FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Pircēju piesaiste, profila pievilcīgums

Labvakar, meitenes! Esmu šeit reģistrējusies samērā sen, bet ar pārdošanu neiet tik labi, kā gribētos. Kādi būtu jūsu ieteikumi profila uzlabošanai un pircēju labākai piesaistīšanai? 

132 Atbildes

nu dažiem cilvēkiem galvenais,lai būtu vīra naudas maks,lai varētu bezgalīgi daudz sapirkt tās seksiņbikses un raudāt limuzinā

> Pārsla

nu dažiem cilvēkiem galvenais,lai būtu vīra naudas maks,lai varētu bezgalīgi daudz sapirkt tās seksiņbikses un raudāt limuzinā

ideāls kopsavilkums :DD

Hā hā . Nē nu dažreiz labi noder šādas diskusijas. :D

Gada joks skapi - seksinbikses. Smejošs

Bet ja par temu, tad manuprat sadi kriteriji butu jaievero un tad ganjau pardosies(bet ne vienmer): 

1.Sezonas prece atrak aizies.

2.Cenai jabut piedienigai (laigan dazas uzkata lets ir s*ds...  Satraukts)

3.Labai bildei, varbut ne pat labai, bet ta lai var saprast,kas tur taja bilde ir .

4.Musdienigs modelis, vecie modeli ipasi neiet(mans noverojums)

5.Piedalities foruma, lai tevi sak pamanit :) 

6.Ja sak uzrasties favoriti, nopirc statestiku un uzrunat pirceju ar kadu smuku atlaiditi...Maksas temas iegade ari nebut nav slikta ideja. 

> Pārsla

Pārsla,Tu esi forša! :D 

Starp citu,ko šīs brīnums tad dara atverskapi.lv, ja mamma mācīja vērtēt tikai vīra naudas maku? Slikti laikam iemācīja,ka, pagaidām tik sanāk raudāt seksiņbiksēs sēžot atverskapi, jo baigās vīra maka vērtētājas diez vai "šādos" vortālos apgrozās..

> Julie

Man liekas, ka nekas cits, ka kvalitativa prece var piesaistit pircejus un smukas bildes, kuras tas ir skaidri redzams :)

jap.

Kas ir seksiņbikses? ? ? Pārsteigts

> Marta Bušeniece

Kas ir seksiņbikses? ? ? Pārsteigts

Viss ir ļoti vienkārši...zeķubikses seksiņiem,vairākiem, daudz reižu lietojamās..

Meitenes, vai Jūs liekot cenu precei ņemiet vērā, ka viņa būs jāsūta?

91 - 100 no 132