FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Pircēju piesaiste, profila pievilcīgums

Labvakar, meitenes! Esmu šeit reģistrējusies samērā sen, bet ar pārdošanu neiet tik labi, kā gribētos. Kādi būtu jūsu ieteikumi profila uzlabošanai un pircēju labākai piesaistīšanai? 

132 Atbildes

> Daina

Meitenes, vai Jūs liekot cenu precei ņemiet vērā, ka viņa būs jāsūta?

atkarīgs no preces. ja sūtīšana būt  eiro, tad būtu savādāk.

Cenām ir jābūt zemām,nevis kā kautkādā berkonti veikalā....Smejošs

> Daina

Meitenes, vai Jūs liekot cenu precei ņemiet vērā, ka viņa būs jāsūta?

ja jāsūta,tad attiecīgi jāpiemaksā tā summa,ko norāda konkrētais pakomāts. 

Labots 24.10.2015 10:11

> Pārsla

nu dažiem cilvēkiem galvenais,lai būtu vīra naudas maks,lai varētu bezgalīgi daudz sapirkt tās seksiņbikses un raudāt limuzinā

nevis raudāt, bet seksoties limuzīnā Smejošs seksiņbiksēs neklājas raudāt Smejošs

> zibsne

> Janeta

> zibsne

nu dievinat te nav ko, tikai ne so teemu,tad nu labak dievinat vira naudas maku, bus lielaks gandarijums

Vīra maks ir vīra maks,nav jēgas dievināt to,kas nepieder pašai.;)

sievietes viserogenaka zona ir vira maks, ta tas ir bijis un ta tam bus but, ta man mamma macija, vira maks pieder sievai, a citadi par ko vinam viss tas ko tu vina laba dari?    ,,,par tiem 3 tizlajiem vardiem ,es tevi milu,,,neeeeeeeeeeeeee, tas ir tikai sapnos, dzive ta nav

Te nu es iebildiishu:) Pati appreceejos tikai un vieniigi deelj miilestiibas un viirs nebija bagaats.Bet miilestiiba celj.Miilestiiba celj abus, taa motivee.Un miilestiibas, savas sievietes  deelj viirietis centiisies un spees kalnus gaazt, ja vien sieviete vinjam arii buus labs atbalsts.

> Ieva

> Pārsla

nu dažiem cilvēkiem galvenais,lai būtu vīra naudas maks,lai varētu bezgalīgi daudz sapirkt tās seksiņbikses un raudāt limuzinā

ideāls kopsavilkums :DD

:)))))))))))))))))))))))))))))))))

Par sūtīšanas iekļaušanu cenaa. MANS uzskats, varat nepiekrist. Ja, piemēram, kleita maksaa 15 eiro un rakstīts, ka sūtīšana iekļauta cenaa, bet pircējai ir iespēja saņemt klaatienē un nevajag sūtīšanu, es uzskatu, ka +/- 2 eiro no cenas būtu jaanomet pašai paardevējai, jo ir stulbi maksaat par neizmantotu pakalpojumu....

Nu,vellos, cik tālu esat aizvirzījušas meitenes jautājumu:D Seksiņzeķubikses :D Ta neko:)))

Atbildot uz jautajumu, ko darīt - nu,ko izdarīsi, ja šobrīd tādu preci nevienam nevajag? Tad liec kaut maksas tēmas vai izcel sludinājumus, tas neko nedos. Atceros, kad šeit reģistrējos, arī škrobojos, kāpēc nevienam nevajag tik labas lietas, kādas esmu salikusi. Un tad ir jāapzinas, ka visiem nav vienāda gaume un stils. Tas, kas patīk Tev, nepatīk citam, bet tam, kam patiks, tas iegādāsies. 

> Janeta

Katrai precei savs laiks. Ja man nepatiks kāda profila bilde,tas noteikti neatsauksies uz preci,jo pērk preci,nevis cilvēku aiz šīs bildes,nav jau iepazīšanās portāls. 

Piekritu Janetai. Ir preces, kuras izperk, ka karstus piradziņus. Ir arī mantiņas, kas manaa skapii stav gandriz gadu. Tos nereklameju un neizcelju, bet atrodas pircejas, kas raksta, ka mekleja tieši šadu preci. Taa kaa nedaudz pacietibas :)

> kristiana

> zibsne

> Janeta

> zibsne

nu dievinat te nav ko, tikai ne so teemu,tad nu labak dievinat vira naudas maku, bus lielaks gandarijums

Vīra maks ir vīra maks,nav jēgas dievināt to,kas nepieder pašai.;)

sievietes viserogenaka zona ir vira maks, ta tas ir bijis un ta tam bus but, ta man mamma macija, vira maks pieder sievai, a citadi par ko vinam viss tas ko tu vina laba dari?    ,,,par tiem 3 tizlajiem vardiem ,es tevi milu,,,neeeeeeeeeeeeee, tas ir tikai sapnos, dzive ta nav

Te nu es iebildiishu:) Pati appreceejos tikai un vieniigi deelj miilestiibas un viirs nebija bagaats.Bet miilestiiba celj.Miilestiiba celj abus, taa motivee.Un miilestiibas, savas sievietes  deelj viirietis centiisies un spees kalnus gaazt, ja vien sieviete vinjam arii buus labs atbalsts.

Piekrītu Kristiānai! Ja precies naudas dēļ, tad neprecies nemaz un ej strādā- būs tev nauda! Nav vairs viduslaiki, kad sievas apčubināja vīriešus pirms un pēc darba! Tagad valda vienlīdzība gan darbā gan attiecībās! Mūžā neiedomātos precēt vīrieti kāda cita iemesla dēļ, kas nebūtu saistīts ar garīgām emocijām un mīlestību! 

101 - 110 no 132