FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Kā jums tas patīk?

Vakar izlasiju "Privata dzive",ka mode nak atkal klosenes(atvainojos,ka nevaru uzlikt garumzimes un mikstinajuma zimes),dzinsas ar platiem galiem....jus par???Smejošs

30 Atbildes

Es personīgi nesekoju līdzi modei,velku to kas patīk...un runājot par klosenem,tas nepavisam nepatīk un noteikti pat nedomāju tādas iegādāties,kaut arī būtu modē...

Es ari nesekoju modei,ja man erti,un patik,es staigashu ka velos=) daudz kas ir mode,bet ne visiem piestav,man draudzene ir maza auguma tievinja,vinjai shauras skinny ka uz skeleta izskatas,bet kloshenes ar papediti super smuki,es nenesatu

Principā pret, taču ar vienu izņēmumu- kerzas(vai citi masīvi/armijas tipa zābaki) ar pašaurām kļošām- izskatās labi. Apmēram šādas ir super, tikai džinsīgas, ne ādas :D

Labots 08.10.2015 18:13

Nebrīnos, jo viss vecais nak atpakaļ modē. 

> svesaisskupsts

Es personīgi nesekoju līdzi modei,velku to kas patīk...un runājot par klosenem,tas nepavisam nepatīk un noteikti pat nedomāju tādas iegādāties,kaut arī būtu modē...

Pievienojos :)

ka var lasit privato dzivi,,,,,visklacigako un stulbako  izdevumu ,,,,,,domatu vecam vecenem kam sen vairs nav sava dzive,,,,,un mode ir tas kas tev pasam patik un piestav, 

Es jau gadiem staigāju kļošenēs, sūtu no UK, tur piegriezumam nosaukums ir bootcut/flare un tad ir apakšiedalījumi kā kickflare, skinny bootcut u.c.
Daudz plusu kļošenēm:
* neuzsēžas uz ikriem, ceļgalu vietās nesakrājas krokas,
* ideāli izskatās ar papēžapaviem. Taisnā piegriezuma bikses, manuprāt, izskatās tizli līdz potītēm/zābaku sākumam un ir par šauru, lai apava papēdim pārliktu pāri. Un, piedodiet man, bet es joprojām netieku gudra, kādas zeķes šādos rudens apavos (links, klikšķini) pie biksem, kas nenosedz zeķu vietu, ir jāvelk (lai arī staigāju ar tāda tipa apavu izgriezumiem jau gadiem..)?! :D
* izceļ figūras sievišķīgās līnijas gurnu rajonā.

pareizi katrs mixse to kas piestam kas tuvs tev pasam pec stila un rakstura

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Es jau gadiem staigāju kļošenēs, sūtu no UK, tur piegriezumam nosaukums ir bootcut/flare un tad ir apakšiedalījumi kā kickflare, skinny bootcut u.c.
Daudz plusu kļošenēm:
* ideāli izskatās ar papēžapaviem. Taisnā piegriezuma bikses, manuprāt, izskatās tizli līdz potītēm/zābaku sākumam un ir par šauru, lai apava papēdim pārliktu pāri. Un, piedodiet man, bet es joprojām netieku gudra, kādas zeķes šādos rudens apavos (links, klikšķini) pie biksem, kas nenosedz zeķu vietu, ir jāvelk (lai arī staigāju ar tāda tipa apavu izgriezumiem jau gadiem..)?! :D

* izceļ figūras sievišķīgās līnijas gurnu rajonā - 

Ir pat ļoti liela problēma meitenēm ar lieko svaru sievišķīgo formu zonā.

Neparko tādas nevilkšu NokautrējiesNokautrējiesNokautrējies Smejošs

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Daudz plusu kļošenēm:

es pie tadiem apaviem vilktu sadas zekites visdrizkais, nu ja vienigi man nebutu bikses,kas apsedz vel zabisus nedaudz....

1 - 10 no 30