FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Uzmanibu daamas, kam ir Paypal!

Uzmaniibu tiem, kam ir Paypal konts!!! Kraapnieki izsuuta uz epasta kastiiti zinju par it kaa " Account status Suspended" par it kaa ierobezhotu piekljuvi tavam Paypal kontam un luudz ieiet tava Paypal konta caur pogu pievienotu epastam, lai atceltu ierobezhoto piekluvi, it ka apstiprinot, ka esi Paypal konta ipashnieks...
 Isak sakot, NESPIEDIET POGAS, IGNOREJIET vestuli, ja iespejams blokejiet sutitaju un zinjojiet Paypal. KRAPSHANA ar merkji izkrapt tavus datus!

5 Atbildes

Pārsūtīt vēstuli uzreiz Paypalam - spoof@paypal.com

Bet vispār tādas vēstules nāk jau sen ik pa reizei. Ja tomēr ir šaubas par konta stāvokli, ieiet tajā var no atsevišķas cilnes un pārliecināties, ka tur viss ir OK. Un biežāk mainīt paroli - protams, ne pēc linka tajās vēstulēs.

es vispār šādus e-pastus pat neveru vaļā, uzreiz izdzēšu. Bet tas laikam tāpēc, ka paypal se neesmu izmantojusi.

Tiešām,vienmēr ir opcija ieiet attiecīgajā kontā un pārliecināties-ir viss kārtībā vai nav,tad attiecīgi tālāk izsecināt,cik šis epasts ir ''īsts''.

viltus e-pasti nāk jau no neatminamiem laikiem. mainās tikai to saturs. tās, kuras saprot, ko lasa, sapratīs arī, ka tas ir krāpšanas mēginājums.

diemžēl, tik pat daudzi to linku nospiedīs.

Margueritte  paldies par epastu, ..es tieši domāju ka man vajadzētu pārsūtīt paypal..

saņēmu 2-3 dienas atpakaļ ar subject:

We have got a problem into your PayPal account

un tālāk epastā

PayPal   Important Notice Warning,

Some information on your account appears to be missing or incorrect.

Please confirm your information promptly so that you can continue to enjoy all the benefits of your PayPal account.

If you don't confirm your information, we'll limit what you can do with your PayPal account.

Here's a link to all the legal details

Validate your account Here

Thank you for being a PayPal customer.

tad paskatījos epastu , no kāda atnāca.....un bija skaidrs....protams, ka neko nespiedu....man gan tādi biezi nekrīt...

1 - 5 no 5