FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Pircēju piesaiste, profila pievilcīgums

Labvakar, meitenes! Esmu šeit reģistrējusies samērā sen, bet ar pārdošanu neiet tik labi, kā gribētos. Kādi būtu jūsu ieteikumi profila uzlabošanai un pircēju labākai piesaistīšanai? 

132 Atbildes

1) ielikt šādu "slēpto reklāmu"forumā Vēsais

> Beta

+++ :D

...varbūt ne gluži par tēmu, bet man patīk, ja mazā profila bildīte, kas uzrādās forumos ir pilnā lielumā, nevis stūrītis ar pāris nesakarīgām krāšam.

> Beta

SmejošsSmejošsSmejošs

Nezinu, ko nozīmē slēptā reklāma, ko piemin Beta, bet foruma tēmas izveidošana noteikti palīdz, jo arī es ieskatījos Jūsu skapī, un daru tā bieži. Citādi jau pērles neatrast. ;)

> Ranma

...varbūt ne gluži par tēmu, bet man patīk, ja mazā profila bildīte, kas uzrādās forumos ir pilnā lielumā, nevis stūrītis ar pāris nesakarīgām krāšam.

Kā man panākt, lai bilde ir pilnā izmērā? :( Jo man ir tieši šis gadījums ar pāris nesakarīgajām krāsām. :D ( Atvainojos, ka svešā tēmā uzdodu savu jautājumu) :)

ceas nosaka visu , un proila bilde var but kaut atejas vaks,,,,,,,,,,,,,,,

> Beta

+++

manā skatījumā cenas daudzām precēm ir krietni par augstu... 

> Rita

> Ranma

Kā man panākt, lai bilde ir pilnā izmērā? :( Jo man ir tieši šis gadījums ar pāris nesakarīgajām krāsām. :D ( Atvainojos, ka svešā tēmā uzdodu savu jautājumu) :)

Profila iestatījumos, attēla sadaļā, bija kaut kas par 'ietilpināšanu' vai 'apgriešanu'.

1 - 10 no 132