FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Izmēru amplitūda

Nesaprotu tās pārdevējas, kas pie preces norāda vairākus izmērus, piemēram, 36, 38, 40. Tad kāds ir tas izmērs? Kad pajautā, tad nemaz neatbild. Ja man ir 36.izmērs, es taču nevaru pirkt 40.izmēra apģērbu. Nevienā interneta veikalā tā nenorāda izmēru.

30 Atbildes

> gu

Pilnīgi piekrītu!

> dziidz

nu nedomāju gan, ka korekti būtu norādīt izmēru, kas uz birkas... korekti ir norādīt reālo izmēru. Pašai ir daudz drēbes, kas uz birkas 34. izmeŗs, bet reāli atbilst 36 un pat 38 ja ne lielākam. Ja norādītu izmēru, kas uz birkas, tad tā būtu potenciālā pircēja maldināšana, tāpēc norādu reālo un sludinājumā uzrakstu, kas uz birkas un uz kādu reāli tad der.

Ja tu ieraudzītu sludinājumu uz izmēru, kas der, uzrakstītu pārdevējai un tā tev atbildētu, nē, tas izmērs reāli neatbilst tam, kas norādīts sludinājumā, jo tā uz birkas rakstīts, tad tici man - pati vien vērtu vaļā tēmu, kāpēc tā dara, kāpēc neraksta reālo :)

> Sabīne

Nepiekrītu. Ieraugot kādu interesējošu mantu, rakstu un  jautāju. Ja atbild, nereti izrādās, ka no tiem daudzajiem norādītajiem izmēriem, tomēr tas ir kāds konkrēts izmērs, "stabils M", vai "stabils 38.", utt. Bet man to nevajag. 

Nu, daži cer, ka galvenais ir uzsākt saraksti, tad jau kaut ko varbūt norunās, ja ne šito, tad citu. Normāls tāds mārketinga gājiens, ja ar tevi nestrādās, strādās ar citu.

Man tā trīs izmēru likšana šķiet ok, jo es saprotu (vai iedomājos, ka saprotu), ko īpašniece ar to grib teikt. Arī meklējot kaut ko es parasti atzīmēju trīs izmērus.

Un ko tad darīt ja rakstīts S/M vai M/L?

Loģiski,ka jānorāda vairāki izmēri :) Es gan vairāk par 2 izmēriem laikam nemaz neesmu norādījusi,lai gan S/M situācijā,var norādīt veselus 4! :)

Labots 26.09.2013 11:57

> dziidz

padomā loģiski, vai tas būtu normāli, ja norāda 34. izmērs. man patīk lieta, uzrakstu pārdevējam, bet tas atbild - nē, reāli viņš ir 38. izmērs.

Tu taču, kad meklē savu 38. izmēru, arī meklē to pie tādiem izmēriem, nevis ej sludinājumos, kur norādīts 34. izmērs cerībā, ka uzrakstot pārdevējai izmērs tomēr būs 38... loģiku iekustiniet. Kāda jēga likt drēbi tirgot zem ražotāja norādītā izmēra, ja tas ir lielāks vai mazāks... jo tāpat viņu nenopirks izmēra īpašnieks tikai tāpēc, ka uz birkas tā rakstīts. Vismaz es nepirktu 34. izmēru, ja reāli tam būtu 38. izmērs, bet tik tāpēc, ka uz birkas norādīts tas 34., kas manam atbilst.

> Sabīne

Nu kaut kā neticu, ka 34.izm. apģērbs derēs arī 40.izm. valkātājai  un otrādi. Tā tāda cilvēku mānīšana, lai tikai vairāk apskatītos un, iespējams, nopirktu. Visticamāk, ja aizsūtīts pa pastu, atpakaļ jau nesūtīs un rezultātā atkal viena lieka manta skapī. Es te nerunāju par itāļu izmēriem, kas ir lielāki (un to var norādīt pie sludinājuma). 

Bet nu katram savs viedoklis, ja kādai liekas, ka viena drēbe derēs vairākiem izmēriem vienlaikus, lai tā būtu. Es tā neiepērkos, jo lieliski zinu savu izmēru un ko meklēju 

Labots 26.09.2013 12:18

> dziidz

paskatiet manā piedāvājumā ir pelēka jaka - jauna no H&m, pievienota nesen... sūtīju sev 34. izmēru, reāli viņa arī derētu uz 38 izmēru, ja ne lielāku un tā nav cilvēku mānīšana. Vienkārši ražotāji nevienmēr uzšuj pareizi apģērbu un jāņem vērā arī materiāla īpatnības. Manis minētajā jakā ielīst varētu pat mans vīrs, kurš nēsā XL izmēru, jo materiāls plāns un dikti elastīgs, attiecīgi uz mana 34. izmēra izskatās trakāk kā uz pakaramā. Tāpēc nevajag apšaubīt citu teikto, jo ir apģērbi, kas der uz 3 dažādiem izmēriem un ir apģērbi, kas it kā ir 34. izmērs, bet reāli tas ir tikai uz birkas, nevis lai nēsātu.

Un es arī lieliski zinu savus izmērus, bet ir ražotāji, kas uzšuj lielākus tos izmērus un ir materiāli, kas izmēru padara lielāku kā reāli tas varētu būt.

Es to uztveru kā izmēru pa vidu. Jo nu, piemēram, biksēm man bieži 36 ir par mazu, bet 38 par lielu. Tad nu es esmu iemācījusies pirkt pikses 36+ izmērā. tad nu norādu abus izmērus, lai ir skaidrs, ka pa vidu. Kaut kā tā es to redzu.

> Sabīne

Pilnīgi piekrītu Sabīnei!Izmēri ļoti bieži ir atkarīgi arī no valsts no kuras apģērbu pasūta!Latvijā,piemēram,man 42 izmērs ir ļoti apspīlēts un vajag pat 44 dažām drēbēm!Tie ir poļu ražotāju izmēri,bet,kad dzīvoju Īrijā,tad mierīgi varēju pirkt arī 40izmēra drēbes-tie bija UK ražojumi!Un mans 42 izmērs man derēja lieliski tur :) 

Vienreiz svārkus atradu bērnu nodaļā-meitenēm līdz 10 gadu vecumam :D Tā,ka ir tā kā ir :)

11 - 20 no 30