Atmosphere

Sveikas!Atvainojos par tumsonibu,bet kur var nopirkt atmosphere drebites?dzemperisus utt.Es neko neta nevareju atrast.

13 Atbildes

Sveika. Esmu redzējusi atmosphere drēbītes humpalās un arī Primark (Londonā) veikalos. :) 

Angilijā Primark veikalā;)

Manaa skapii ir dazas Atmosphere dreebiites, pirktas gan Anglijaa.

Primark veikala, es parasti paludzu,lai man kaut ko atved/atsuta Nevainīgs ja neder/apnik pardodu. 

Primark veikals ir kaut kas līdzīgs Latvijas super netto veikalam, viss tiek pārdots łoti lēti, bet kvalitātes nekādas ! 

Pati Londonā dzīvojot gāju uz šo veikalu nopirkt darbam melnaa kurpītes un zekes, bet godīgi saku, šīs atmosphere drēbes łoti ātri nonēsājas , nodilst u.tt , tādēł mani reizēm izbrīna meitenes , kuras sapērk primarka drēbes humpalās un pārdod divreiz dārgāk , domājot, ka tas ir brends. Šīs drēbes ir tiešām łoti, łoti, es pat teiktu smieklīgi lētas ! 

Tādēł padomājiet par to un nepārmaksājiet dāmām , kuras grib uzpelnīties! 

Atmosphere ir primark ziimols. Atrodas lielakajas eiropas pilsetas.

Par kvalitati : ja nopeerc maiku pa 2 eur. Kaadu tu to gaidi? 

Smukas un leetas dreebes. Novalkaajas, nopeerc jaunu.

Seit skapii pardod atmosphere dzemperus pat pa 12 un 14e mazlietotus.....un meitenes perk momentaa......tapec brinos un gribeju pati apskatities,cik tad jaunas maksa,ja mazlietotam taada cena!

> Aynura

Seit skapii pardod atmosphere dzemperus pat pa 12 un 14e mazlietotus.....un meitenes perk momentaa......tapec brinos un gribeju pati apskatities,cik tad jaunas makaaaasa,ja mazlietotam taada cena!

vispar ka kura lieta :) Sakot no 1 marcinas pat ir, viduveji cenas ir lidz 20 marcinam. Dargaku neko es vai draugi nav manijusi. Par kvalitati es gan pastridesos, atskariba no preces! Pimeram dzinsas no primark ir superigas (melnas paliek melnas, pat nesajot gadu, neizdilst ari tik atri ka kaut kads sacenotais NY).

1 - 10 no 13

Tēma slēgta