FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Lielie izmēri

Sveikas! No sportsdirect gribu pasūtīt sev mētelīti, bet nevaru saprast vai 16 vai 18 izmēru, liekas, ka krūtīs viss ir ok, bet videklis šausmīgi par šauru, gurni pēc izmēriem 2x par platu. LV MAN IR xl/46 izmērs. Vai kāda ir pasūtijusi sev šādu izmēru?

5 Atbildes

46 izmers ir UK 18  . 

Es parasti ņemu izmēru mazāku, ja paņemu it kā atbilstošu, tad tomēr ir par lielu. Domāju, ka tas pats varētu būt arī ar lielajiem izmēriem.

p.s. izņēmums ir vienīgi krūšturi, tie jāņem lielāki. Sporta krūšturi pat pat 2iem izmēriem.

Man sanāk otrādi - man jāņem lielāks izmērs, lai labi sēž. Dzīvē pārsvarā velku 46., bet no turienes jāņem UK18, UK16 labs tikai izteikti sporta drēbēm, jo zālē apspīlētais tieši laikā, bet ikdienā kādreiz kādu taukumiņu noslēpt tomēr, nevis izcelt.

Bet sporta krūšturus tieši mazākus es ņemu, lai labāk satur. UK14-UK16.

Nezinu, kad man bij 46 izmers 2x pasutiju no sportdirecta. Vienmer visu pasutiju 16 izmera un ideali viss dereja uz 46izmeru. Neiesaku riskēt un ņemt vienu mazāku izmēru, 2x jau izmeģināju paņemt bikses ar 14 izmeru, domāju ka man derēs taču bij par mazu. Esmu pasutijusi gan bikses , gan virsjaku, gan džemperus un maiciņas un viss ar 16 izmeru, ko pasutiju dereja ideali uz 16.

Atvainojos *derēja ideali uz 46 

1 - 5 no 5