FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

CSDD eksāmens Rīgā :)

Vēršos pie tām, kuras laimīgi ir nokārtojušas CSDD B kategorijas braukšānas eksāmenu Rīgā.

Ar kuru reizi izdevās nokārtot un kā gāja? Kāds bija maršruts? Kad kārtojāt?

29 Atbildes

Nu nezinu gan ! Esmu no  Talsiem  es esmu dzirdējusi ,ka lielajās pilsētās ir vieglāk nolikt braukšanaa eksāmenu! 

Varu pēc pieredzes teikt šādi,ka,ja būs iemaņas,tad cilvēkam būs pilnīgi vienalga,kur viņš kārto un kur tālāk brauks. Kārtoju Jelgavā,bet esmu braukusi Amerikā,neko sarežģītu neredzēju. Tas katram ir individuāli. Nav būtiski,kur brauc,būtiski ir,ko cilvēks ir iemācījies.

> loti_labas_lietinas

Esmu dzirdējusi, ka laukos daudzi kraapjas dabūjot tiesības vieglaakaa ceļaa

Laukos tak vispaar nav CSDD :D 

> Lauritta (atlaides visam)

> loti_labas_lietinas

Esmu dzirdējusi, ka laukos daudzi kraapjas dabūjot tiesības vieglaakaa ceļaa

Laukos tak vispaar nav CSDD :D 

Viss,kas ir ārpus Rīgas,ir lauki.:(

Tā tikai Rīdzinieki domā ! :D Tad sanāk ,ka Jelgava arī lauki!:D 

jāpiekrīt gan ka Rīgā satiksme ir daudz intensīvāka, salīdzinot ar ārpus Rīgas pilsētām. Rīgā viss atkarīgs no tā kāds maršruts tiek iedots un satiksmes intensivitātes. Nevar salīdzināt pariņķojot pie CSDD, Āgenskalns, Ziepniekalns ar Mūkusalu un Krasta ielu. Tāpēc kā katram Rīgā paveicās! Daudz kas atkarīgs arī no instruktora. Ir doma pamainīt citu instruktoru uz kādām 3x reizēm, lai noved līdz galam un noslīpē tās kļūdas. Manējā konkrēti ir intenīvā satiskme. Manējais instruktors man tā arī pateica: "Esmu tev iemācījism visu ko varēju, tagad viss atkarīgs no tevis!" No vienas puses jau viņam sava taisnība ir, bet no otras.... Tas jau ir rādītājs! Neesmu pirmā kas pie viņa nenokārto ar 1. reizi eksāmenu. :( 

> Moonface87

jāpiekrīt gan ka Rīgā satiksme ir daudz intensīvāka, salīdzinot ar ārpus Rīgas pilsētām. Rīgā viss atkarīgs no tā kāds maršruts tiek iedots un satiksmes intensivitātes. Nevar salīdzināt pariņķojot pie CSDD, Āgenskalns, Ziepniekalns ar Mūkusalu un Krasta ielu. Tāpēc kā katram Rīgā paveicās! Daudz kas atkarīgs arī no instruktora. Ir doma pamainīt citu instruktoru uz kādām 3x reizēm, lai noved līdz galam un noslīpē tās kļūdas. Manējā konkrēti ir intenīvā satiskme. Manējais instruktors man tā arī pateica: "Esmu tev iemācījism visu ko varēju, tagad viss atkarīgs no tevis!" No vienas puses jau viņam sava taisnība ir, bet no otras.... Tas jau ir rādītājs! Neesmu pirmā kas pie viņa nenokārto ar 1. reizi eksāmenu. :( 

Pavisam noteikti maini instruktorus,izbrauc ar dažādām mašīnām,lai pierodi pie dažādības un paliec patstāvīga pie stūres.

Meitenes, varbūt Jums ir kādi labi instruktori, kurus varat ieteik?

Kārtoju eksāmenu Rīgā jau pāris gadus atpakaļ. Nokārtoju ar pirmo reizi.

Maršruts bija- CSDD, tad uz Bauskas pusi un mest pēc iespējas ātrāk rinķī, mūkusalas aplis, salu tilts, tad uz Lido pusi un atkal pēc iespējas ātrāk apgriezties, tad mazi loki ap centrāltirgu, gar Origo uz Brīvības pieminekli, tad atpakaļ uz prezidenta pili, apgriezties- salu tilts- mūkusalas aplis- CSDD.

Lieki teikt,ka biju pārsteigta,ka vispār dzen pašā centrā, jo ar instruktoru tur nekad nebijām braukuši.

Chiepina nu gan maršrutiņš! :(

Man bija kaut kas līdzīgs kā tev no CSDD līdz Lido un tad atpakaļ uz salu tiltu - Mūkusalas aplis un uz CSDD :(

11 - 20 no 29