FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Mūsu portāla papildinājumi - Rudens, 2015

Sveiki!

Aicinam lietotājus nobalsot un izteikt savu viedokli par kārtējiem portāla papildinājumiem.

Tiek izstrādāts (nebalsojam):
- iespēja pagriezt sludinājumu attēlus. 
- salabot, lai nerāda automātiski ieķeksētu Stāvoklis:Jauns.
- krāsu papildināšana (zelts, sudrabs)
- atslēgt virsrakstu ierobežojumus
- izmaiņas sludinājumu filtros (iespēja atķeksēt vairākus izmērus, krāsas, norādīt savu cenas intervālu)
- pievienojot sludinājumu papildus lauks "Zīmols"

Rindā uz izstrādi (nebalsojam):
- bloku "Jaunākais forumā" sadalam 2 daļās (maksas tēmas / bezmaksas)
- sadaļu virsjakas + mēteļi apvienošana zem Virsdrēbes
- lietotāju meklētāja un foruma meklētāju atjaunošana
- portāla mobilā versija

-------------------

BALSOJAM:
Dzēšam sludinājumus, kuru īpašnieki nav ielogojušies:
A)1 mēn., B)3 mēn., C)6 mēn.

Norādi no zemāk minētajiem, Tavuprāt, nepieciešamākos 3 punktus:
1. Iespēja bloķēt lietotāju
2. Atsevišķa sadaļa ar visu lietotāju "Vēlmēm"
3. Papildus filtri PĀRDEVĒJU profilos, lai sašķirotu sludinājumus pēc Izmēriem/Kategorijas
4. Atzīmētās favorītu preces sakārtot pēc pārdevējiem
5. Pie vērtējuma komentāra iespēja pievienot foto
6. Iespēja atbildēt uz atsauksmi (turpat zem atsauksmes savā profilā)
7. Profilos iespēja atlasīt/pārbaudīt vai ar lietotāju ir bijusi sarakste

124 Atbildes

Labots 07.10.2015 21:24

B)

3., 7.

un piekrītu visam, ko iepriekš minēja Inky

+ jauna sistēma, veicot darījumu - lietotājs A atzīmē, ka pērk preci no lietotāja B. Tas saglabājas sistēmā un tiklīdz prece (sludinājums) tiek dzēsts no portāla, tā lietotājam A un arī B pienāk vēstule, kur minēts, ka iespējams un/vai ir nepieciešams ievietot atsauksmes attiecīgi lietotāja A vai B profilā, kas sekmētu precīzu un patiesu atsauksmju publicēšanu pēc pircēja/pārdevēja nopelniem.

Uzlabojumi bilžu pievienošanai forumā, tos varētu ievietot "pa taisno" no datora.

Vēl garā burta "a" izmantošana forumā. Vai garo "a" iespējams uzrakstīt tikai ar konkrētu pārlūkprogrammu vai tas ir atkarīgs no datora modeļa?

Un es kā mārketinga speciālists, ieteiktu jums aktīvāk reklamēt mājaslapu, biežāk mainīt aptaujas un nedaudz paaugstināt to pakalpojumu daudzumu vai to cenas (piedodiet, meitenes), lai jums būtu lielāki ieņēmumi, jūs attīstītos ātrāk un investētu jaunas lietotāju idejas jeb ekonomisko apsvērumu dēļ. Piedomājiet arī par teksta publicēšanu, kas nav gramatiski vai stilistiski pareizs tieši no lietotāju puses. Tas jaunajiem (un ne tikai jaunajiem) lietotājiem radīs iespaidu, ka esat augstākā ranga un paliks uzticīgāki jūsu preču zīmei.

Un vēl viena nianse. Iespējams un pavisam noteikti mūsu domas atšķiras, bet es kā lietotājs un kā speciālists varu apgalvot, ka klientiem svarīgāk ir justies komfortabli, nekā kā mākslīgi izveidotiem draugiem attiecībā uz portāla vadību. Pat, ja jūsu kompetencē neietilpst darbības ar lietotāju vēstulēm, atbildiet uz tām. Ja jums trūkst darbinieku, lai ņemtos ar vēstulēm vai sludinājumu rediģēšanu, tad esmu labs un čakls palīgs, kurš pretī būtu ar mieru saņemt nieka "paldies". Personīgi, uzskatu, ka jums būtu nepieciešams pastiprināt lietišķo stilu, kas zemapziņā rada bijību pret vadību un sajūtu par kvalificētu un profesionālu darbaspēku. Ko es ar to vēlos teikt? Atbildiet uz vēstulēm, lietojiet mazāk smaidiņus un sarunvalodu, bet tajā pašā laikā ievērojiet harmoniskas attiecības ar mums.

Tīri, lai atverskapi.lv būtu mūsu viens no labākajiem pašmāju izveidotajiem labumiem.

Paldies, ja kāds vispār noveltīs laiku manām domām! Smaidīgs

B

1,4,6,

B

3.;5;7

B

1,6,7

B

3, 5, 6

xoshopaholic

Paldies par ieteikumiem, ņemsim vērā.

> xoshopaholic

B)

3., 7.

+ jauna sistēma, veicot darījumu - lietotājs A atzīmē, ka pērk preci no lietotāja B. Tas saglabājas sistēmā un tiklīdz prece (sludinājums) tiek dzēsts no portāla, tā lietotājam A un arī B pienāk vēstule, kur minēts, ka iespējams un/vai ir nepieciešams ievietot atsauksmes attiecīgi lietotāja A vai B profilā, kas sekmētu precīzu un patiesu atsauksmju publicēšanu pēc pircēja/pārdevēja nopelniem.

Uzlabojumi bilžu pievienošanai forumā, tos varētu ievietot "pa taisno" no datora.

Vēl garā burta "a" izmantošana forumā. Vai garo "a" iespējams uzrakstīt tikai ar konkrētu pārlūkprogrammu vai tas ir atkarīgs no datora modeļa?

Un es kā mārketinga speciālists, ieteiktu jums aktīvāk reklamēt mājaslapu, biežāk mainīt aptaujas un nedaudz paaugstināt to pakalpojumu daudzumu vai to cenas (piedodiet, meitenes), lai jums būtu lielāki ieņēmumi, jūs attīstītos ātrāk un investētu jaunas lietotāju idejas jeb ekonomisko apsvērumu dēļ. Piedomājiet arī par teksta publicēšanu, kas nav gramatiski vai stilistiski pareizs tieši no lietotāju puses. Tas jaunajiem (un ne tikai jaunajiem) lietotājiem radīs iespaidu, ka esat augstākā ranga un paliks uzticīgāki jūsu preču zīmei.

Un vēl viena nianse. Iespējams un pavisam noteikti mūsu domas atšķiras, bet es kā lietotājs un kā speciālists varu apgalvot, ka klientiem svarīgāk ir justies komfortabli, nekā kā mākslīgi izveidotiem draugiem attiecībā uz portāla vadību. Pat, ja jūsu kompetencē neietilpst darbības ar lietotāju vēstulēm, atbildiet uz tām. Ja jums trūkst darbinieku, lai ņemtos ar vēstulēm vai sludinājumu rediģēšanu, tad esmu labs un čakls palīgs, kurš pretī būtu ar mieru saņemt nieka "paldies". Personīgi, uzskatu, ka jums būtu nepieciešams pastiprināt lietišķo stilu, kas zemapziņā rada bijību pret vadību un sajūtu par kvalificētu un profesionālu darbaspēku. Ko es ar to vēlos teikt? Atbildiet uz vēstulēm, lietojiet mazāk smaidiņus un sarunvalodu, bet tajā pašā laikā ievērojiet harmoniskas attiecības ar mums.

Tīri, lai atverskapi.lv būtu mūsu viens no labākajiem pašmāju izveidotajiem labumiem.

Labots: aizvakar, 21:24

burtam ā pavisam noteiktiNAV  nekāda sakara ar datoru.

> Ieva

> xoshopaholic

B)

3., 7.

Labots: aizvakar, 21:24

burtam ā pavisam noteiktiNAV  nekāda sakara ar datoru.

Pieļauju, ka kaut kas no programmatūras varētu būt saistīts ar šo mistēriju.
Mana teorija ir, ka visi, kuriem nestrādā "Ā" burts, lieto mīkstinājuma zīmi uz Alt (gr) taustiņa. Alt gr, savukārt, pēc idejas ir Alt+ctrl apvienojums. Parastais Alt ir Alt un Alt Gr dators uztver kā Alt+ctrl (var pamēģināt tiem, kuriem ir garumzīmes uz šīs pogas nospiest otru Alt+ctrl un pamēģināt uzlikt kādu mīksto burtu, forši, ne? ;D).
Katrā ziņā, mana teorija ir tāda, ka atsevišķiem cilvēkiem AS sistēma no Alt Gr taustiņa uztver tikai Ctrl daļu, ignorējot Alt, kā rezultā Alt Gr + A tiek uztverts kā Ctrl+A un iezīmē visu tekstu un ar nākamo simbolu visu nodzēš.
Kas tieši ir pie vainas, jāskatās plašak - pārlūks, dators, softs/operētājistēma garumzīmēm, AS programmētāju kodi utt., jo novērojams tiešu uz A burta (un tikai dažiem lietotājiem), pārējie burti strādā kā nākas.
Atgādina laiku, kad strādāju pie HP datoriem un uzliekot uz Alt Gr garumzīmēs, ā burta vietā parādījās logs ar info par HP datoru, visi pārējie burti strādāja bez problēmām.
Cik nu teorija beigās sanāca, bet praksē pierādījies, ka citreiz šādas (kādam vairāk, kādam mazāk) acīmredzamas idejas bieži noder risinājuma atrašanā.
P.S. pilnīgs šāviens tumsā. Man ar ā burtu lietojot Alt Gr nav problēmu un cietušos neesmu iztaujājusi. Cerams, ka neaizšāvu pavisam garām :D

B

3, 4, 5,

B, 3, 5, 6

51 - 60 no 124

Tēma slēgta