FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

CSDD eksāmens Rīgā :)

Vēršos pie tām, kuras laimīgi ir nokārtojušas CSDD B kategorijas braukšānas eksāmenu Rīgā.

Ar kuru reizi izdevās nokārtot un kā gāja? Kāds bija maršruts? Kad kārtojāt?

29 Atbildes

Es aizvakar nokārtoju ar pirmo reizi. Bet Jelgavā ..
Man bija eksāmens 10 no rīta,kas,manuprāt,ir superīgs laiks,ko man teica arī instruktori ..-it īpaši darba dienās,jo satiksme nav intensīva. Lai gan Jelgavu un Rīgu nevar salīdzināt :D katrā ziņā -novēlu Tev veiksmi!

Paldies! Jā šodien iegāzu :(

A kā ir, var kārtot arī citā pilsētā? :D

> Moonface87

Paldies! Jā šodien iegāzu :(

A kā ir, var kārtot arī citā pilsētā? :D

ja var kartot kur velies,dodies ar atlauju uz jebkuru cssdd un iestajies rinda,,un gatavs

Eksāmenu kārtot Jelgavā tiešām ir patīkami,kārtoju pirms 2 gadiem un nokārtoju bez kļūdām. 

> Janeta

Eksāmenu kārtot Jelgavā tiešām ir patīkami,kārtoju pirms 2 gadiem un nokārtoju bez kļūdām. 

Piekrītu uz visiem 100 :))

Es kārtoju jau pāris gadus atpakaļ, laikam kādus 4 vai 5. Kārtoju Rīgā arī no rīta puses, līdz pusdienlaikam. Nokārtoju ar pirmo. Parasti jau ar instruktoru visas eksāmenu vietas tiek izbraukātas nodarbību laikā. Man bija no Csdd uz krasta ielu, līdz ostai, tad laikam nedaudz maskačkā un atpakaļ uz csdd, bet precīzi neatceros.

Iesauku mācīties braukt un kārtot eksāmenu tur, kur tu arī plāno biežāk braukāt, nevis nokārtot laukos ar vienu krustojumu, lai tikai tiesības būtu. Rīgas satiksme atšķiras, ir intensīva, daudzi brauc nerādot pagriezienus, strauji maina joslas utt.. Ir jābūt labi sagatavotam.

> Maira

Es kārtoju jau pāris gadus atpakaļ, laikam kādus 4 vai 5. Kārtoju Rīgā arī no rīta puses, līdz pusdienlaikam. Nokārtoju ar pirmo. Parasti jau ar instruktoru visas eksāmenu vietas tiek izbraukātas nodarbību laikā. Man bija no Csdd uz krasta ielu, līdz ostai, tad laikam nedaudz maskačkā un atpakaļ uz csdd, bet precīzi neatceros.

Iesauku mācīties braukt un kārtot eksāmenu tur, kur tu arī plāno biežāk braukāt, nevis nokārtot laukos ar vienu krustojumu, lai tikai tiesības būtu. Rīgas satiksme atšķiras, ir intensīva, daudzi brauc nerādot pagriezienus, strauji maina joslas utt.. Ir jābūt labi sagatavotam.

Laukos ir CSDD?

Es kārtoju Rīgā, protams, ka ar pirmo nenokārtoju, bet nu jau tiesības ir kabatā.  Un kā runā, ar pirmo reizi nokārto vien retais, jo viņi principā nelaižot cauri ar pirmo, izņemot, ja eksāmenā būs braukts perfekti. Es gan nezinu, cik daudz tur patiesības... Vēlu veiksmi eksāmenā! 

Labots 19.10.2015 19:44

Es noliku maijā ar pirmo reizi, braucu pa Āgenskalnu un Vienības gatvi. Uzskatu, ka Rīgā noliktas tiesības nav salīdzināmas ar citās pilsētās iegūtajām, tāpēc no sirds iesaku kārtot tieši Rīgā, kaut vai tad ne ar pirmo reizi, vismaz gūsi pieredzi un nostiprināsi savas zināšanas !

Esmu dzirdējusi, ka laukos daudzi kraapjas dabūjot tiesības vieglaakaa ceļaa

1 - 10 no 29