FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Izmēru amplitūda

Nesaprotu tās pārdevējas, kas pie preces norāda vairākus izmērus, piemēram, 36, 38, 40. Tad kāds ir tas izmērs? Kad pajautā, tad nemaz neatbild. Ja man ir 36.izmērs, es taču nevaru pirkt 40.izmēra apģērbu. Nevienā interneta veikalā tā nenorāda izmēru.

30 Atbildes

Labots 26.09.2013 10:10

Skaidra lieta, ka parasti tas ir izmērs pa vidu - ja 38., tad uz 36. būs brīvaks, bet uz 40. pieguļošāks. Tā dara tāpēc, lai meklējot pēc parametriem iekļautos uzreiz trijos meklējumu uzdevumos, nevis vienā. Veikalam tas nav nepieciešams, bet arī veikalā es parasti ņemu pielaikot visus trīs - savējo, mazāku un lielāku.

es ari ta lieku izmerus tas tapec ka ir apgerbi kas ir staipiigi loti vai plati es saprastu ja ta liek kurpem tad gan nezinu ko teikt :D 

Nu tad arī jāraksta, ka 38.izmērs, nevis jāmuļķo pircēji

piekrītu man ar tracina,ka liek vairakus izmerus,it īpaši pie apaviem.

Labots 26.09.2013 10:42

Ir tiešām tāda izmēru amplitūda. Jo tās pašas džemperkleitas bieži tiek pārdotas kā S/M vai M/L izmērs, kas attiecīgi nozīmē, ka var derēt 3 dažādiem izmēriem. Apavi jau nu gan domāju, ka nevarētu derēt vairākiem izmēriem - vai nu ir vai nu nav.

> d_skapis

derēt tas ir viens, ražotājs nepareizi saražojis, bet rakstīt kurpēm 37.;38.; 39 izmērs - muļķīgi, jo nekad nederēs visiem 3 izmēriem. Ja norādījis ražotājs 37. izmēru, bet der uz 38. izmēru, tad jānorāda 38. un aprakstā jau var minēt, ka rakstīts 37., bet reāli der uz 38.

Nu, autore neteica, kas tas būtu par apaviem, bet ar apģērbu tiešām ir pavisam cits stāsts. Varbūt, tāpēc ir tik daudz meiteņu pārāk apspīlētās drēbēs, jo "man tak ir 38. izmērs!), kaut gan dažreiz ir jāpalaiko lielāks cipars, nevis jācenšas par katru cenu iespīlēties savējā. 

Komunikācija parasti beidzas ar to, ka pajautāju, kāds tad ir tas izmērs, bet cien. pārdevēja pat neuzskata par vajadzīgu atbildēt. Tas te laikam dažām ir normāli. Baigā jēga tad ielikt to sludinājumu

> Liz

manuprāt, ir korekti uzrādīt to izmēru, kas uz birkas. Ja apģērbs ir staipīgs, pārdevējasprāt,lielāks vai mazāks, tad jāieliek aprakstā, nevis jāuzrāda 3 izmēri. Man noteikti nederēs 40.izmērs un es meklēju savējo. 

> Liz

Precīzi! :)

Man pašai ir stabils 36. izmērs, bet manā skapī ir apģērbi sākot ar 34. un beidzot ar 40. izmēru. Viss atkarīgs no ražotāja, birkām nevar uzticēties :)

1 - 10 no 30