FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

CSDD eksāmens Rīgā :)

Vēršos pie tām, kuras laimīgi ir nokārtojušas CSDD B kategorijas braukšānas eksāmenu Rīgā.

Ar kuru reizi izdevās nokārtot un kā gāja? Kāds bija maršruts? Kad kārtojāt?

29 Atbildes

> Moonface87

Chiepina nu gan maršrutiņš! :(

Man bija kaut kas līdzīgs kā tev no CSDD līdz Lido un tad atpakaļ uz salu tiltu - Mūkusalas aplis un uz CSDD :(

Bet kur bija tā vaina,ka nenokārtoji?

Manuprāt eksāmena sekmīgumu veido 3 faktori :

1) Kāds instruktors izlozējas, pēc pieredzes saku, ir instruktori, kas piekasās pie katra sīkuma un iedzen tevi stresā, kāds cits instruktors tieši palīdz tev, cenšas izvilkt, saredzēt tavas apgūtās iemaņas, pat, ja tev škiet, ka maršruts ir sarežģīts un jau bez maz vai esi izgāzusies. Jo man tieši tā arī bija, maršruts ne no vieglajiem, "maskačkas" ieliņas, Krasta ielas rajons. Inspektors nemitīgi komentēja visus manus manevrus un darbības, skatījās lai maksimālais atļautais ātrums būtu tieši tāds un ne mazāks vai lielāks. Sāku runāt viņam pretī, par ko domāju, ka ar to arī man eksāmens būs galā, taču turpināju braukt, jo intruktors neteica, ka eksāmens būtu beidzies. Pie sevis jau domāju, ka tas arī viss, nobraukšu maršrutu un viņš pateiks, ka eksāmenu nenoliku. Taču, kad aizbraucām jau uz stāvvietu, mani sagaidīja patīkams pārsteigums, kad instruktors pateica, ka eksāmenu pieņem un ieskaita un savas prasmes esmu pierādījusi.

2) Protams arī maršruts var noteikt eksāmena sekmīgumu, nav Rīga tā vieglākā pilsēta un mūsu autobraucēji nav tie tolerantākie.

3) Un pēdējais, tā viennozīmīgi ir VEIKSME! It īpaši tajā dienā. 

Ok, atvainojos, ātrumā nekorekti uzrakstīju, biju domājusi nevis laukos, bet mazās pilsētās.

Diaanav20 man radi dzīvo Jelgavā un rajonā, tāpēc, kad braucu turp, aiz pieraduma saku lauki. (nevajag taču uztvert personīgi )

Janeta reti, kuram tā uzreiz pēc tiesību nokārtošanas ir viegli braukt jebkādos apstākļos.

Mana tante ar kādu 10 vai vairāk gadu stāžu un krustmāte vēl joprojām ļoti nelabprāt brauc uz Rīgu, jo nejūtas šeit pārliecināti, nepatīk kā visi citi šeit brauc.
Draudzene nokārtoja tiesības pirms gada, brauc ĻOTI lēni un uzmanīgi.

Tā kā prieks, ja cilvēkiem ātri pielec un ir gatavs uzreiz lekt mašīnā un braukt kā profs.

Moonface Mans instruktors bija šis: foršs, liek daudz braukt.

http://vanags.lv/lv/filiale/riga

Vārds: Armands

Uzvārds: Jankovskis

autoinstruktori.lv 
Mans instruktors Andris Ķerpe, iemācīja braukt pilnīgi no nulles. Pārzina CSDD maršrutus un tās tricky vietiņas un ieliņas uz kurām kursanti tiek iegāzti/ izkrīt. Mašīna pilnīgi tā pati, kas eksāmenā Audi A3, ļoti patīkami mācīties braukt ar tādu mašīnu, it īpaši, ka tām jaunajām ir elektroniskā rokas bremze ar kuru jāmāk izbraukt estakāde. Silti iesaku :)

> Maira

Ok, atvainojos, ātrumā nekorekti uzrakstīju, biju domājusi nevis laukos, bet mazās pilsētās.

Diaanav20 man radi dzīvo Jelgavā un rajonā, tāpēc, kad braucu turp, aiz pieraduma saku lauki. (nevajag taču uztvert personīgi )

Janeta reti, kuram tā uzreiz pēc tiesību nokārtošanas ir viegli braukt jebkādos apstākļos.

Mana tante ar kādu 10 vai vairāk gadu stāžu un krustmāte vēl joprojām ļoti nelabprāt brauc uz Rīgu, jo nejūtas šeit pārliecināti, nepatīk kā visi citi šeit brauc.
Draudzene nokārtoja tiesības pirms gada, brauc ĻOTI lēni un uzmanīgi.

Tā kā prieks, ja cilvēkiem ātri pielec un ir gatavs uzreiz lekt mašīnā un braukt kā profs.

Moonface Mans instruktors bija šis: foršs, liek daudz braukt.

http://vanags.lv/lv/filiale/riga

Vārds: Armands

Uzvārds: Jankovskis

Tieši tas par ko teicu,ka ne visiem var izdoties uzreiz,tādēļ vēlams ņemt dažādus instruktorus,mašīnas,lai cilvēks izjūt dažādību un pierod kļūt patstāvīgāks,neatkarīgāks no instruktora,tad parādīsies drošības sajūta un ticība sev,nevis tam,ka instruktors palīdzēs. Braukšana lēnāk zem atļautā nav pareizi,tādā gadījumā cilvēks nedrīkst iesaistīties satiksmē.

Ja gribi normaali pabraukt, varu iedot nr. instruktoram Vilnim, vīriņam ap 50-60 gadiem, arī salīdzinoši zemi tie procenti (cik cilvēku noliek ar pirmo reizi), bet iemaaca super, Rīgu no galvas zinaasi. Es braucu visur, kur vajag, un mani neuztrauc ne Mūkusalas aplis, ne centrs. Superīgs instruktors. Katraa reizē obligaats figūru laukums.

Labots 19.10.2015 21:38

Pēc ieteikuma izlabošu.

Veltījums tiem, kuri brauc ekstra lēnaak par maksimaalo atļauto (piemēram, uz 30km/h pie zīmes 50) - Jums ir domaats sabiedriskais transports, nevajag citiem čakarēt dienu taapēc, ka braukt nemaakat.

> Dii

Veltījums ekstra lēnajiem braucējiem - Jums ir domaats sabiedriskais transports, nevajag citiem čakarēt dienu taapēc, ka braukt nemaakat.

Precizē-lēnāk par atļauto! 

Taisnība ir,piekrītu.

Arī mani nebaida ne Rīga, ne viena cita nezināma pilsēta- sēžos un braucu. Zinu cilvēkus,kas daudz kur ar mašīnu nebrauc, jo baidās, uzmetās kādam uz astes vai brauc ar sabiedrisko, piemēram uz Rīgu.

Un jā, piekrītu,ka braucot lēnāk par atļauto rada bīstamas situācijas un labus ķērienus policijai.

21 - 29 no 29