FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Nu kāpēc mēs esam tik labi cilvēki, saudzējot negodīgas pārdevējas?

Skumjas pārdomas par latviešu meiteņu un sieviešu pacietību, liekot atsauksmes atverskapi.lv., pēc tam, kad, izrādās, cilvēks ir bijis negodīgs ne tikai pret mani, bet meitenes tos ,,krupjus” norijušas, jo summas nav bijušas lielas (bet es uz palielu iekritu – saņēmu mantu ar nodilumiem, plēsumiem un citiem defektiem, bet pārdevēja apgalvoja, ka manta ideāla, un tagad tēlo beigtu zivi).  Nu kāpēc mēs reti liekam negatīvas atsauksmes pārdevējiem un arī pircējiem, kas to ir pelnījuši? Esam labi cilvēki laikam SmaidīgsTā mēs pasargāsim nākošos no nepatīkamām izjūtām. Ja būtu zinājušas, ka lietotājs nav godīgs un ka viņam pircējs interesē līdz brīdim, kamēr pārskaita naudu, neiegrābtos. 

25 Atbildes

> Ивета К

Attēlā manta bija fotografēta no attāluma un nē, nekādas aizdomas nebija, bet intuīcija nostrādāja, kad viņa iedeva vīra, ne savu kontu, tad likās dīvaini: sievietei mazi bērni, noteikti bērnu naudas saņem, bet konta nav, bet pēc tam padomāju: arī agrāk ir devuši vīriešu bankas kontus, varbūt pašām kontā ,,mīnuss", kaut kādi nedzēsti kredīti tiek atvilkti, mazums kas gadās, un gribas, lai visa nauda tiek ģimenei, ne bankai).

Es arī mēdzu dot partnera kontu lai viss notiek operatīvāk. Jo ja man nav konta bankā, no kuras pircējs grib skaitīt, tad skaitot uz manu citas bankas kontu darījums tiek "iesaldēts" uz veselu dienu. Nekad neko neizsūtu pirms neesmu saņēmusi samaksu. Tas tā - par svešīem kontiem :)

> _MilaC_Brands&More

Problema ir atsauksmju sistemaa, portalam butu noderigi ieskatities jauna konkurenta lapaa...

+ vot par to piekritu, jo pat 5 ballu sistema izsaka vairak ka 3 veidu emociju sistema

Nu par atsauksmēm un visu citu vēl pamatīgi jāpiestrādā.Pirms pāris dienām man viena NEGODĪGA skuķe ielika neitrālu atsauksmi,kaut mums darījums nebija,nebija plānots un nekad nenotiktu,loģiski,pretī ierakstīju negatīvu komentāru par meliem,kurus viņa ierakstīja atsauksmē,Skaidrs kā diena,ka manis likto atsauksmi admiņi izdzēsa,jo dāmai taču jau ir 8 neitrālas un 4 negatīvas par krāpšanos,kur nu vēl piekto?Viņas likto admiņi nedzēš,kaut gan uzrakstīju,atbildi nesagaidīt.

Lūk,šī ir tā problēma,kas reāli besī.Otra lieta,ko ļoti vēlētos,FB ir tāda opcija,nobloķēt nevēlamu personu,šeit tādu noteikti vajag!!!

Labots 04.10.2015 09:45

> _MilaC_Brands&More

Problema ir atsauksmju sistemaa, portalam butu noderigi ieskatities jauna konkurenta lapaa...

konkurentu lapā dāmas par labu sadarbību liek 1 zvaigznīti, radot palielu apjukumu Vēsais

P.S. Izskatās, ka gļuku tur netrūkst...

Nav tikai šīs divas lapas pasaulē, var arī paskatīties uz projektiem, kur sen veiksmīgi strādā. Nemaz nerunāju par Ebayu, kur noteikti ieguldītas nenormālas naudas un arī pārdot pārsvarā var tikai par maksu, bet arī savā zemē pietiek pozitīvo piemēru. Ir visai prasta un pieticīga lapa izsoles.lv - atsauksmju sistēma tur strādā perfekti. Protams, pietiek gadījumu, kad jāvēršas pie admīniem, toties panākts galvenais: atsauksmi var atstāt tikai tas, kas tiešām uzņemies atbildību par darījuma veikšanu ar tevi, nospiežot attiecīgo pogu un ar to it kā parakstoties, ka samaksa tiks veikta nedēļas laikā + ir iespēja bloķēt nevēlamas personas. Un gadījumi, kad vajadzēja admīnu iejaukšanos, man par visiem šiem gadiem un pēc vairākiem simtiem darījumu bija skaitāmas reizes. Noteikumu pārkāpēji tiek dzēsti uz visiem laikiem, nevis ar iespēju veidot neskaitāmos kontus.

Bet nu viss ir atkarīgs no platformas un resursiem. Absolūti visur nevar bez gala skrūvēt un skrūvēt klāt jaunās opcijas un funkcijas.

21 - 25 no 25