FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

heeelp - kaa iztirit gludeklja atstatu spidumu? :(

Daamas, HEEEELP!

Vai kaadai ir bijusi pieredze ar gludeklja atstata metaliska spiduma " iztirishanu " no auduma? Uz kjiimisko nesu, cik nu vareja, tik iztirija, bet tomer var manit. Shodien izlasiju, ka vajagot samitrinat, paturet virs tvaikiem un izgludinat no kreisas puses. Varbut ir vel kads panjemiens? ("iekritu" ar meliigu paardeveeju. tik skaists metlitis, bet vietam uz muguras spidums)

Paldies jau ieprieksh!

5 Atbildes

Hobyhall zurnala bija tads zimulis kas tirija gludekla virsmu,pati gan nenopirku,neizmeiginaju.

Es biju domajusi par spidumu, ko gludeklis atstajis uz auduma, kad to gludina no labaas puses..

Zinu tikai variantu ar tvaiku, uzslēgt gludekli uz max, ieslēgt tvaika funkciju un turot gludekli paris cm attaluma no auduma, apstradat ar tvaiku. Ja ir vajadzīga gludinašana, tad tikai caur mitru dranu vai no kreisas puses.

Man arī ir gadījies, gludinot, šitā sačakarēt audumu. Viens cilvēks man ieteica, ka no gludekļa atstātās "spīdīgās pēdas" varot kaut kā dabūt ārā - baberzējot tās vietas ar etiķūdeni. Par proporcfijām neko nezinu, bet mēģināju uz glāzi ūdens liku aptuveni 1 ēd.k. etiķi, paberzu ar parasto švammīti, un pēc tam gludināju tikai caur drāniņu. Biju pārsteigta, ka tiešām tas palīdzēja. Ar raibiem zīda audumiem jābūt uzmanīgākiem, jo šitā veinreiz gandrīz krāsu noberzu audumam.

Super, paldies par padomiem! Meegjinaashu :))

1 - 5 no 5