Iesakiet - kur pārkrāsot drēbes?

Sveiciens! Vēlos pārkrāsot dažas baltas drēbes tumšākās, diemžēl tā arī līdz šim neesmu atradusi uzņēmumu, kur to varētu izdarīt. Varbūt kādai ir laba pieredze un ieteikumi, kur to kvalitatīvi un labi veic?

Paldies jau iepriekš par ieteikumiem!

11 Atbildes

Ķīmiskajās tīrītavās var meklēt šādu pakalpojumu, nevaru konkrēto ieteikt, bet bieži redzu pakalpojumu uzskaitījumu tieši tādā veidā: apģērbu mazgāšana, tīrīšana, krāsošana. Vai pašai nopirkt krāsu un paveikt plānoto.

Google vismaz saka sekojošo: https://www.google.lv/?gws_rd=ssl#q=ap%C4%A3%C4%93rbu+kr%C4%81so%C5%A1ana

cleancontrol.lv  ir tads pakalpojums,ka apģērbu krasošana.

Es savā laikā veselu čupu izbalējušu džinseņu sakrāsoju pati. Nopirku audumu veikalā krāsu, un veļas automātā, tur kur pulveri ber ieber krāsu un uzliek mazgāšanas režīmu lielā temperatūrā. Nokrāsojās ideāli.

Serafima, tā nevar sabojāt veļas mašīnu? Viņa pēc tam tuvākajās mazgāšanas reizēs neiekrāsos pārējās drēbes attiecīgajā krāsā?

Es liku krāsu veļas mašīnā iekšā - kur drēbes, uz paciņas bija rakstīts, ka tā jādara.

Ļoti interesanti, vai veļas mašīnā krāsotām drēbēm tā krāsa ātri nenoiet? Piemēram, neizmazgājas? Un tiešām, kas pēc tam notiek ar veļasmašīnu? Vai citas drēbes, kas tiks mazgātas pēc tam nenokrāsosies? Es veļas mašīnu ik pa laikam atkaļķoju ar citronskābi, ieberot to pulvera nodalījumā un 90°C, lai tā tukša iziet to režīmu. Varbūt tāda procedūra jādara pēc drēbju krāsošanas? :/

Ko minēt, uz krāsas paciņas ir pilna instrukcija, arī par mašīnu tur ir jābūt. Bet tiešām, izmazgāt to vienu reizi tukšā režīmā nav nekas grūts, ja arī pēc instrukcijas izlasīšanas paliek šaubas. Cita lieta, ka krāsošana 90 grādos ne visiem audumiem der, no mana mājas skapja, piemēram, tādām temperatūrām varētu pakļaut tikai padomju laika gultasveļu un dvieļus, pārējais viss, baidos, izšķīdīs.

Lai noturētos krāsa, bija jāber sāls 1 kg - arī rakstīts uz paciņas.

Gribu padalīties ar savu krāsošanas pieredzi veļas mašīnā! Man bija melnas džinsu bikses, kuras ar laiku pabalēja! Atradu veikalā Kanclers Jelgavā krāsu, kuru var likt veļas mašīnā un krāsot drēbes! Izdarīju visu pēc instrukcijas! Bikses par vienu toni palika tumšākas, bet ne tik melnas kā būtu bijis vajadzīgs! Taču pēc tam veļas mašīnu nācās pa tukšo darbināt 3x, lai dabūtu ārā to krāsu! Tapēc neiesaku maitāt veļas mašīnu dēļ pāris novalkātām drēbēm! Labāk nopirkt jaunas, nevis bendēt savus nervus un lieki tērēt laiku! P.S. Starpcitu bikses atgriezās sākuma stadijā pēc divām mazgāšanas reizēm! Vai bija to vērts?? Domāju ka ne! Varbūt ir kādas ķīmiskas tīrītavas kuras to dara, bet es tādas neatradu! Lai Jums veicas!:)

1 - 10 no 11