūtīšanas kodiem. Un atlaižu kodi ir arī omniva. Lai nu kā - diskusija jau šeit nav par detaļām bet par to cik viens vai otris serviss ir cilvēkiem (jā, arī idiņi ir cilvēki) draudzīgs. Ja viens serviss ir tik piņķerīgs, ka to lietot bez aizķeršanās var tikai gudrīši tad cerēt, ka noturēsies pret konkurentu, kas ir lietotājiem (ne tikai lielīgiem gudriniekiem, kam ir pārāk daudz brīva laika lai pētītu neintuitīvi būvētas mājas lapas) draudzīgs ir jocīgi.

Labots 04.10.2015 14:03

> Rita

Hm, ko nozīmē "iepakošanas izmaksas"? Tas, ka prece ir ielikta maisiņā un gals ar skoču aizlīmēts? Jeb es ko nesaprotu.. :)

Daži pārdevēji jau sūta "profesionālos" iepakojumos. Tad iepakošanas izmaksas ir par to kartona aploksni, kas oderēta ar burbuļplēvi un tamlīdzīgi :) Tās bieži ir diezgan dārgas.

Pieļauju ka daudziem (kā man) ir ierobežota dzīves telpa un nav iespējam ziedot atsevišķu atvilkni maisiņu krāšanai. Man gan ir noveicies ka pie iecienītā pakomāta ir kancelejas preču veikals, kur vienkāršākas paciņ-aploksnes var nopirkt diezgan lēti.

Labots 04.10.2015 15:02

> Ronja

> Liene Stiene

Kur dabūt nezinu - man vienu piešķīra kad reģistrējos omnivas lapā. Pēc tam gan neesmu redzējusi nekur,  bet droši vien ir vērts papētīt.

> Liene Stiene

Kurā brīdī bija runa par atlaižu kodiem? Es lasīju par sūtīšanas kodiem. Un atlaižu kodi ir arī omniva. Lai nu kā - diskusija jau šeit nav par detaļām, bet par to cik viens vai otrs serviss ir cilvēkiem (jā, arī idiņi ir cilvēki) draudzīgs. Ja viens serviss ir tik piņķerīgs, ka to lietot bez aizķeršanās var tikai gudrīši tad cerēt, ka noturēsies pret konkurentu, kas ir lietotājiem (ne tikai lielīgiem gudriniekiem, kam ir pārāk daudz brīva laika lai pētītu neintuitīvi būvētas mājas lapas) draudzīgs ir jocīgi.

Labots: šodien, 12:37

Hā, nu tad sauc mani par gudru un stulbu vienlaicīgi, jo tieši ar Omnivas mājaslapu man vienmēr ir problēmas kaut ko atrast, bet Pasta Stacijai viss licies viegli.
Piedevām pirmās 2-3 sūtīšanas reizes caur Omnivu viņiem bija problēmas ar kartēm un katrreiz braucu, ievadīju pilnīgi visu informāciju un beigās pēc "apmaksāšanas" ar karti rādījā kļūdas paziņojumu. Tad nu pēc tiem 2-3 braucieniem + 1 beidzot nosūtīšanai, Omniva piešķīra 50% atlaidi 1 koda iegādei, it kā tas atsegtu lieki nobrauktos 28-42km..

Tad vēl kādu laiku atpakaļ Omniva paciņu Jēkabpils vietā nosūtīja uz Ventspili un lika vēl maksāt dubultā par pārsūtīšanu no Ventspils uz Jēkabpili.. Un sazvanīt viņus bieži ir grūti, pasta stacijai vienmēr ir sazvanāmi operatori.

Negribu baigi aizstāvēt Pasta Staciju, vnk ar viņiem bijušas mazāk problēmas. Lai pateiktu par Omnivu arī kādu labu vārdu, viņu piegādes tiešām ir ātrākas par PS (ja aiziet uz pareizo pilsētu :D) un pakomāti strādā visu diennakti, lai gan ar laikiem man problēmas nav bijušas, bet stāvēt lietū vai salā un bakstīties pa pakomātu gan ir bijis ļoti nepatīkami.

Hā, aizpļāpājos.. Atlaižu kodi Omnivai, starpcitu, ir tikai paša Omnivas piešķirtie.

Man nekad ar Omnivu nav bijušas problēmas, visu laiku Pasta stacijai nepieņem kartes, vai pakomats reali gļuko, visu ievadu un pašas beigas parada , ka kļūda un atkal viss jaievada no gala, un ta vairakas reizes. 

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

> Liene Stiene

Labots: šodien, 12:37

Hā, nu tad sauc mani par gudru un stulbu vienlaicīgi, jo tieši ar Omnivas mājaslapu man vienmēr ir problēmas kaut ko atrast, bet Pasta Stacijai viss licies viegli.
Piedevām pirmās 2-3 sūtīšanas reizes caur Omnivu viņiem bija problēmas ar kartēm un katrreiz braucu, ievadīju pilnīgi visu informāciju un beigās pēc "apmaksāšanas" ar karti rādījā kļūdas paziņojumu. Tad nu pēc tiem 2-3 braucieniem + 1 beidzot nosūtīšanai, Omniva piešķīra 50% atlaidi 1 koda iegādei, it kā tas atsegtu lieki nobrauktos 28-42km..

Tad vēl kādu laiku atpakaļ Omniva paciņu Jēkabpils vietā nosūtīja uz Ventspili un lika vēl maksāt dubultā par pārsūtīšanu no Ventspils uz Jēkabpili.. Un sazvanīt viņus bieži ir grūti, pasta stacijai vienmēr ir sazvanāmi operatori.

Negribu baigi aizstāvēt Pasta Staciju, vnk ar viņiem bijušas mazāk problēmas. Lai pateiktu par Omnivu arī kādu labu vārdu, viņu piegādes tiešām ir ātrākas par PS (ja aiziet uz pareizo pilsētu :D) un pakomāti strādā visu diennakti, lai gan ar laikiem man problēmas nav bijušas, bet stāvēt lietū vai salā un bakstīties pa pakomātu gan ir bijis ļoti nepatīkami.

Hā, aizpļāpājos.. Atlaižu kodi Omnivai, starpcitu, ir tikai paša Omnivas piešķirtie.

Jā, par apmaksu uz vietas esmu dzirdējusi ka ir problēmas. Pati gan nekad neesmu pieredzējusi - vienmēr noformēju pasūtījum un samaksāju iepriekš. Tad tikai jāievada kods - negribās tur baigi stāvēt pie automāta.

31 - 40 no 44